:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Edebiyat ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

Firari Fırtına

Edebiyat

T?rk ve yabanc? her t?rl? edebi metinleri, yeni yazarlardan haberleri ve T?rk Dili'yle ilgili her t?rl? fikri, payla?al?m. Edebi eserler vs.... Ba?l?k a??lmas? uygundur diyorum ...

Sevg ...

Firari Fırtına

Destek bekliyorum ..
Destekliyorum.....

Firari Fırtına

Teşekkürler ...... Bunu sizden duymak çok güzel ....

Sevg ...
Bir g?zel fikir daha g?n?l insan?ndan...

Umar?m bu konuya da ilgi fazla olur...

Sahip ??kmam?z gereken de?erlerin en ba??nda "T?rk Dili" geliyor...

Yabanc? kelimeler dilimize malesef her ge?en g?n hat?r? say?l?r miktarda giri? yap?yor...

Ve malesefki ?ye adlar?n?nda ?ok b?y?k bir k?sm? ?ngilizce...

Ve art?k "tamam" kelimesi yerini "ok" ye b?rakt?...

"Evet" yes oldu...Ve daha bir ?oklar?....

Bunlar daha en basit ?rnekler...

T?rk Dilinin i?inde bulundu?u tehlike ?ok daha vahim boyutlarda...

T?rk Dili ve Edebiyat?na sahip ??kanlar?n oldu?unu bilmek insan?n i?ini
rahatlat?yor...Confusedmiley32:

Te?ekk?rler abi bu g?zel ?nerin i?in...Confusedmiley32: Confusedmiley32:

Tam destek veriyorum bu b?l?me...

Sayg?lar...

Firari Fırtına

Rica ederim canımsın ...

Amacımız değerlerimize sahip çıkmakdır . Biraz ilgiliyimdir bu konulara ve takip ederim hep . Evet ok oldu olalı zaten dilimiz de değişime uğradı , uğramadı desek yalan olur . Bu batı özentisi Türk Milletinde olduğu müddetcede bu hal hep devam edecekdir . Düşünebiliyormusun sonumuz ne olurdu ..

Atamızı üzmeyelim . O herşeyin en güzelini düşünmüş bizler için . Bu kadarda vefasız bir gençlik e hayır diyorum , uyanın artık diyorum ...

Sevg ...
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Atam?z? ?zmeyelim . O her?eyin en g?zelini d???nm?? bizler i?in . Bu kadarda vefas?z bir gen?lik e hay?r diyorum , uyan?n art?k diyorum ...

Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:

Firari Fırtına

Doğrusuda bu zaten kardeşim ..... Teşekkürler.....

(1 saat yokum ...)
Teşekkür bizden abi...
Abi harbiden çok yaratıcısın... Foruma en çok emeği geçenlerden, fikir paylaşanlardansın...

Teşekkürler.

DESTEKLİYORUM
Sayfalar: 1 2 3