:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatırlarmısın Cano ?
(¯`•._ αѕιρяєη
[b]Hani okuldan gelirken çarşıda bağıra bağıra şarkılar söylerdik yolun ortasında kimsecikler umrumuzda olmazdı sonra kendi halimize kendimiz gülerdik.Sırlarımız vardı hani bizi yalnız biz anlardık. Sonra erik yemeğe giderdik ya hani ağaç yapmıştık kendimize .Hani bir tek kapı sendin bana çıkan sana çıkansa ben . Hani birbirimizin omzuna sarılıp aglardık film seyreder korkmamıs gibi yapardık en ufak sesde birbirimize sarılırdık ilk denedigimiz pastaları önce birbirimize yedirirdik . Hani okulu kırardık hep sorun olurdu bize sonra alışverise gıderdik hani magazayı alt ust ederdik birbirimizin fıkrıni almadan almazdık biseyi . Hani beraber yemek yapardık yapmaya calısırdık . Hani birbirimizden ayrı sigara bile içemezdik bende olmayınca sen bana saklardın sende olmayınca ben sana . Hani gece 11 lere kadar gezerdik yazın sonra korkardık eve gec kaldık die eve gider gitmez arardık birbirimizi sorun varmı die . Hani gecenın bi yarısıda olsa yalnız hissedince kendimizi birtek birbirimizi aradık . Hani sen gidecek olmustun temelli bırakıp gidecek olmustun ben nasıl üzülmüştüm . Hani dogum gunlerinde ilk biz kutlardık birbirimizi . Hani en zor zamanlarda beraberdik . Hatırlarmısın ne güzel günler geçirdik cano .
Seni cokk özledim cano çokk yerin dolmuyor . Yanlız hıssedıyorum. Hani cıkıp gel derdin ya zıle bas ben inerim die cano gelemiyorum sen gelebilirmisin? Sad ( o kendini biliyor )
02a83088.jpg[/b]
yldzzss2.gifyldzzss2.gifyldzzss2.gifyldzzss2.gifyldzzss2.gifyldzzss2.gifyldzzss2.gifyldzzss2.gif
[SIZE=4]Ben seni çok özledim [/SIZE]
[SIZE=2]Sana sarılmayı, sarılıp koklamayı

Sımsıcak kalp atışını
Ellerimin arasından
Akıp giden saçının titrek
Tellerini özledim.
yldzzss2.gif
1ozledmst2.jpg
yldzzss2.gif
Ben seni çok özledim
Şiirimi okuyan gözlerini özledim
Beni sana getiren yollarını özledim
Sorun değil mesafe
dillerini özledim
mis kokunu özledim
Ben seni çok özledim
Baş başa kaldığımızda bakışını,
Bana hasretle sarılışını,
Gözlerinle gözlerime gülüşünü,
Yüreğinden seni seviyorum deyişini özledim.

yldzzss2.gif
hazrzt4hd6.jpg
[/SIZE]
Ara
EndLess
......................
Ara
chuLsuzz péri!
bende özLedim yhaa...!!!

