:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdıgım askere gıdıyo ne yapıcam
Resimler&Hayaller
Bende su an askerim sevdıklerımden uzakta...Şunu unutmayın ki bir askerin tek tesellısı sevdıklerıdır...onları yalnız bırakmamak gerekır...eger bırbırınızı sevıyorsanız sende beklersın onu ...
Ara
Alem-i Sı@r
YÜKSELECEK

Yürekler sağ oldukça
Vatanda sağ olacak
Bayrak dalgalanacak
Atalar rahat uyuyacak
Ezan sesleri duyulacak
Türk Milleti özgür olacak!
"Ne Mutlu Türk'ün Diyene"
Sesleri yükselecek, yükselecek!

Alem-i Sır
da diyor ki; O gerçek vatansever delikanlılarımız olmazsa ve vatanı onlar beklemezse güven altına almazlarsa; atalar, analar, babalar, millet ve sizlerle bizler burada nasıl rahat olur ve bunları dahi konuşabiliriz. Sen ana değilsin, bir de onu dünyaya getiren anası ile babasını düşün ve de ki; NE MUTLU BANA BENİM SEVDİÄžİM AŞKIM BENİM SEVDİÄžİM AŞKIMI BEKLEMEYE VE BENİMDE HUZUR İÇİNDE OLMAM İÇİN VATANİ GÖREVİNİ ALNININ AKI İLE YAPMAYA GİDİYOR. Evet, bundan gurur ve onur duymalısın. O korkak değil sende seviyorsan korkma ve huzur içinde onu bekle! Unutma bir sen değil binlercesi var senin ve onun gibi!..Allah ona ve onun gibi vatani görevini şerefleri ile yapmakta olan MEHMETÇİKLERİMİZE yardım ve kolaylık versin, onlar Allah'a emanet olsun. Onları yaratan Allah onlar da Allah'a emanetler!..NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE VE ALLAH TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN!..AMİN!
Ara
play-54
G3 Al snde git xD
Beklemekten başka çare varmıkii ?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiğim.. spL 6 762 11-19-2008, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  ben ne yapıcam yaa nolur yardım edin!!! acı@ması@z kı@z 23 1,301 05-14-2008, Saat: 05:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:17 AM