:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yoklama alınıyo.!!
günahkeçisi
herkese ii gecelerBig Grin
Bütün duygusuz halkı hepiniz "yoklama defterine" hoşgeldiniz şimdi burda olan herkes adlarını yazsınlar Smile

damatlıktan sınıf baskanlıgına geçiş yaptım Big Grin ve ilk heyecanımı sizinle paylaştım TongueTongue

Ara
sıla
seni kim başkan seçti bakiim hımmm Tongue
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni kim başkan seçti bakiim hımmm Tongue

dün bi ara seçmiştik site halkı uyurken Big Grin
Ara
sıla
yapma ya ööle millet uyurken başkan seçmek yok Tongue
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yapma ya ööle millet uyurken başkan seçmek yok Tongue

okadr zil çaldık kimse uyanmadı Big Grin gece oturun oturun ( sanki bn uyuorum Big Grin) sonra sabh okula geç kalın oh ne güzel Big Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okadr zil çaldık kimse uyanmadı Big Grin gece oturun oturun ( sanki bn uyuorum Big Grin) sonra sabh okula geç kalın oh ne güzel Big Grin

yaa sorma başkan ama yeni bi başkan seçelim haksızlık olmasın çoğunluğu toplayalım Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa sorma başkan ama yeni bi başkan seçelim haksızlık olmasın çoğunluğu toplayalım Big Grin

tamam haksızlıgı ortadan kaldırıp yeni bi baskan seçelim Big Grin son zamanlarımı ii degerlendirim oznm Big GrinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam haksızlıgı ortadan kaldırıp yeni bi baskan seçelim Big Grin son zamanlarımı ii degerlendirim oznm Big GrinBig Grin

niye belki sen seçilirsin yine hem başka nerde bulcaz sabah sabah gelen başkanı Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye belki sen seçilirsin yine hem başka nerde bulcaz sabah sabah gelen başkanı Big Grin

Big Grin bi kaç sabahtır geliorum ama degişen bişi yok bugün erken yarın uyuyo Big Grin yarın gelen dier gün uyuo Big Grin belkim baska baskan seçilir belli mi olur :yikildim:
Ara
Aşksı@z
Ya şimdi ne olacak ben okulu bitireli yıllar oldu.
Sıla sende öğrencimisin?
Ben aday adayı olamammı şimdi.
Ben sabah 8.30 da hgeliyorumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  günahkeçisine özel yoklama sıla 134 2,912 10-25-2008, Saat: 06:57 AM
Son Yorum: duyqushh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:24 PM