:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
düşünCelerinizi BekLiyOrum !
нüzüηçiçÑ”ği
eSrA_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gercekten cok saol... ßıraktım...Her$eyii SiLdim Herkezii... = ) Ne haLLeri vArsa GörsünLer...!!!
DiCeklerimi dedim Hepsine ßuqüNn = ) MideLeri Cok Geni$tir ... hAzmede dursunLar...

saoLunnn Arkada$lar : ) aßlalarım aßilerim = )
senin adına sevindim Smile
Ara
MorciveT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Net yüzünden psikolojisi bozulanıda yeni görüyorumTongue..
Sanal alemde dikkatli olmak lazım..
Ben erkek olduğum halde bana bile küfür ediyorlar..
Sineye çekiyorum. Başka ne yapabilirimki.. Sende Salla gitsin bence.
Sende onun seviyesine inme..
hjvhghycvyhvh
Ara
CReATuRE
Belki bana kızanlar olacak bu yorumum için belki kırılanlar...

İlk yazmış olduğun yorumu okudum ve haketmesen bunları yaşamazdın diye düşünüyorum...Kendin isteğinle girmişsin her defasında her küfür hakaret gördüğünde oraya girmemk yerine sanki hoşuna gidiyor gibi her defasında girip çıkmışsın oraya...Bikaç kişiyle çıktım diyosun , köpek oldu diyosun...

Bilmiyorum ama o bence köpek olmak değil sevdiği yada değer verdiği için bu şekilde davranmıştır sana ama bu şekilde düşünmen yanlış...

Bence her insan genelde hakettiğini alır...Bana göre sende bunları haketmişsin o yüzden kendi düşen ağlamaz...Kimden neyin intikamını yada öcünü alıysun kimse sana zorla bişey yaptırmadı nete sokmadı,kendi kendine etmişsin ve şimdide çıkmış intikam yeminleri edip duruyosun...

Belki yorumun biraz ağır oldu ama yalan yere seni teselli etmekten yada ahh canım üzüldüm falan demekten se içimden gelenleri olduğu gibi yazdım buraya...

Kimse üzerine alınmasın arkadaşlar beni bilen bilir tanıyan tanır bu yorumuda neden yaptığımı azçok anlarsınız...

Saygılar...
riukeen
poffff Smile ne hikaye ama
Ara
Aşksı@z
Esra seninde kabahatin var cep telefonuna kadar vermişsin adresini vermişsin.Öyle herkese adres cep telefonu verilirmi? Güzel kızsında seni rahat bırakmazlar tabiki. onlar seni kimseyle paylaşmak istemezler elbette. seni tehdit bile ederlr ki etmişlr.
Girme oralara 4 sene az bir zaman deyil. demekki seninde hoşuna giden taraflar olmuş hoşlandıkların olmuş buluşmuş konuşmuşsun bile.
Yapacağın iki şey var. telefon numaranı değiştireceksin
o çetleştiğin yerlere girmiyeceksin.
Boşuna Moralini bozma. Kendinide üzme çok gençsin güzelsinde onlar öyle yaptılar diye hayata küsme karamsarda olma anlaştık sevgili Esra Sööylediklerim içinde bana kızma tamammı.
Ara
sıla
anam konuya bak Tongue töbe töbeeee saol esra güldüm sayende Big Grin Big Grin
Ara
eSrA_
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Belki bana kızanlar olacak bu yorumum için belki kırılanlar...

İlk yazmış olduğun yorumu okudum ve haketmesen bunları yaşamazdın diye düşünüyorum...Kendin isteğinle girmişsin her defasında her küfür hakaret gördüğünde oraya girmemk yerine sanki hoşuna gidiyor gibi her defasında girip çıkmışsın oraya...Bikaç kişiyle çıktım diyosun , köpek oldu diyosun...

Bilmiyorum ama o bence köpek olmak değil sevdiği yada değer verdiği için bu şekilde davranmıştır sana ama bu şekilde düşünmen yanlış...

Bence her insan genelde hakettiğini alır...Bana göre sende bunları haketmişsin o yüzden kendi düşen ağlamaz...Kimden neyin intikamını yada öcünü alıysun kimse sana zorla bişey yaptırmadı nete sokmadı,kendi kendine etmişsin ve şimdide çıkmış intikam yeminleri edip duruyosun...

Belki yorumun biraz ağır oldu ama yalan yere seni teselli etmekten yada ahh canım üzüldüm falan demekten se içimden gelenleri olduğu gibi yazdım buraya...

Kimse üzerine alınmasın arkadaşlar beni bilen bilir tanıyan tanır bu yorumuda neden yaptığımı azçok anlarsınız...

Saygılar...

yOo... anLattıkLarım ßunLarın YArısı tAmam Mı... Sen anLayamazSınn..ßen kAckere ßıraktım Orayı...Ama aLı$kanLık haLine qeLmi$ti DevamLı qirdiqin 4sene qirdiqin ßiyeri NasıL ßırakaßiLirsin ? Hemen Mi ? ßen Oranın AdminLeriyLe reeLde görüŞüOdum haLLediOlardı yasakLıOlardı NickLeri ama İnsan oLmadıkLarı iCin " iNsan oLana ßirkere Denir" Aynı Hatayı Aynısını yApıOlardı ...
ßiriyLe Cıktım diMi... Pe$ine Arkada$ı qeLiO TekLif ediOdu ßu Mudur yAni ??? ßen hAketmediMm Ve Emin oL ßana yapıLan Her KötüLüqün kAr$ıLıqını FazLasıyLa Verdim...$ükür kOrkumda yOok...

