:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz Erkekler
buon_fortuna
Biz Kadinlara Ders Verme Cabalariniz Ve Cezalandirmak Gibi Saçma Sapan Eylemleriniz O Kadar Salakça Geliyor Ki Bazen Size Olan ölümüne Sevgimiz Bile Sizin Gözümüzde Bir Böcek Beyinli Olduğunuz Gerçeğini Silemiyor.ya Ben Gerçekten Büyük Bir Günah Işledim Ya Da Benim Kaderim Bu Ki Bana Da Hep Böyle Böcek Beyinli Erkekler Denk Geliyor.Sad
Ara
MasaL_perisi
Hiç hoş sözler değil..Sad
Ara
MorciveT
Karşındaki insana gönül bağlarken, karşındakine soruyor musun ? Bir hata yaptıysa neden onu suçlu buluyosun, seven sen degil misin ?

Hadi onu geçelim, karşındaki kişi sana gönül bağlasın, beraber olmaya başlayın... Bir hata yaptığında hemen onda suç bulursun... Kendine hiç şunu sordun mu, ben karşımdakini tanımadan, erken bir ilişkiye neden başladım die.... Bu da demektir ki hata yine sende....

Demek istediğim, şahıslar bir ilişkiye başladığında, anlık duygularına yenik düşüyorlar... 1 haftalık tanışmışlık, koskoca bir ilişkiye dönüşebiliyor, bu bence nanormal... Ondan sonra ortada bir sorun olduğunda , ya erkek böcek beyinli ya da bayan balık beyinli diye nitelendirmeler yapılıyor ve bu da bana göre çok yanlış... Bir adım atarken, adım attğınız yer sağlam mı değil mi dikmak gerekir, her an tepetaklak olabilme ihtimaliniz var...
Ara
KoRSaN
çok haklısın adminimiz.. Sana katılıyorum... Bu arada o söylediğiniz sözler hoşuma gitmedi... Valla bu bayanda kendilerini kendi tarafından hiç bakmıyolar.. Ne var ne yok erkekler alamadığınız neki erkeklerden.. Her erkek aynı değildir.... Tamam mı? birazda bu tarafından düşün??? Bu erkekler falanda deme...
Ara
HaGi_1905
bnce sen bu laflarla kendini böcek beyinli konumuna düsürmeyi basarmıssın ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraf ediorum erkekLer çok aç gözLü:P duyqushh 97 7,536 09-12-2012, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:23 AM