:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
düşünCelerinizi BekLiyOrum !
eSrA_
4 Senedir ßir Chat Odasına takıLıyOrumm ... NerdeySe 5 oLuCak ... Cok Sorun yA$Adım ... Ömrümü YediLer. pSikoLoq Tedavisi qÖrdüm...HerqüNn Adıma KfrLer yazıLar yazıLdı... Her yAzıLdıqında kAhroLdum AqLadım ... Herkeze Kötü oLdum...ßi Ara ßıraktım Chat faLan...Herkez hAkkımda Cok Dedikodu Cıkarmı$...yOk O yOk ßu Ama qÖrdüLer Ne haLe dü$tükLerini ev NumaraLarını ßuLdum ßir ßir O ki$iLerin dAqıttım Sonra kEndiLeri Ayaqıma kApandı ! NeySe i$tee ! ßirkac Ki$iyLe Cıkmı$tım Servrden ReaLdde Görü$tm..OnLar ßiLe hAkkımda dediKodu yApmı$Lar Ummadık iNsanLar... Ve ßirini qerCekten Cook Sewmi$tim ... kApımda Köpek qißi yAttı !!! Gercekten sanaL Ortamda ßir iNsana ßukadar Deger Vermi$tim... Oda Cok Sewmi$tii... ikiMizinde hAtaLarı oLdu...
ßitti...
5 Ay oLdu...Ne Chat GiriyOrum Nede ßa$ka ßiryere...Forum Forum doLa$ıp DuruyOrum Sırf O Chat Odasına Girmemek iCin....
Tekk ßir$ey iStiyOrum... O Ki$ininnn Canını yAkmak... Ne yApıCaqmı $a$ırdım SewmiyOrum...
Sadece Deqer Verdiqim iCin kEndi haLime yAnıyOrum ... üzüLsün iStiyOrum ... SizCe iNtikam Mı aLayım HepsiNden ... yOksa ßO$vereyim Miii ???
Cünküüü cOkk Nefret ediyOrum öyLe ßöyLe ßir Nefret deqiLLLL... !!! Oraya takıLan Herkezdennn !!!!!!!! Sad Sad Sad

iLLeth.!
hem 4 yıl chat odasına takılıp hemde ordan biriyle cıkarak buyuk hata yapmısın artı ordaki herkesten intikam alma ihtimalin cok dusuk hatta sıfır..:--/
Ara
Qetesh
Net yüzünden psikolojisi bozulanıda yeni görüyorumTongue..
Sanal alemde dikkatli olmak lazım..
Ben erkek olduğum halde bana bile küfür ediyorlar..
Sineye çekiyorum. Başka ne yapabilirimki.. Sende Salla gitsin bence.
Sende onun seviyesine inme..
Ara
eSrA_
yAaa takıLmıCak qißi ßir$ey deiL ßuLunduqum Yere kAdar qeLiyOlar !!!! Ev Numaramı Adresimiii Cep tLf Her$eyimi DaqıtıyOLar ßuMudur yAaaa ... Elßet Her$eyin ßir kAr$ıLıqı vArdır ...
ßu ßöyLe kaLmamaLı Sad yAni ßen öyLe diyOrummm ... SnirLerim ßozuLuyO ...
Aradan 5ay qeCmi$ miLLetin Aqzında ßen !!!
ßöyLe $eyLer duyMak iStemiyOrum...DuyuLCak ßir$eyde yAptıqımı Sanmıyorum kEndiLer CekemyiOlar ßöyLe ßir$ey Uydurup ßütün KanaLa yayıVeriOlar !!!
Lanet oLsun Hepsine ....!
nesil!
evet intikam almalısın ama ndn bu kdr herşeyini daıttın ki o siteye :S?
Ara
günahkeçisi
bence hiç ugraşmaz boşwer gitsin onlar kaybetmiş zaten kaybetceklerini we ne olduklarını senin arkandan konuşarak dedikodu yaparak göstermişler bu saatten sonra intikam almaya kalksanda onlara dokunmaz hiç ugraşma dagıt kafanı baska seylerle
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Boşver canım böyle şeylerle uğramak sana bişey kazandırmaz.Onlar için gözyaşına bile yazık.seni tanıyan gerçek dostlarının ve gerçek sevenlerinin yanında ol onlar sana yeterler seçimlerini iyi yapmalısın.Kimsenin ne olduğunu bilemiyoruz tabi alnında da yazmıyor iyimi kötü mü diye ama insan insandan anlar bi hareketi bile onu ele vermeye yeter diye düşünüyorum ben.
Kırmalarına izin verme seni boşver üzülmene bile değmez geçmişi kurcalama bırak onlar kendi hallerinde kalsın.Büyüklük sende kalsın her zaman.Sen intikam alıcaksında ne olucak kendini rahatlamış mı hissediceksin içindekileri öyle bastırıp yok mu etmiş olucaksın.chat odasıymış şuymuş buymuş takma kafana canım yaa hayatını yaşamana bak. Aldırma dünyanın kahrını zaten çekiyoruz bide onlarla mı uğraşıcaksın.

