:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
günahkeçisine özel yoklama
sıla
tamam evet öhömmm hazırım Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam evet öhömmm hazırım Big Grin Big Grin

bi kaç sabahtır Big Grin izliorum we o her sabah bizim ewine gelip bişiler yapıo Big GrinBig Grin yaprakları falan süpürüyo Big Grin we o kişilik çöpçü necmi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi kaç sabahtır Big Grin izliorum we o her sabah bizim ewine gelip bişiler yapıo Big GrinBig Grin yaprakları falan süpürüyo Big Grin we o kişilik çöpçü necmi Big GrinBig GrinBig Grin

:pisik: yok yaaaa tüüüüü sana kardeş dedik bağrımıza bastık Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı::pisik: yok yaaaa tüüüüü sana kardeş dedik bağrımıza bastık Big Grin Big Grin Big Grin

sakaa baptım ki sana lkayık olanı bulamadım henüz Big Grin ablaların en süperi benm artık cıkmam lasım :S dizim sinyal werio :S
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sakaa baptım ki sana lkayık olanı bulamadım henüz Big Grin ablaların en süperi benm artık cıkmam lasım :S dizim sinyal werio :S

oyyyyy :kiyamam:tamam bebeğim kendine iyi bak arada uğra iyiy olduğunu biliyim ok ??
öptm
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyyyy :kiyamam:tamam bebeğim kendine iyi bak arada uğra iyiy olduğunu biliyim ok ??
öptm

ben geldm ki ihhi Big GrinBig Grin
Ara
sıla
gördüm Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gördüm Big Grin Big Grin

sen gör diye her yere yazdım zaten Big GrinBig Grin
Ara
sıla
eheheheheeee görürdüm ben seni bebeğim Big Grin
Ara
sıla
keçiiii Big Grin yoksun yine haber de vermedin iyi misin ?????
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yoklama alınıyo.!! günahkeçisi 60 1,936 10-22-2008, Saat: 08:12 AM
Son Yorum: ozgee29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:46 AM