kankacıkımı özLedimm...:/
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b]Hani okuldan gelirken çarşıda bağıra bağıra şarkılar söylerdik yolun ortasında kimsecikler umrumuzda olmazdı sonra kendi halimize kendimiz gülerdik.Sırlarımız vardı hani bizi yalnız biz anlardık. Sonra erik yemeğe giderdik ya hani ağaç yapmıştık kendimize .Hani bir tek kapı sendin bana çıkan sana çıkansa ben . Hani birbirimizin omzuna sarılıp aglardık film seyreder korkmamıs gibi yapardık en ufak sesde birbirimize sarılırdık ilk denedigimiz pastaları önce birbirimize yedirirdik . Hani okulu kırardık hep sorun olurdu bize sonra alışverise gıderdik hani magazayı alt ust ederdik birbirimizin fıkrıni almadan almazdık biseyi . Hani beraber yemek yapardık yapmaya calısırdık . Hani birbirimizden ayrı sigara bile içemezdik bende olmayınca sen bana saklardın sende olmayınca ben sana . Hani gece 11 lere kadar gezerdik yazın sonra korkardık eve gec kaldık die eve gider gitmez arardık birbirimizi sorun varmı die . Hani gecenın bi yarısıda olsa yalnız hissedince kendimizi birtek birbirimizi aradık . Hani sen gidecek olmustun temelli bırakıp gidecek olmustun ben nasıl üzülmüştüm . Hani dogum gunlerinde ilk biz kutlardık birbirimizi . Hani en zor zamanlarda beraberdik . Hatırlarmısın ne güzel günler geçirdik cano . [/b]
[b]Seni cokk özledim cano çokk yerin dolmuyor . Yanlız hıssedıyorum. Hani cıkıp gel derdin ya zıle bas ben inerim die cano gelemiyorum sen gelebilirmisin? Sad ( o kendini biliyor )[/b]
[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.bedavaresimler.gen.tr/imagdatas/02a83088.jpg][/url]

Ahh benim üzüm gözlerine kurban oldugum Cano'm .. öyle özledim ki seni satirlarla anlatilacak birsey degil .. yuzune bakipta anlatamam bilirsin beni, Bilirsin de anlarsin neler hissettigimi nasil özledigimi .. duygularimi söylemekten cekinirim bilirsin, Bazen sana sarilmak gelir içimdende sarilamam 'duvar' dersin sende bana Oysa bilirsin içimde kopan firtinalari ..
Cano bende gelemiyorum .. Sad Simdi gelemememin sebebide ne annem nede babam .. yollar, bizide ayirdi bitanesi hiç ummadigim en çok ihtiyacim oldugu bir zamanda ayirdi .. çok uzaklardasin benden ama içimde bir umut Bayrami bekliyorum nolur bitanem bana çifte bayram yasatir misin n'olurr ? ..
Seni çok s[SIZE=4]eviyorum Canımın yarısı..[/SIZE]

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:......................

neden sildin ? ..
Ara
EndLess
Dusun dum Tasındım yazdıklarımın Bos SeyLe roldugunun farkına vardım sıLdım:..SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dusun dum Tasındım yazdıklarımın Bos SeyLe roldugunun farkına vardım sıLdım:..SmileSmileSmile

Öyle mi .. Peki sen bilirsin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
writebyh0tc0mtr0ip0mmhc4.jpg
Ara
_AL0n3_
bende nez'oşumu çoooook özLedim Sad: :kiyamam:
bizDe yazdıkLarının çoqunu yapardık azz kaLdı ama 3 gün sonRa buLuşcazz ona anLatcak o kadaR çoq şeyim vaR ki... Sad:
teşekküRLer konu için .. Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahh benim üzüm gözlerine kurban oldugum Cano'm .. öyle özledim ki seni satirlarla anlatilacak birsey degil .. yuzune bakipta anlatamam bilirsin beni, Bilirsin de anlarsin neler hissettigimi nasil özledigimi .. duygularimi söylemekten cekinirim bilirsin, Bazen sana sarilmak gelir içimdende sarilamam 'duvar' dersin sende bana Oysa bilirsin içimde kopan firtinalari ..
Cano bende gelemiyorum .. Sad Simdi gelemememin sebebide ne annem nede babam .. yollar, bizide ayirdi bitanesi hiç ummadigim en çok ihtiyacim oldugu bir zamanda ayirdi .. çok uzaklardasin benden ama içimde bir umut Bayrami bekliyorum nolur bitanem bana çifte bayram yasatir misin n'olurr ? ..
[/align]
Seni çok s[SIZE=4]eviyorum Canımın yarısı..[/SIZE]

Keske ole bırsey olabılse fakat bılıosun ımkansız ınsallah kavusuruz en kısa zamanda bıtanem Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 08:44 AM