seni kırıp üzen biri ne senin gerçek arkadaşındır nede gerçek sevgilindir.Bırak arkanda bazı şeyleri ve kendini başka şeylerle oyalamaya bak.Bak ne güzel burdasın burda kendine zaman ayır takıl eğlenmene bak (:
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
bence boşver intikam pesinde koşmak emın ol daha cok canını acıtacaktır zamana bırak...
Ara
eSrA_
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Boşver canım böyle şeylerle uğramak sana bişey kazandırmaz.Onlar için gözyaşına bile yazık.seni tanıyan gerçek dostlarının ve gerçek sevenlerinin yanında ol onlar sana yeterler seçimlerini iyi yapmalısın.Kimsenin ne olduğunu bilemiyoruz tabi alnında da yazmıyor iyimi kötü mü diye ama insan insandan anlar bi hareketi bile onu ele vermeye yeter diye düşünüyorum ben.
Kırmalarına izin verme seni boşver üzülmene bile değmez geçmişi kurcalama bırak onlar kendi hallerinde kalsın.Büyüklük sende kalsın her zaman.Sen intikam alıcaksında ne olucak kendini rahatlamış mı hissediceksin içindekileri öyle bastırıp yok mu etmiş olucaksın.chat odasıymış şuymuş buymuş takma kafana canım yaa hayatını yaşamana bak. Aldırma dünyanın kahrını zaten çekiyoruz bide onlarla mı uğraşıcaksın.

seni kırıp üzen biri ne senin gerçek arkadaşındır nede gerçek sevgilindir.Bırak arkanda bazı şeyleri ve kendini başka şeylerle oyalamaya bak.Bak ne güzel burdasın burda kendine zaman ayır takıl eğlenmene bak (:

Gercekten cok saol... ßıraktım...Her$eyii SiLdim Herkezii... = ) Ne haLLeri vArsa GörsünLer...!!!
DiCeklerimi dedim Hepsine ßuqüNn = ) MideLeri Cok Geni$tir ... hAzmede dursunLar...

saoLunnn Arkada$lar : ) aßlalarım aßilerim = )
Resimler&Hayaller
Bosver esra...kafaya sapkadan baska bırsey takma ve ugrasma böle seyler le oki Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorumlarinizi beklİyorum!!! SEHİTLER_OLMEZ 3 758 09-08-2010, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  sizden teselli bekliyorum nihilist 13 1,424 06-07-2009, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Yorumlarınızı Bekliyorum duygusuz_adam_38 25 1,786 11-07-2008, Saat: 03:02 AM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Yardımlarınızı bekliyorum ! hatice 33 1,699 10-20-2008, Saat: 09:32 AM
Son Yorum: djmemalie
  Arkadaşlar Yardiminizi Bekliyorum durgunay 17 1,685 05-05-2008, Saat: 12:28 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:27 AM