:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Her şeye Alıştımda En Çok Sensizliğe Alışamadım .
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Yalnızdım.Birde üstüne senin yokluğunun acısını ekledin.Bi yarada sen açtın gittin kalbime.Sevmiştim seni hemde her şeyden çok sevmiştim.Neden aramıza ayrılık girdi.Gidişinle beraber benden neler götürdün bilebilirmisin?

Heryerde hatıran var ,, heryerde senden bi iz.En büyük vurgunu kalbim yedi sayende.Alıştım acılarıma, ,alıştım yalnızlığıma.Herşeye alıştımda en çok sensizliğe alışamadım.Yanan yangınlar sönmüyor sevgili, sönsede külleri bile beni yakıp kavurmaya yetiyor.

Ellerimde duruyor özlemle sardığım hasretle yandığım ellerinin sıcaklığı.Gözlerinin rengi gözlerimde kaldı çıkarıp atmak mümkün değil benden.Hiç iyi değilim bugünlerde bak başımda esiyor yine sensizliğim….

Sol yanımda bi sızı var ismini her andığımda beni benden alan bi sızı.

.Hani benim canım sendin ya, bak gör can parça parça kaldı.Film bitti mi şimdi çok sevmiş ama hiç sevmemiş günleri izliyorum.Sensiz olmuyor be kahve gözlüm..sensiz olmuyor...

Hayat dedim sana hayatımı benden aldın, can dedim canımı da benden aldın,herşeyim dedim sana, bari bıraksaydın bi parçasını bunuda mı çok gördün , aldın gittin her şeyi şimdi söyle nasıl sensizliğine yanmayayım..Güçlüyüm bilirsin her şeye göğüs gerip her şeyi atlatırım ama zoruma giden kurduğumuz bir hayatın böyle ellerimden akıp gitmesiydi.Söyle sana fazla gelen neydi ? Her şeyden sakınıp sakladığımdın sen benim.Ahh kalbim nasıl sensiz bilemezsin, seni deli gibi seviyorum sensizliğini sevemedim..Nolur gel…….
Yokluğun Koca Bi Yara Bende…

Eskiden gülen yüzüm şimdilerde biraz buruk, biraz sancılı , sana hasret sana özlem dolu ve SENSİZ mutsuz.

İstanbul sokakları bile sensiz çekilmiyor..

Eskiden gülen yüzüm şimdilerde biraz buruk, biraz sancılı , sana hasret sana özlem dolu ve SENSİZ mutsuz.

İstanbul sokakları bile sensiz çekilmiyor..

paylaşımın için teşekkürler hüzünçiçeği
Ahhh ahhhh....
Ben teşekkür ederim canım sağol (:
Gece gibi iniyor gozlerime yalnizlik..Yagmur seslerinin bugusuna emanet edilmis cocukluk sarkilari kadar uzak ve magrurum...
Once sehre agliyorum sonra sana..
Gozlerin ki; yarali ceylanlarin susuzlugunu giderdigi sonsuzluk irmagi.. Bedenlerin colsu yalnizliklarina bir avuc serap...

Bir karanfil oluyor avuclarimda belli belirsiz..
Sensizligime alisamadigimin eteklerine yuvarladigim...
Senli gunlerimle gidiyorum sensiligimden..
Once sehre agliyorum,
Sonra sana..
Seni kalbimin zindanindan azad ediyorum...

Geceye adini mihlarken sensizlikten lal kesilmis gozlerim..Denizlerin yakamoz
degmemis kivrimlarina kalbimdeki kandan kalem ile sunu yazacagim..

..Sukutumun bas harfini sana bagisladiysam, naralarimin andi sen olasin diyedir..

Yuregine ve kalemine saglik canim sitemin ve sevginin ayni anda barindigi duygu yuklu bir yazi olmus..

