:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım edin
meliscan
neden büyüdüm ben neden anneciğim kurtar beni neden öldün sen
Ara
€BeRimSin
Sevgi, esirgemek, kollamak, dokunmaya bile kıyamamak demek değil midir ? Sevdiği kişinin gözünü morartıp o mor gözlerine bakarak "Seni Seviyorum", ondan dövdüm erkek varmıdır dicem ama demek ki varmış ..

Valla artık bişeyde diyemiceğim, Allah ıslah etsin son söz olarak ..
*Asİ-yÜrEk*
Meliscim evini basamazya evden çıkmaman tek tavsiyem.
Ara
meliscan
beni evden alıp zorla iki gün kendi evine götürüyor sonrada tekrar eve bırakıyor beni ailem korkudan ses çıkarmıyor ya ben annemi özledim
Ara
*Asİ-yÜrEk*
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgi, esirgemek, kollamak, dokunmaya bile kıyamamak demek değil midir ? Sevdiği kişinin gözünü morartıp o mor gözlerine bakarak "Seni Seviyorum", ondan dövdüm erkek varmıdır dicem ama demek ki varmış ..

Valla artık bişeyde diyemiceğim, Allah ıslah etsin son söz olarak ..

aBİ SEN BUNA ERKEKMİ DİYORSUN LÜTFEN YAA.
Ara
duyqushh
SadSad
üzüLdüm senin adınaa ama bnCede sana deqer vermeyen birine asLa deqerr verme dicem ama peşinimi bırakmıoo diosunn bnCe bunu kendine yakın gördğün birine anLatmalısınn belki onLar sana yardım edebiLir özeLLikLe annen onLa konuşmayı denemeLisin.. Wink
Ara
*Asİ-yÜrEk*
meliscan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni evden alıp zorla iki gün kendi evine götürüyor sonrada tekrar eve bırakıyor beni ailem korkudan ses çıkarmıyor ya ben annemi özledim

Melis Allah yardımcın olsun ailen neden korkuyor anlamadım bu adam mafyamı ne kendini birşeymi sanıyor o ş....... ulan ben şimdi varya.
Ara
duyqushh
aysss çook özür dilerim yazının hepsini okumadımmm Sad annen için başın saolsunn Sad yha inan ne yapcamı şaşırdım bir an senin yerine kendimi koydum çok zor SadSad
Ara
meliscan
annem öldü
Ara
duyqushh
üzqünüm k.bakma Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 988 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,101 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 750 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,323 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,450 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 12:24 AM