:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yoklama alınıyo.!!
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zaman lüfen kelimeleri doğru kullanalım ben aşkımı usandırmam yerine ben olmayan aşkımı usandırmam diebilirdin Big Grin zeki insan Big Grin

olmayan aşkı nasıl usandırcam zaten deliBig Grin hem aşkımı usandırmam derken olsa usandırmam anlamıda senin lafın altındaki imayı anlamıyacağını düşünemedim Big Grin zekisin yaaaa Big Grin Big Grin
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmayan aşkı nasıl usandırcam zaten deliBig Grin hem aşkımı usandırmam derken olsa usandırmam anlamıda senin lafın altındaki imayı anlamıyacağını düşünemedim Big Grin zekisin yaaaa Big Grin Big Grin

zeki isen her türlü ihtimalı düşüneceksin güzelim Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zeki isen her türlü ihtimalı düşüneceksin güzelim Big Grin

doğru mesela senin anlamama ihtimalini de düşünmem lazımdı Big Grin ama sen de o kadar hava attın ki zekiyim diye o ihtimali atlamışım kusura bakma Big Grin Big Grin
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doğru mesela senin anlamama ihtimalini de düşünmem lazımdı Big Grin ama sen de o kadar hava attın ki zekiyim diye o ihtimali atlamışım kusura bakma Big Grin Big Grin

ne yaparsın birine takıldım ondan bulaştı sanırım bu anlamama durumu bende Big Grin o kim deme o kendini bilir Big Grin zeki insan seni Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne yaparsın birine takıldım ondan bulaştı sanırım bu anlamama durumu bende Big Grin o kim deme o kendini bilir Big Grin zeki insan seni Big Grin

beni ilgilendirmeyen şeyleri sormam zaten hıhh Tongue bana ne kime takıldın kimden ne bulaştı senin derdin Tongue
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni ilgilendirmeyen şeyleri sormam zaten hıhh Tongue bana ne kime takıldın kimden ne bulaştı senin derdin Tongue

benim derdim deil malesefki madem zeki insansın seninde derdin geniş düşünmen gerek Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim derdim deil malesefki madem zeki insansın seninde derdin geniş düşünmen gerek Big Grin

yok canım bana ne ya senin için de mi ben düşüncem Tongue
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok canım bana ne ya senin için de mi ben düşüncem Tongue

evet canım bnenim içinde sen düşünmelisin ikimiz birimiz birimiz ikimiz için Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet canım bnenim içinde sen düşünmelisin ikimiz birimiz birimiz ikimiz için Big Grin

alalaaaa ne zamandan beri bu ikimiz birimiz olayı ????? sen beni başkasıyla karıştırıyosun sanırım Big Grin
Ara
Mucahid
SELAMÜNALEYKUM benburada yeniyim herkese hayirli aksamlar:A::A::A::A::A:
[/quote]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  günahkeçisine özel yoklama sıla 134 2,930 10-25-2008, Saat: 06:57 AM
Son Yorum: duyqushh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:14 AM