:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaslarr sizden tekrar yardım istiyorummm..
nesil!
dersanede bi çocuk var hoslanıyorum .. oda sürekli bana bakıyo bakısıyoruzz.. bn bi kere hiç bakmayım dedim snra sinirlendi oflaya poflaya önünü fln döndü snra ztn hastaymıs daha kötü oldu kendimi fln suçlu hissettm gerçi bnle alakası yok ama ne bilym kıyamadım.. her zaman çıkardı snftan btn arkadasları çıktııı halde o artık çıkmıyor. bnde sınıfta oluyorum,, sizce ne yapmalıyım nerden anlayabilirim onun bni sevdiğini yada nsl olck?Undecided
Ara
amyleee
başta şunu söylemek isterim.erkekler biz kızlar gibi sevdiğine uzun süre bakamazmış..o yüzden şu an içn anlattıklarından bişey çıkarmak zor..biras beklemesin bence sana karşı olan hareketlerini biras gözlemle..sorasında sorunun cevabını kendin çıkaracaksın ztnWink
Ara
fındık-s
bakışmakla seni sevidğini anlamayı bekliyosan daha çok beklersin insan birini tanıdıkça sever huylarını sana hoş gelen yanlarını öğrenirsin seversin o kişiyi ama her baktığını seviyosun demek değildir bu o çocuk seni beğenmiştir ondan bakıyodur bi tanışın konuşun belki sen bile çok yakışıklı da olsa sevemiceksin nerden biliyosun di mi

bu aralar bi negatiflik var bende ama genelde böyle
olmuş şeyler bunlar kulak ardı etme bu söylediklerimi tamam mı güzelim Wink iyi düşün Wink
sessiz_hayat
erkekler biz kıslardan çabuk sıkılırlar tabi gerçekten sevmiyorsa... onunla biraz sohbet etmeye çalış zaten gerisi gelir... Wink
Ara
nesil!
saolun çok tşkler,, yani tabi smdi tanmaya çalışıyoruz birbirimizi her ne kadar aynı sınıfta olsakta daha tanıyamadık birbirmizi ,,
Ara
eSrA_
tAnımak iCin FırsatLar yArat Ozaman = )
iLLeth.!
aynısı bnm basıma geldi gittim kızla konustum şimdi arkadasız.Big Grin:
Ara
nesil!
Big GrinBig Grin ne konustuysan artık kızla Big Grin
Ara
nesil!
eSrA_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tAnımak iCin FırsatLar yArat Ozaman = )

haklısındaa nasıl?:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 955 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,058 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 716 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,267 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,401 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:26 PM