Köpek MeseLesi Evet Köpek qißi Pe$imde doLa$ıOlardı...Sonradan Onlarda ßana Kfr Etti ? Sevmi$mi oLuOo ? Sevgi Deger Verdi diyOsun... ßeLLi oLuyOo SevdikLeri iNsan AyrıLdıktan Sonra ßiLe Eger Sevmi$Seee kAr$ındakini Arkasından Kötü ßir Söz Edemez...
Ama anLayanLar iCin Sizde yA$asaydınız ßenim ya$adıkLarımı...
Ozaman Görürdüm ßende Sizi Wink Wink Wink Oky. !

yORumun iCin saoL Wink
eSrA_
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Esra seninde kabahatin var cep telefonuna kadar vermişsin adresini vermişsin.Öyle herkese adres cep telefonu verilirmi? Güzel kızsında seni rahat bırakmazlar tabiki. onlar seni kimseyle paylaşmak istemezler elbette. seni tehdit bile ederlr ki etmişlr.
Girme oralara 4 sene az bir zaman deyil. demekki seninde hoşuna giden taraflar olmuş hoşlandıkların olmuş buluşmuş konuşmuşsun bile.
Yapacağın iki şey var. telefon numaranı değiştireceksin
o çetleştiğin yerlere girmiyeceksin.
Boşuna Moralini bozma. Kendinide üzme çok gençsin güzelsinde onlar öyle yaptılar diye hayata küsme karamsarda olma anlaştık sevgili Esra Sööylediklerim içinde bana kızma tamammı.

hakLısın ama ßen Ordaki takıLdıqım iNsanLarın CoquyLa ReeLde Görü$tüm Ve Görü$tüqüm qi$iLerde Numaram vArdı...Ama ßende deiL Hata OnLar ßana yAmuk yAptı... Kız iCin SatanLar ßiLe oLdu Gitti dü$manıma Verdi Mesela Numaramı öyLe oLuyOo ßunLar...Emin oL Chat takıLan ßiri anLar...
Ewt MuhaßßetLer hO$uma qidiOduu Cünkü ßen Cok Zor Arkada$Lık KuraßiLen ßiriyiMm ama Orda dü$ünemiCeqim kadar Akada$ım oLdu Sanmı$tım ! Ama Herkez yaLancı Cıktı...dei$tirdim hAttımı... GirmiyOrumda Zaten...
Ama Yüzsüz qißi ßuLuOlar ßeni takıldıqım sitlerde...Hic ßi$e oLmamı$ qißi kOnu$aßiLiyOlar... hArßiden yazıkk..
kIzmadım Te$ekkür Ederim Wink
CReATuRE
eSrA_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yOo... anLattıkLarım ßunLarın YArısı tAmam Mı... Sen anLayamazSınn..ßen kAckere ßıraktım Orayı...Ama aLı$kanLık haLine qeLmi$ti DevamLı qirdiqin 4sene qirdiqin ßiyeri NasıL ßırakaßiLirsin ? Hemen Mi ? ßen Oranın AdminLeriyLe reeLde görüŞüOdum haLLediOlardı yasakLıOlardı NickLeri ama İnsan oLmadıkLarı iCin " iNsan oLana ßirkere Denir" Aynı Hatayı Aynısını yApıOlardı ...
ßiriyLe Cıktım diMi... Pe$ine Arkada$ı qeLiO TekLif ediOdu ßu Mudur yAni ??? ßen hAketmediMm Ve Emin oL ßana yapıLan Her KötüLüqün kAr$ıLıqını FazLasıyLa Verdim...$ükür kOrkumda yOok...

Köpek MeseLesi Evet Köpek qißi Pe$imde doLa$ıOlardı...Sonradan Onlarda ßana Kfr Etti ? Sevmi$mi oLuOo ? Sevgi Deger Verdi diyOsun... ßeLLi oLuyOo SevdikLeri iNsan AyrıLdıktan Sonra ßiLe Eger Sevmi$Seee kAr$ındakini Arkasından Kötü ßir Söz Edemez...
Ama anLayanLar iCin Sizde yA$asaydınız ßenim ya$adıkLarımı...
Ozaman Görürdüm ßende Sizi Wink Wink Wink Oky. !

yORumun iCin saoL Wink

Fazla yorum yapip seni kirmak istemiyorum...Bi laf var soyleyip susuyorum o zaman ...

""Alismis kudurmustan beterdir...""

Ayrica yalandan uyduruktan yorum yapmadigim ve cevreye verdigim rahatsizliktan dolayi ozur dilerm...
Qetesh
Alıntı:hjvhghycvyhvh

Abi bi ara bana ne yazdığını açıklayıver olurmuTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorumlarinizi beklİyorum!!! SEHİTLER_OLMEZ 3 758 09-08-2010, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  sizden teselli bekliyorum nihilist 13 1,424 06-07-2009, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Yorumlarınızı Bekliyorum duygusuz_adam_38 25 1,786 11-07-2008, Saat: 03:02 AM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Yardımlarınızı bekliyorum ! hatice 33 1,699 10-20-2008, Saat: 09:32 AM
Son Yorum: djmemalie
  Arkadaşlar Yardiminizi Bekliyorum durgunay 17 1,685 05-05-2008, Saat: 12:28 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:36 AM