:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdıgım askere gıdıyo ne yapıcam
asiye
banada yardım edın
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Nekadar guzel .. Görevini sagsaglim yapar Bir turk askerine yakisani Ve çikar gelir Smile

Sende yalniz birakmazsin onu mektuplarinla Smile

Simdiden Hayirli Teskereler .. (:
Ara
asiye
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nekadar guzel .. Görevini sagsaglim yapar Bir turk askerine yakisani Ve çikar gelir Smile

Sende yalniz birakmazsin onu mektuplarinla Smile

Simdiden Hayirli Teskereler .. (:
çok tesekkur ederım umarım dedıgınız gıbı olur ama o hep sehıt olmaktan söz edıyo ve buda benı ıster ıstemez korkutuyo
Ara
asiye
ya neden kımse bişey yazmıyo
Ara
Güldenur
Her türk evladı gibi o da paşa paşa gidecek, sende onu "sevdiğin" için bekleyeceksin. Bundan başka ne diyebilirim ki. Tabi zor olacak ne de olsa 15 ay ama hayırlısı canım.

"Vatan borcu namus borcudur gülüm Sayılı günler tez geçer."

Şarkıcı "kaderin" albümünden bir nakaratı, bu konuya tam uyar diye düşündüm Smile Rabbim sabrını verir inşallah (: Gönlünce olsun muradınız.
Ara
asiye
ewet senınde dedıgın gıbı ben onu sevıyorum ve bunun için degıl 15 ay
15 seneden daha fazla yanı bı ömür beklerım bende buna ınanıyorum ALLAH sabrını verırı
Ara
Güldenur
Bak ne de güzel dedin, Bir ömür boyu beklerim diye!! Allah verir sabrını (: Mutlu dolu günler sizi bekliyor. Üzme olur mu canını ? Hem sen üzülürsen sevdiğin kişide üzülür Smile Hep mutlu olursunuz inşallah. Smile
Ara
kı@ymı@k=)
bakk ben hemen taktik verimm Smile güzel güzell sevda dolu mektuplar yaz Smile bide günlük tut .. onsuz ama onla olan 15 ayıı dolu doluu yazz defterine.. birgün sevdiğinin askerden gelipp tatlı bir gülümsemeyle okuyacağını hayal ederek yazSmile veeee dua etmeyi ihmal etme Smileumarımm sağsalim döner..Allah yardımcısı olsun..
Ara
asiye
cok tesekkur ederım umarım dedıgınız gıbı olur soyledıklerınızı denıycem
Ara
kı@ymı@k=)
dene canım dene Smile hemde sen mutlu olursunn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiğim.. spL 6 761 11-19-2008, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  ben ne yapıcam yaa nolur yardım edin!!! acı@ması@z kı@z 23 1,301 05-14-2008, Saat: 05:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:58 AM