:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüzün Yok Hüzün Var Bu Yazının İçinde...
beautiful_matrax
[SIZE=3]Güneşle yıkadım yüzümü bu sabah. İlk günaydını yine sana sakladım. Otobüsün buharlı camlarından hayalin aktı aklıma, tebessüm buz kütleleri gibi dondu dudaklarımda. Sen o dudakları bir kez bile öpmedin…

Yurdumda eskidi cümleler. Yüreğime mühürlü bu sensizlik, çığlıklarımın içinde saklanan sessizlik… Bir ayyaşın kan çanağı gözlerinden bile seni okuyorum şimdi. Gökyüzü bile bırakmıyor yakamı, yıldızların şeklinde sanki adın gizli… Kendimi kaybettim bu puslu beklentide. Ama anladım ki, ben kendimden öte, seni özlerken… Sen kendini bir kez bile bana teslim etmedin…

Köşe başlarında ki tüm mısırcılar, kestanecilere döndü, buhar yapan sıcaklar, yağmurlara, kuşlar sıcak diyarlara… Ama sen hala dönüş biletini bulamadın sevdaya. Bilsen ki, yağmurdan sonra toprak bile, buram buram sevdan kokuyor, bilsen ki, yüreğim ağzımda atıyor, bilsen ki, kalbimde bıraktığın enkazlar yatıyor, çalardın kapımı belki sende, belli belirsiz sonbahar gibi. Bekledim… Hep aynı özlem şarkılarıyla. Ama sen bir kez bile çıkıp gelmedin…

Ne zaman yalnız bırakmış ay yıldızlarını? Ne zaman tükenmiş söylesene gecenin içinde barındırdıkları ile flörtü? Ben şarkılar söyleyen sesinden buharlaşıp düştüm adımlarına. Hep aynı biten melodilerin içerisinde anlamlar aradım yaşamaya dair. Sen yokken sesine sarıldım yılgın bir vazgeçişle. Sustu şehir, mektupların mürekkepleri kanımla dağıldı. Postacılar çalmadı iki kez kapımı. Sen gittin, gidişinin ardından hayata dair mecal kalmadı. Nefesimdin benim ama bir kez bile hayat vermeye değer görmedin…

Adını şimdi ister yalnızlıkla, ister anılarla çarp, elinde kalan hayalet bir siluet olacak aynalarda. Sana yazdığım için yaktığım şiirler bile yetmedi yokluğunun ayazında ısınmama. Beni unutup unutup kanatmayı bırak ne olur, hikâyemizin sonu senin ellerin…
Son kelimeyi hangi noktanın yanına koyacaksan, o olacak kaderin !

alıntıdır
[/SIZE]
_BarBie_
Güzelmiş . . . Yüreğine sağlık .
Ara
beautiful_matrax
begendıgıne sevındım canım sagol
AyyüzLüm
matrax gönlüne saglik cok güzel olmus...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
10625524lh9.png

hüzün olmazsa olmaz mı yaa (: tşkler yüreğine sağlık..
Ara
beautiful_matrax
okuyan gözlerınıze saglık arkadaslar sagolun
asi_ve_mai
yüreğine sağlık hoş bir paylaşımdı...
Ara
sevsen
çok güzelbir paylaşım teşekkürler
Ara
DarkLady
Adını şimdi ister yalnızlıkla, ister anılarla çarp, elinde kalan hayalet bir siluet olacak aynalarda. Sana yazdığım için yaktığım şiirler bile yetmedi yokluğunun ayazında ısınmama. Beni unutup unutup kanatmayı bırak ne olur, hikâyemizin sonu senin ellerin…
Son kelimeyi hangi noktanın yanına koyacaksan, o olacak kaderin !

Off off Sad
Yüreğin dert görmesin. Emeğine sağlık....
[SIZE=3]

[/SIZE]
Ara
sunurk
güzel paylaşım :A:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hüzün Yağmuru .... CeYDa HaNDe KeSiM 12 864 04-12-2022, Saat: 02:34 AM
Son Yorum: wildfang
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 466 04-11-2022, Saat: 12:17 PM
  İmkansız Bir Askın İçinde Stinq 5 303 04-11-2022, Saat: 04:48 AM
  Ben Hüzün Dolu Bir Kitabım MasaL_perisi 9 457 04-07-2022, Saat: 09:58 PM
  yarası içinde saklı bir bedenin son duaları.. history 1 561 12-05-2011, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:09 AM