Yarinlarin en guzel gunlerin olmasi dilegiyle..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gece gibi iniyor gozlerime yalnizlik..Yagmur seslerinin bugusuna emanet edilmis cocukluk sarkilari kadar uzak ve magrurum...
Once sehre agliyorum sonra sana..
Gozlerin ki; yarali ceylanlarin susuzlugunu giderdigi sonsuzluk irmagi.. Bedenlerin colsu yalnizliklarina bir avuc serap...

Bir karanfil oluyor avuclarimda belli belirsiz..
Sensizligime alisamadigimin eteklerine yuvarladigim...
Senli gunlerimle gidiyorum sensiligimden..
Once sehre agliyorum,
Sonra sana..
Seni kalbimin zindanindan azad ediyorum...

Geceye adini mihlarken sensizlikten lal kesilmis gozlerim..Denizlerin yakamoz
degmemis kivrimlarina kalbimdeki kandan kalem ile sunu yazacagim..

..Sukutumun bas harfini sana bagisladiysam, naralarimin andi sen olasin diyedir..

Yuregine ve kalemine saglik canim sitemin ve sevginin ayni anda barindigi duygu yuklu bir yazi olmus..

Yarinlarin en guzel gunlerin olmasi dilegiyle..Tesekkurler...

SmileSmileSmile

Ben Teşekkür Ederim Canım Bu Güzel Eşliğin İçin Smile

Kalp işte durmuyor yazdırıyor acısıyla, tatlısıyla, sitemiyle, sevgisiyle Smile

Gönlünce Olsun Herşey..
herşeyim dedim, bari seni düşünecek kadar bir ben bıraksaydın...

sanki boğazına çöreklenmiş bir el gibi yalnızlık...
terkedilmişlik nöbetleri geçirirken, sanki göğsünü parçalayıp çıkacakmış gibi yüreğin...
ve gittikçe sıklaşır nefes sesin, yokluğu düşündükçe...
nefes almak bile zor gelir çok sevdiğin sokakların, yalnız kaldırımlarında...

çok güzeldi hatta muhteşemdi hüzünçiçeği...
o güzel yüreğin hakettiği mutluluklardan ırak kalmasın...
seni seven ve mutlu edenler yanıbaşından hiç eksik olmasın...
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herşeyim dedim, bari seni düşünecek kadar bir ben bıraksaydın...

sanki boğazına çöreklenmiş bir el gibi yalnızlık...
terkedilmişlik nöbetleri geçirirken, sanki göğsünü parçalayıp çıkacakmış gibi yüreğin...
ve gittikçe sıklaşır nefes sesin, yokluğu düşündükçe...
nefes almak bile zor gelir çok sevdiğin sokakların, yalnız kaldırımlarında...

çok güzeldi hatta muhteşemdi hüzünçiçeği...
o güzel yüreğin hakettiği mutluluklardan ırak kalmasın...
seni seven ve mutlu edenler yanıbaşından hiç eksik olmasın...

İçimdeki en fazlaları benden başka kimseler asla bilemeyecek ahh ahh Sad

Beğendiğine sevindim mehmet o senin güzelliğin olsun muhteşem diye bişey var mı bilmesem bile Smile
ayyy çokkkkkk güzelmişşşşşşş yaaaaaaa paylaşımın için çook teşekkürler...Emeğine ve yüreğine sağlık =)
image-A580_49012898.jpg

Yoruma gerek yok be Melegim...
Tertemiz,tıpkı yüregin gibi tıpkı sen gibi içten bir yazıydı...
Ahh o yüregindekileri bir sen birsin birsen..
Rabbim sana hep güzellikleri,mutlulukları yaşatsın..
Herşeye alıştım ama gücüme giden şu şehirde sensiz olmak bir sensizlige alışamadım...
yoklugunda varlığına hasret kalmak varken , varlıgında yokluguna hasret bıraktın.... tşk cnm güsel paylasımmm...
Sayfalar: 1 2 3 4