:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kül Kedisnin Günlüğü
MaNeSiA
22 AÄžUSTOS 1203

Sevgili günlük...Nedir bu üvey annemle kızlarından çektiğim?Yemek bana, iş bana ,ütü bana, temizlik bana...Evin hizmetçisi oldum bir anda.Babam ölmeseydi...Onlar ancak süslenip gezsinler.Bir de yakışsa giydikleri.Çirkin şeyler ne olacak..Yemeklerine fare zehiri mi katsam ne?

05 EYLÜL 1203

Öff ya..Bana külkedisi diyip duruyorlar.O kadar içime işledi ki, nerdeyse miyavlayacağım...Dün saray muhafızları duyduk duymadık demeyin diye duyuru yaptılar. Sarayda balo varmış, prens evleneceği kızı seçecekmiş...Duyduk, duyduk da neye yarar?Üvey annem olacak cadının kızlarını süsledik püsledik az önce gittiler.Beni götürmediler.Ağlamaktan gözlerim şişti.Aman Allahım o da ne...Mutfakta bir ışık...

06 EYLÜL 1203

Sevgili günlük neler oldu neler...Dün sana yazarken ışıklar içinde bir peri geldi.'Hadi lan sallama' diyeceksin ama harbiden geldi.Beni giydirdi, balkabağını arabaya ,öldürmek için uğraştığım sıçanları da arabacıya çevirdi.Sıkı sıkı tembihledi ' gece yarısından önce evde ol yoksa öyle olur böyle olur, dırdır dır, vır vır vır' Uyuz karı bir iyilik yapmışsın bari sonunu getir.Neyse Prens tüm gece benimle ilgilendi.Eeee başka kimle ilgilensin?Hımbıl üvey kardeşler beni tanımadılar bile.Gel gör ki bir baktım saat onikiye beş var..Bırakır mısın Prensi orda? Koşarken ayakkabının teki kaldı orda ama neyse ki eve ulaştım.Herşey eski haline dönüştü.Teki sarayda kalmış ayakkabı hariç.O da niye dönüşmediyse?Ama çok güzel ayakkabıydı, şimdi teki yok neye yarar?Masal da burada bitti.Neyime lazım benim evlilik, prenseslik?

10 EKİM 1203

Sevgili günlük...Tam umudu kesmiştim ki saraydan görevliler geldiler.Benim ayakkabıyı deniyorlar kime olacak diye.Başcadaloz kızlarını denetti ama nafile kafam kadar ayakları var.Hemen koştum, ayakkabıyı giydim.Şimdi de saraydayım,keyfim yerinde.

Haa bu arada cadalozlara da sarayın yanında ev yaptırttım.Eeee ne yaparsın çok iyi biriyim ben yaa.İyiyim, güzelim.Yani anlayacağın övülecek yanım çok da mütevaziliğim hep ağır basıyor hep ağır basıyor, kahretsin...
Ara
*AnGeL_GirL*
ukala prensesn Smile
Ara
MaNeSiA
tıpkı ben dimiTongue
Ara
*AnGeL_GirL*
TongueTongueTongueTongue .
Ara
MaNeSiA
asıl sana Confusedmiley17:
Ara
*AnGeL_GirL*
dandik kül
Ara
MaNeSiA
ben külmüyüm len olsam olsma ateş olurumTongue
Ara
*AnGeL_GirL*
o ferhunde nin lafı bikerem Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BiR BiLgisayaRıN AcI HüzüNlü GüNlüğü:D p£r!k!z! 3 493 04-13-2022, Saat: 12:42 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Hamamböceğinin Günlüğü Crazy Semo 3 491 04-06-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Kadının ve Erkegin Günlügü chuLsuzz péri! 0 381 08-16-2008, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Dertli bir üyenin günlüğü chatlaq 18 716 06-09-2008, Saat: 12:53 AM
Son Yorum: speedy_girl
  Kadının ve Erkegin Günlügü:::)))((::: fiziko38 2 376 04-13-2008, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: fiziko38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:48 PM