:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdıgım askere gıdıyo ne yapıcam
asiye
inşallah umarım oyle olur
Ara
kı@ymı@k=)
olur olur böyle düşün böyle olsunn ve aklında bulunsunn düşündüklerine dikkat ett Smile gerçekleşebilirler.. onlardan korkk vee bişeyi çokk içten düşünmeSmile aynısı başına gelir ve bunuun sebebi sensindir çünkü bilinçaltına yerleşmişş fikirlere ister istemez yönelirsin.. o yüzden iyi düşün iyi olsun Smile
Ara
asiye
ben iyi düşünüyorum ama o işte hep şehıt olmaktan söz edıyo ve bende bundan korkuyorum hanı fılımlerde olur ya!
Ara
kı@ymı@k=)
Smile Allah'ın takdiri olucam demekle olunmuyorSmile olunması gerekiyorsa olunur ama istemekle ölüm gelmez.. kendi kendinee ölümsee intihardır.. şehit kabul edilir mi bilemiyorum..zaten oda bunun bilincindedir.. elbette herkes şehit olabilmeyi ister.. tabi burda amaçlarda önemlidir neyse bunlar derin mevzular.. dediğim gibi olunması gerekiyorsa olur Smile sıkma canını
Ara
asiye
tesekkur ederım ılgınız ıçın bırazda olsun rahatlayabıldım
Ara
kı@ymı@k=)
rahatladıysan iyi Big Grin
Ara
baglamaci
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nekadar guzel .. Görevini sagsaglim yapar Bir turk askerine yakisani Ve çikar gelir Smile

Sende yalniz birakmazsin onu mektuplarinla Smile

Simdiden Hayirli Teskereler .. (:
arkadaş çok güzel söylemiş buna eklemek istediğim bişey yok.. şimdiden hayırlı teskereler....
Ara
Firari Fırtına
Buda sorumu şimdi , ne yapacam ?

Yapman gereken tek şey var ,

BEKLEMEK ...........
Ara
riukeen
gönüllü olarak sende gidebilirsin türksen Big Grin
Ara
çilekli cuklat
hayırlı teskereler sımdıden (: askerde psıkolojısı cok bozuluyo kendını yanlız falan hıssedıo bıraz kırıcıda davranabılır sen hep alttan al onn yanında oldugunu hıssettır Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiğim.. spL 6 762 11-19-2008, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  ben ne yapıcam yaa nolur yardım edin!!! acı@ması@z kı@z 23 1,302 05-14-2008, Saat: 05:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:01 AM