:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her şeye Alıştımda En Çok Sensizliğe Alışamadım .
günahkeçisi
Sol yanımda bi sızı var ismini her andığımda beni benden alan bi sızı.

.Hani benim canım sendin ya, bak gör can parça parça kaldı.Film bitti mi şimdi çok sevmiş ama hiç sevmemiş günleri izliyorum.Sensiz olmuyor be kahve gözlüm..sensiz olmuyor...

cok cok güzel bi paylaşımdı tşler hüzünçiçegi...
yalnızlıgın acısını mükemmel bi şelkilde dile getirmişsin...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
yazyagmuruoc4.jpg
Yağsın istiyorum hep bu yağmurlar ..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sol yanımda bi sızı var ismini her andığımda beni benden alan bi sızı.

.Hani benim canım sendin ya, bak gör can parça parça kaldı.Film bitti mi şimdi çok sevmiş ama hiç sevmemiş günleri izliyorum.Sensiz olmuyor be kahve gözlüm..sensiz olmuyor...

cok cok güzel bi paylaşımdı tşler hüzünçiçegi...

yalnızlıgın acısını mükemmel bi şelkilde dile getirmişsin...
Ben teşekkür ederim canım sağol beğendiğine sevindim (:
Ara
hayal_gercek
'Sol yanımda bi sızı var ismini her andığımda beni benden alan bi sızı.'
Bu siteye yeni üye oldum arkadaşalr ve hüzün çiçeği şiiri çok begendim paylaşım için de teşekkürler... "Keşke o sol yanımdaki sızıyı dindirebilseydim"SadSad neden hep karşılıksız olurr...?
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
hayal_gercek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:'Sol yanımda bi sızı var ismini her andığımda beni benden alan bi sızı.'
Bu siteye yeni üye oldum arkadaşalr ve hüzün çiçeği şiiri çok begendim paylaşım için de teşekkürler... "Keşke o sol yanımdaki sızıyı dindirebilseydim"SadSad neden hep karşılıksız olurr...?

Bilmiyorum canım boşver senin yüreğin yeter Wink
Beğendiğine çok sevindim ayrıca hoşgeldin aramıza.
Sol yanımdaki acı o içimde oldukça asla dinmeyecek bunu biliyorum.
Ara
hayal_gercek
Tekrardan hoşbuldukSmile bu siteyi ben neden bu kadar geç farkettim yaaSmile sabah inceledim gerçekten çok güzel bi site. Sizlerle tanışmak da eminim güzle olacakSmile:tey:
Buarada haklısın Hüzün Çiçeği benim yüreğim yeter çünkü o yürekte öyle bi sevgi var ki her nekadar sevilen farketmese bileSad
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
hayal_gercek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tekrardan hoşbuldukSmile bu siteyi ben neden bu kadar geç farkettim yaaSmile sabah inceledim gerçekten çok güzel bi site. Sizlerle tanışmak da eminim güzle olacakSmile:tey:
Buarada haklısın Hüzün Çiçeği benim yüreğim yeter çünkü o yürekte öyle bi sevgi var ki her nekadar sevilen farketmese bileSad

olsun geç olsun temiz olsun şimdi burdasın güzel bi site zamanla daha çok seversin bağımlılık yapıyor benden söylemesi Smile

sevilen bi gün farkeder belli mi olur..
Ara
duyqushh
çok hoştuuuu Sad
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok hoştuuuu Sad
oyyy sağol canım benim hoş olan sensin (:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
image-D3BE_490F49EB.jpg
Ara