:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yürek söyledi, kelam dinledi
¤ ćaяaмєLL ¤
Yürek söyledi, kelam dinledi,kalemse; dil oldu lal bir sevdaya …

lalpcfn6.png

Buz gibi bir ekranda sıcak bir merhabaydın sen, en gerçekten daha gerçektin. Rotasını, klavyeye dokunan parmaklarımızın çizdiği yolculukta aynı durakta karşılaştık biz.
Sıcacık bir merhabaydın sen buz bir ekranda.

Yalnızdık, yolu yok yalnızdık, bir şekilde yalnız. Gerçek yaşam içindeki sanallığımızdan kaçıp, sanal yaşamdaki gerçekliğe soyunmamış mıydık, cebimizdeki yalnızlık ağırlaşınca. Sonra çıplaklığımıza kelimelerimizi giyinmemiş miydik!

Açıp tüm gizlerimizin önünü, istediğimizce özgür, dilediğimizce deli, yaşayamadığımızca çocuk, inandığımızca kendimiz, nasıl aktık birbirimize zaman içinde, kol bulmuş nehirler gibi.
Söylenememiş biriktirdiklerimizi, kırılmış umutlarımızı, bedeli ödenmiş vakitlerimizin bıraktığı fermanı, yitirdiklerimizi sormadık mı, anlatmadık mı birbirimize güvenerek!

Olabildiğimizce özgür, kırabildiğimizce rahat, umursamazca katı, tüm öfkemizle, yığılan isyanlarımızın hırsını çıkarmadık mı birbirimizden, başka bir hayattan toplayıp getirdiğimiz nefretlerimizle sessiz harflerde avaz avaz bağırmadık mı!

soğuk gecelerin siyah yalnızlığında, satır aralarına yaslandım ..

Ve ağlıyorum şimdi harf harf !...

...
Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:[b][i]Buz gibi bir ekranda sıcak bir merhabaydın sen, en gerçekten daha gerçektin. Rotasını, klavyeye dokunan parmaklarımızın çizdiği yolculukta aynı durakta karşılaştık biz.
Sıcacık bir merhabaydın sen buz bir ekranda.[/b][/i]

Hoş bir yazı olmuş gerçekten ..

Teşekkürler ..
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Rica ederim.
Ara
Dostcu
güzel bir yazıydı keyifle okudum...teşekkkür ederim...
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Teşekkürler dost..
Ara
Qetesh
Alıntı:Olabildiğimizce özgür, kırabildiğimizce rahat, umursamazca katı, tüm öfkemizle, yığılan isyanlarımızın hırsını çıkarmadık mı birbirimizden, başka bir hayattan toplayıp getirdiğimiz nefretlerimizle sessiz harflerde avaz avaz bağırmadık mı!

Yüreğine mutlulukSmile
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
tskler Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yürek yanıyor yar can çok acıyor.. mscxcs 4 533 04-11-2022, Saat: 02:57 AM
Son Yorum: wildfang
  Susmayi ögreniyor Bu Yürek.. ÇiLeK 5 291 04-08-2022, Saat: 09:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Yürek olmadan aşk oluyorsa öğret bana sana dair ne varsa... MaSaL 2 525 04-09-2011, Saat: 12:39 PM
Son Yorum: sıla
  Ne Basit Şeyleri Özlüyor Yürek… MaSaL 0 447 03-02-2011, Saat: 02:26 PM
Son Yorum: MaSaL
  Off (Kapalı bu yürek) Qetesh 2 486 12-31-2010, Saat: 01:18 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:54 PM