:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
günahkeçisine özel yoklama
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: allam bnı ne zamn akıllı bırısı bulcak :yikildim:

sen o şansı dogarken kayb etmişsin ki Big GrinBig GrinBig Grin arama boşuna bu saatten sonra Big GrinBig Grin samiye sükret:yikildim::yikildim:
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen o şansı dogarken kayb etmişsin ki Big GrinBig GrinBig Grin arama boşuna bu saatten sonra Big GrinBig Grin samiye sükret:yikildim::yikildim:

hadııı nan :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadııı nan :yikildim: :yikildim: :yikildim:

sen samiye dua et Big Grin ölmeye basladı askından en büyük sansın senin sami Big GrinBig Grin :
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen samiye dua et Big Grin ölmeye basladı askından en büyük sansın senin sami Big GrinBig Grin :

hhhehehehehehehe ben samıyı ıstemıom nan :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hhhehehehehehehe ben samıyı ıstemıom nan :yikildim:

olmaz öle sey sami seni anasına söylemiş Big Grin gelcekler yakında kapınıza Big GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz öle sey sami seni anasına söylemiş Big Grin gelcekler yakında kapınıza Big GrinBig Grin

ıstemıommm nan :yikildim: zorlamııı :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıstemıommm nan :yikildim: zorlamııı :yikildim:

ozaman sana baska bitane bulalım samiden daha yakışıklı en azndan aklı yernde olan birini bulabilirim Big GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ozaman sana baska bitane bulalım samiden daha yakışıklı en azndan aklı yernde olan birini bulabilirim Big GrinBig Grin

bulll sennn bulll benımkı sgelıppp senı furunca karısmm :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bulll sennn bulll benımkı sgelıppp senı furunca karısmm :yikildim:

seninki kimmiş Big Grin karıştırma şimdi 3. sahısları Big GrinBig Grin :kop:
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninki kimmiş Big Grin karıştırma şimdi 3. sahısları Big GrinBig Grin :kop:

ayyyyyyyy oldurcen sen bnııııııııı yaaaaaaa:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yoklama alınıyo.!! günahkeçisi 60 1,908 10-22-2008, Saat: 08:12 AM
Son Yorum: ozgee29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:00 AM