:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edebiyat ...
Firari Fırtına
Forum sadece mod ve admin in değildir ..Onlar işlerine baksınlar biz işlerimize bakalım ... Smile

Destek için teşekkür ederim....

Sevg ...
>As!_M€L€q<
?ooooook g?sel olur b?le bi?i yaa saol arkada???mmm g?sel fikirlerin i?in
YARGIÇ
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Forum sadece mod ve admin in de?ildir ..Onlar i?lerine baks?nlar biz i?lerimize bakal?m ... Smile

Destek i?in te?ekk?r ederim....

Sevg ...

FIRTINA LAF ATMANA NE GEREK VARDI Smile
NE MODLAR NEDE ADM?N AKS?N? ?DD?A ETM?YOR K? ZATEN.....
Ara
soyle
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:FIRTINA LAF ATMANA NE GEREK VARDI Smile
NE MODLAR NEDE ADM?N AKS?N? ?DD?A ETM?YOR K? ZATEN.....

Confusedmiley20: bencede
Ara
Firari Fırtına
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ooooook g?sel olur b?le bi?i yaa saol arkada???mmm g?sel fikirlerin i?in

Te?ekk?rler .. Konuya destek olunsunki payla??mlar?da artt?ral?m ..

Sevg ...
Firari Fırtına
Desteklerinizi beklerim ....
toxique_lierre&b.b.k
istekler bolumundeki basliklara bakarsak ve atilan onerilere...kapsamli bir baslik (sanat kosesi)bulup...kategorilerini genis tutmakta yarar var..kultur&sanat,edebiyat,siyasetcilerimiz,bilim adamlari,kitabevleri,etkinlikler(festival,konser vs..),biyografi(otobiyografi),ressamlar vs...
Ara
Firari Fırtına
Olabilir tabi , teşekkürler...

Sevg ...
toxique_lierre&b.b.k
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Forum sadece mod ve admin in de?ildir ..Onlar i?lerine baks?nlar biz i?lerimize bakal?m ... Smile

Destek i?in te?ekk?r ederim....

Sevg ...
bundan sonra tek diyebilcegim,ne zaman forum kuruyorsunuz dostum...admin 'i gozden cikarmak formun hic varlik bulmamasiyla es deger...sizin kendi webmasterlik yaparak kurcaginiz ve devamliligi ve islevligini sagliycaginiz dort dortluk formu dort gozle bekliyorum Winkcunku ben sadece bir kucuk blog kurmanin islevlerini anlatirken admin arkadasim basim donuyor ,okurken gozum sasi..benim halimi gorup guluyor sadece..ve evin icinde birde bu meslegin okulunu okuyan var,sagolsun onun webmaster olacagi gun ben kaprislerinden olmus olurum herhalde!bunun disinda arti bir admine herhangi en kucuk site kurmasi icin,detaylarina gore yon bulan fiyat 500-1000? dan basliyor ve zipliyor.kurma asamasinda gerekli bazi islevler surdurmek icin masraflar..yeterli olmak icin,degisme trafigi vs)sadece konu atmak paylasim ve istekte bulunup vs emegi yerine getirenleri yok saymakla bu forum donmez...sunu dusunmekte fayda var...bu formun yansimasindaki ve perde arkasinda halan durmaksizin calisan sahis admin,bunu da anlamak sadece bir goz atmakla ,anlamaya calismakla mumkun!
ben artik susmuycam,dostun bir tek sozu dogruymus..kimseye guvenmiyeceksin!ve iyi tanimadan bir hitap uretmiyceksin...*
bu forma katkilarinizdan dolayi tsk ediyorum firtina_gonul,emeginize saglik!umarim sizde bunu diyebilirsiniz bu formu bizimle paylasan ve uyeligimiz boyunca taleplerimizi yerine getirmeye calisan emekcilere!ben bu formun uyesi olmaktan onurluyum ve paylasimci ve onde giden sahsiyetlerin ...formu bu hale getirecek kadar gozunun kararmasini anlamiycak kadar kayit disi kaliyorum!cunku bu tutumlar ne editor adayligina soyunan birinin akil kari,ne de bu formun iyiligine calisip paylasim yapan birinin...ben bunlari yaziyorum,gelecek tepki umrumda degil,ban lanmak hele hic!ben haddimi biliyorum,herkeside davet ediyorum !imali ignelerle yasanmaz dostluk,durustlukle yasanir,yurekle yasanir,insanlikla yasanir,emege saygi duyarak yasanir!
Ara
Firari Fırtına
Teşekkür ederim ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:03 PM