:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
günahkeçisine özel yoklama
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyyyyyyy oldurcen sen bnııııııııı yaaaaaaa:yikildim:

onu nerden cıkardın cok mu cani gzüküorum ordan bakınca Big GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu nerden cıkardın cok mu cani gzüküorum ordan bakınca Big GrinBig Grin

eddd nan su tavsıyıı soleme bakkk manıtamm fotolarıma yorum yaptı :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eddd nan su tavsıyıı soleme bakkk manıtamm fotolarıma yorum yaptı :yikildim:

manitan kim nan Big GrinBig Grin tawşan desem kim ne anlıcak Big GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:manitan kim nan Big GrinBig Grin tawşan desem kim ne anlıcak Big GrinBig Grin

nan manyakkk msn bagrıoo bna deme :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan manyakkk msn bagrıoo bna deme :yikildim:

tamam nan sustum ne kıskanc manitan war Big GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam nan sustum ne kıskanc manitan war Big GrinBig Grin

sefıo nan bnıııı :yikildim: kıskancak tabı
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sefıo nan bnıııı :yikildim: kıskancak tabı

benimki Allahtan burayı bilmio yani biliyoda böyle oldugunu bilmiyo bilse dır dır onu cekemem bu saatteBig GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimki Allahtan burayı bilmio yani biliyoda böyle oldugunu bilmiyo bilse dır dır onu cekemem bu saatteBig GrinBig Grin

nan haklı ama kız bagırmakta manyak herkeze canım cıcım demesene :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan haklı ama kız bagırmakta manyak herkeze canım cıcım demesene :yikildim:

canım cicim diorum ama sulanıo muyum Sad Sad hiç duydun mu beni birine sulanırken Sad
Ara
çilekli cuklat
Sad
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım cicim diorum ama sulanıo muyum Sad Sad hiç duydun mu beni birine sulanırken Sad

sulanmıonnnn nan :'( saka yaptım ama ama ama ama Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yoklama alınıyo.!! günahkeçisi 60 1,908 10-22-2008, Saat: 08:12 AM
Son Yorum: ozgee29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:46 PM