:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatırlarmısın Cano ?
10un100unden
inşallah kavuşursunuz tüm kalbimle yüce mevladan bunu istiyorumm...
Ara
€BeRimSin
10un100unden Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inşallah kavuşursunuz tüm kalbimle yüce mevladan bunu istiyorumm...

Onlar kavuştular, sıra bende inşallah Confusedmiley17:
10un100unden
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onlar kavuştular, sıra bende inşallah Confusedmiley17:

Canım kardeşim inşallah sende kavuşursun yalan dunya kım nelere kavusuyor bugun olan yarın olmuyor bu ınsan ıstesın yeterkı biz hayırlısını istedıkten sonra mevlam hayırlısını verır...
Ara
€BeRimSin
10un100unden Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım kardeşim inşallah sende kavuşursun yalan dunya kım nelere kavusuyor bugun olan yarın olmuyor bu ınsan ıstesın yeterkı biz hayırlısını istedıkten sonra mevlam hayırlısını verır...

İnşallah hadi! Confusedmiley17: Maşallah ağzından bal damlıyor, teşekkür ederim ... (:
10un100unden
Ben kavuşamadım sen kavuş ben teşekür ederım kardeşim bir kişi acı cektıyse butun ınsanlarda acı cekmemeli bence herseyi yaradan mevlam her seyın ne zaman nerde olacagınıda yazmıstır merak etme sen tevekkulunu yap takdır yuce mevlamındır......

Gücün yoksa öyle derin derin bakma gözlerime...
Ara
€BeRimSin
"Mevlâm neyler, neylerse güzel eyler .." Bak bu söz öyle hoşuma gider ki ...

Yüce râbbim herşeyin en güzelini en nasiplisini biz kullarına vâât etmişdir. Ve O'ki bizim mutlu olmamızı nasip kılmıştır ...

Şöyle bi düşünsene; "Ben kavuşamadım" diyorsun ya hani, belki de bu hayırlısı olmamış mıdır senin için. Tabi yaşantını bilmiyorum ne geçti başından ama nasip demi birazda ...

Dilerim herşey gönlünce olur ...
10un100unden
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Mevlâm neyler, neylerse güzel eyler .." Bak bu söz öyle hoşuma gider ki ...

Yüce râbbim herşeyin en güzelini en nasiplisini biz kullarına vâât etmişdir. Ve O'ki bizim mutlu olmamızı nasip kılmıştır ...

Şöyle bi düşünsene; "Ben kavuşamadım" diyorsun ya hani, belki de bu hayırlısı olmamış mıdır senin için. Tabi yaşantını bilmiyorum ne geçti başından ama nasip demi birazda ...

Dilerim herşey gönlünce olur ...

Allah razı olsun sagol kardeşim orasıda bende kalsın boş ver...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Alıntı:"Mevlâm neyler, neylerse güzel eyler

Azcik birsey kaldi Ezberimm sana da kavusmama :o
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Ben nezaman kavusacam peki obur sevdigime Sad
Ara
JiNePSs
Gine hasret kaldık bu ne ya :'(
Ara

Hızlı Menü: