:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdıgım askere gıdıyo ne yapıcam
ѕαкℓı@мѕı@η
Ölümün ne zaman gelicegi belli olmaz güzelim .. iLLa askere giderken mi ölûnür neden askere gidene hep ''belki'' dönemez gözüyle bakilir .. Allah ne yazmissa o Olur Canim benim .. öLüm heryerde Evden cikip sag saglim isine gidecegine dair bir belge var mi elinde ? ..
Ara
asiye
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ölümün ne zaman gelicegi belli olmaz güzelim .. iLLa askere giderken mi ölûnür neden askere gidene hep ''belki'' dönemez gözüyle bakilir .. Allah ne yazmissa o Olur Canim benim .. öLüm heryerde Evden cikip sag saglim isine gidecegine dair bir belge var mi elinde ? ..
ewet bende hep bunu soyluyorum askere gıdene neden hap dönmez gözuyle bakılıyo bu dusunce herkeste var halıyle bende de oluyo ama bende sızın dusundugunuz gıbı dusunuyorum yarına cıkacagımız bıle bellı degıl! tek duam hayırlısıyla gıdıp gelmesı elımden baska bısey gelmez
Ara
eSrA_
Off Of... Asker demeyin...
SewiyOsan...Oda SewiyOsa Ve GerCekten Sewdiqine iNanıOsann
ßekLeee !!!
ßiz ßekLedikte NeoLdu : ) 15 Ay ßekLedik...
Ve Sonunda eLde vAr 0 = ) fazLa kAptırmıyOrum Artık ßen kEndimi...

ßekLee Ama in$Allah Sonu aCı oLmaz...!
iLLeth.!
sende git..Big Grin

konulara bak hey Allah'm..
Ara
eSrA_
Big Grin Big Grin Big Grin Ehuehue ( :
asiye
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende git..Big Grin

konulara bak hey Allah'm..
ben beni anlayan insanlarla paylaşmak istedim beni anlamayan yada konuyu beyenmeyen yazmasın dimi..kimseye zorla yaz diyen yok
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
bunun için tek bişey söylenebilir beklemek sanırım Smile yani sonuçta senin elinden gelen bişey yok vatani görevini hayırlısıyla yapıp gelmek nasip etsin Allah.Yolu açık olsun allaha emanet edersin sende hep yanında olduktan sonra ona destek olursun her şekilde (:
Ara
asiye
elimden gelen ne varsa hepsini yapmaya hazırım onu orda asla yanlız bırakmam zaten mektuplarımla ve onu ömrümün sonuna kadar beklerim
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
o zaman ne mutlu sana ve o'na (:
herşey gönlünüzce olsun.
askerde her zamankinden daha çok ihtiyacı olucaktır sana sevgine sende yalnız bırakmicanı sölüosun zaten o zaman düşünme gerisini Smile
Ara
Qetesh
Bide asker gözüyle el atalım durumaTongue..

Bi insan sevdiğinden ilgi ve alaka bekler.. O yüzden ona sık sık mektup yaz, telefon et.. İnan onu çok mutlu edersin. Sende özleyeceksin belki ama inan ona olan aşkın 2 katına çıkacak. uzaklıklar büyük aşkları dahada güçlü hale getirirmiş.. Bunu bi konuda okumştumTongue..
Sakın ola o askerdeyken ayrılayım felan deme. Öyle bir niyetin olursada o askerden geldikten sonra ayrıl.. Çünkü orada insan zaten stresten bunalıyor, bide böyle bir olay deprem gibi çöker üzerine..

Badim geldi şimdi aklıma.. Çocuk sevdiği ile ilgili ne hayaller kuruyordu, izine gitmeden önce kocaya kaçtığını öğrendi..

Yapılabilecek en kötü şey bu olsa gerek.. Hiç yalnız bırakma onu yeterli...

Kal salıcakla..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiğim.. spL 6 760 11-19-2008, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  ben ne yapıcam yaa nolur yardım edin!!! acı@ması@z kı@z 23 1,301 05-14-2008, Saat: 05:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:24 PM