:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitti ??tee ...
Firari Fırtına
Bitti

Tuhaf bir gece;

Bazen beklemek, bazen sabretmek d???yor bize. Art?k k???c?k bir ???k ?ok uzak geliyor. Yine susmak yenilmek anlam?na gelmiyor art?k. Herg?n mutlu olsayd?m, beklide mutlulu?un anlam? kalmazd?. Yine bana k?zacaks?n ne diyorsun, ne sa?mal?yorsun o?lum diye. Ben yine susaca??m ve sen yine B?TT? diyeceksin. Ama yine beni seveceksin bazen ?zleyecek bazen de nefret edeceksin. Ama bilmeyeceksin, anlamayacaks?n sensizli?in beni kahretti?ini, i?imi ac?tt???n?……

Mutsuzluk de?il asl?nda bu, umutsuzlukta de?il. Bazen g?l?mserim sonra birden donar g?l?msemem. Akl?ma son s?zlerin gelir B?TT?. Ne tuhaf de?imli benim s?ylemeyi d???nmedi?im s?zler. ??te tuhaf bir gece yine. Bitti desende seni anlamaya, ??renmeye ?aba sarf ediyorum. Sonunda olmad???n? anl?yorum. Ne tuhaf bir gece her ?ey zor, her ?ey k?t? ve her ?ey bela. Ge?miyecek gibi geliyor. Ama bu kez sen mutlu olmal?s?n.

Ve bu kez yapamad?k ya?ayamad?k ne varsa hepsini ya?ayacaks?n. Sen bundan sonra ?ok g?lecek ama daha az g?veneceksin insanlara ve hep oldu?u gibi…
Bazen biraz zor olsada ?eytan?n baca??n? k?ran hep sen olacaks?n. ?imdi uyu g?zel d??ler kurki, yar?n hepsi ger?ek olsun. Ve birg?n kap?lar a??ld???nda hayat seni bekliyor olsun. Ve birg?n kap?lar a??ld???nda hayat seni bekliyor demektir. Ve bir sabah g?ne? g?z?n? kama?t?rd???nda yeniden merhaba diyeceksin hayata bunu sak?n UNUTMA ve bu gece ?ok?a y?ld?z var g?ky?z?nde. Ay g?r?nm?yor sen g?rmesende bilki onlar ayn? hepseni seni hala ?ok seviyor BEKL?YOR.

Bitti ....
bilgeis
bitti biten....gitti giden SmileSmileSmile bitenlerin ve gidenlerin ardından ne çok söyleyecek sözümüz var değil mi? illaki birinin gitmesi gerekmiyor bunları söylememiz için..ne gitmeler yaşıyoruz şu yüreklerimizde...nelerden vazgeçiyoruz,neler bizden vazgeçiyor.......

güzel aktarım....sağolasınız.....
*TATLI BELA*
tşklr fırtına gönül.......
Firari Fırtına
İyiki varsınız ....
bilgeis
seni bizler mi var ettik SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
Yooo ne alaka şimdi ....???

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  say ki bu kadın gitti.. MASAL BİTTİ.. yaraliyureq 7 437 04-11-2022, Saat: 01:49 AM
Son Yorum: wildfang
  Masal bitti ve art?k son ad?m? at?yorum ilk ad?ma inat. ROSE 20 1,079 04-05-2022, Saat: 07:48 AM
  bitti dedik bitti eRCi 1 318 04-01-2022, Saat: 02:06 PM
  Oyun Bitti Sahne Kapandı... MaNeSiA 5 774 10-06-2015, Saat: 02:11 PM
Son Yorum: Beyaz
  *MasaLımız biTTi* ZencefiL 14 852 05-10-2011, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:16 PM