:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediorum erkekLer çok aç gözLü:P
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee bu kadr ceneyle az bile Big GrinBig Grin

asLında sen bir erkek oLrak maşaLLah yani tek başına oo kadar kıza laf yetiştirmeyi becerdinnn heLaL oLsunn :yikildim::yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asLında sen bir erkek oLrak maşaLLah yani tek başına oo kadar kıza laf yetiştirmeyi becerdinnn heLaL oLsunn :yikildim::yikildim:

sanırım bu bugün aldıgım en büyük en muhteşem iltifattı tşk ederim bunu senden duymak güseldi Big GrinBig Grin
biraz zor oldu ama yine ii idare ettim Big Grin kaç tane oldunuz bi ara sayamadım Big GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaşasınn awealıı olmakk ohh bee bence awea bna para wermeli Big GrinBig Grin

sendemı awealısın nan Confusedmiley17:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sendemı awealısın nan Confusedmiley17:

ewet bende awealıyım Big Grin yaşasınnn ohhh beee demek warken neden knt kalmadı gibi bi laf söylim ki Big GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:banada kızlar yapıo bunları.. xD

:yikildim:
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanırım bu bugün aldıgım en büyük en muhteşem iltifattı tşk ederim bunu senden duymak güseldi Big GrinBig Grin
biraz zor oldu ama yine ii idare ettim Big Grin kaç tane oldunuz bi ara sayamadım Big GrinBig Grin

ALLah senin o cici sevqiLine sabır versinnnn :yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLah senin o cici sevqiLine sabır versinnnn :yikildim:

o niyemiş asıl bna sabır wersin Tongue Tongue
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o niyemiş asıl bna sabır wersin Tongue Tongue

çok çenen var ondan yaneeee :yikildim::yikildim: :kop::kop:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok çenen var ondan yaneeee :yikildim::yikildim: :kop::kop:

ayy aman o bnaa kurban olsun beeBig Grin benim sewgiliyi bulmuşta bunamasın Big GrinBig Grin

neyse arkadaşım bana msade Big Grin yarın akşam yine cene yapmak üzere hoşçakal Big Grin
Ara
duyqushh
sende ALLaha emanet OL kendine ve cici sevqiLine dikkat ettt Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 412 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 407 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 968 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,172 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  Siz Erkekler buon_fortuna 5 364 04-13-2022, Saat: 09:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:26 PM