:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hüzün Yağmuru ....
CeYDa HaNDe KeSiM
fotoblog-2825952.jpg

Düşün ki, sevdiklerinden, doğup büyüdüğün topraklardan çok uzaklarda bir yerdesin. Akşam olur kapanırsın dört duvarına... Konuşursun... Ağlarsın... Anlatırsın... Bağırırsın... Sesin yankısını yitirir duvarlarda... Halini bir soran, sesini bir duyan olmaz... Sonra ey der, hey der susarsın... Kıvrılıp yüreğinin içine büzülürsün bir köşede... Kıvranırsın... Kanarsın... Geldiğin yerler gelip çakılır usuna... Düşünürsün... Düşünür üzülürsün. Üzülür büzülürsün...
Bir dost ararsın, elini uzatırsın elin havada kalır... Gözlerin tavanda, sözlerin ağzında çaresiz kalır... Uzun ince bir ah gibi, bir sızı gelip saplanır kalbinin tam orta yerine burgulu bıçak gibi...

Ne kadar sevgi varsa kanar içinde, ne kadar özlem varsa yanar... Oturup ağlamak istersin şöyle doya doya ama akmaz bir damla yaş gözlerinde... Yüreğinin ağladığını hissedersin o an, yüreğinle beraber geçmişin de ağlar içinde... Ömrünce hep kırılırsın, kanarsın, durduramazsın kanamayı... Kırgın, kızgın, yorgun, bir o kadar da yaralısın... “Hayat ki, hakkını hep başkalarına vermiştir ama yinede haklı çıkan hep başkaları olmuştur”.
Ara
Firari Fırtına
Alıntı:Sesin yankısını yitirir duvarlarda... Halini bir soran, sesini bir duyan olmaz... Sonra ey der, hey der susarsın...

İşte aynen ben gibi ....

Paylaşım çok güzel .. Yüreğine sağlık ...

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
teşekkür ederim fırtına ama sen hiç yitirme sesini,haykrışlarını olurmu? hani olurda ihtiyacın olursa bir dost eline her zaman sana açıktır kulaklarım ben duyarım seniSmile
Ara
Firari Fırtına
Şuanki mutluluğumu dile getiremem sanırım . Böylesine bir dost elini kabul etmemek mümkünmü . Aynı dileklerin sen içinde geçerlidir . Bu paylaşımlar son bulmasın güzel yürekli dost .

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Teşekkür Ederim Senin Gibi Bir Dosta El Uzatmak Bir Yana Yüreğimi Bile Açarim En Yürekli DostumSmile Gülücükler Yüzünden Mutluluklar Yüreğinden Hiç Eksilmesin Herşeyin Gönlünce Olmasini Dilerim Ve Paylaşimlarim Sizler Oldukça Var Giderseniz Küserim Ve YazmamSmile
Ara
Firari Fırtına
Sevgili Ceyda ,

Bizlerin yüreğinde yanan bir ateş var . Bizlerin yüreğinde bir de sevgi var . O sevgi ki , bizleri hep birbirime bağlayan en kuvvetli etkendir . Dost olana el değil yürek açmak ise büyük bir yüreğin yüce seslenişidir . Bu ses elbette varolmalı , varolacağız , olmayada devam edeceğiz .

Yüreğim ise dost olana açıkdır bunu dile getirmeme bie gerek duymuyorum . İyiki varsın ...

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Teşekkürlerr...sende Iyiki VarsinSmile Ve Yanimda Olan Herkeze Sonsuz Teşekkür Etmek Isterim .bugün Böyle Bir Dostluğa Yürek Açmanin Sonsuz Ve Eşsiz Mutluluğu Içerisindeyim Anlatmaya Kelimelerim Yetmez Duygularima Ihanet EderSmile Smile Smile Ama Eminim Dostum Beni Anlar öyle Değilmi?Smile
Ara
Firari Fırtına
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürlerr...sende Iyiki VarsinSmile Ve Yanimda Olan Herkeze Sonsuz Teşekkür Etmek Isterim .bugün Böyle Bir Dostluğa Yürek Açmanin Sonsuz Ve Eşsiz Mutluluğu Içerisindeyim Anlatmaya Kelimelerim Yetmez Duygularima Ihanet EderSmile Smile Smile Ama Eminim Dostum Beni Anlar öyle Değilmi?Smile

Anlamını yitirmiş kelimeler vardır hayatımızda , oysa o kelimeler anlamsızda olsa yüreğimizin bir köşesinde en değerli yerindedir . Dostluk ? Dost ?

Keşke bunu herkes anayabilsede , yaşayabilse . Bizler bir örnek değiliz aslında , bizler sadece bu değeri koruyan yürekli insanlarız . Dost olan ı anlamak , hiç ama hiçde zor değildir . Bunu bir bana , birde kendinize sorunuz ?

Elbette cevap aynı olacak .

Anlıyorum
Anlıyorsun
ve
Anlarlar ( İnşallah )

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
bazen anlatmaya kelimeler mi yetmez yoksa anlamaya yürekmi yetmez bilmiyorum ama anlayandan cok anlatamadıklarım oldu bu hayatta ama inşallah la maşşallah olcak meseleler değil bunlar savaşmak lazım ki savaşırım dostlarım için... teşekkürler benimde en iyi dileklerim seninle fırtına...
Ara
Firari Fırtına
Buna çok sevindim ..... Düşünceler bir harika ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Hüzün Dolu Bir Kitabım MasaL_perisi 9 455 04-07-2022, Saat: 09:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Ic?mdeki Kurumus G?LLerin Yagmuru Sensin .. Stinq 3 325 04-02-2022, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Adı Oldu Hüzün.. acemhe 5 610 06-30-2011, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: eRCi
  Hüzün kadar gerçek, aşk kadar masalsı, deha 3 494 04-19-2011, Saat: 09:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  Hüzün rengi MaSaL 0 437 04-16-2011, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:33 PM