:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BiR BiLgisayaRıN AcI HüzüNlü GüNlüğü:D
p£r!k!z!
bu adam bana kafay? takm?? resmen.lan o?lum oyna?ma bilmedi?in yerlerle la vir?s ??kcak ba??m?za t?be t?beee
ya oralar? yeni temizlettirdiydim.moss moss amann her zaman bunun ad?n? unturum.heh bee faree faree olum bi yerini t?klatt?rma ?una sinir kap?yom.lan klavye ben seni adam san?rd?m o tu?lar bi kirlen sinnn sen g?r?rs?n
"evet ilk g?n?m?z b?yleydi ve daha beteri 2. g?nd?"
ahamda nerelere bak?yo bu oynak balina hmm.lan ekran?m? bana ?evir g?remiyommm.g?c?k i?te hop?l?r? sonuna kadar a?ma beee kula??m patl?yo ?ffff.bi daha yerel disk de g?rmim seni.aha lan uyuma laaaaan windows a??k kald?????? uyuma aa a ???tecem r?yanda g?rcen beniiii.bak bidahaa a?amam paint i msn yi interneti a?amammamam.ahamda i?imde vir?s hissettim.OLAMAZZZZ
"zehir gibi bi g?nden sonra HaAp?uuuuuU daha beteri geldi"
bu kim ula bu kim tamir mi etcek napcak.olmazzz kalbimi a?amam.lan olum nie kap?osunuz beni olum fare bak napiler
lan a?may?n cd rumumu o emaneeet.kay???m? kopard?n.lan beni nereye g?t?r?yonuzzz.
"ertesi ertes vede ertesi g?n"
ohh sonunda benim manya??n evindeyim.g?c???na hata g?nderecem o kadar ingiliz anahtar? + pense ?ivi yedim.
"10 y?l ge?ti"
?ff b?kt?m ya 10 y?ldan beri senin i?inle u?ra??yomm bu ne manyakca duygu...nese elif geldiiii.hani ?u elif leptop olan vay be ?st?ndeki jelatini ??karm??.s?per p?r?zs?z ten ahbende laptop olcakt?m varyaaa ?ff beeee...
"bu ne"
elifci?im niye bana pas vermiyo(zaten hi? vermedi)eskidimmi acep.evet evet eskidim bunlar hep ?u sahibim olcek manya??n seda able yeti???...lan ben ne diyom lan olum kendine gelll sen erkeksin bi jest ya tutulur sana.ahamda benim manyak geldi.elindeki neki onun i ?antaa var ...a?t? ?eyy ??kt?...heh leptop...bune lan elif ona bak?yo herkes ona bak?yo hay????r.la bana bak?n o c?ce ?ey nereden geldi...ayy can?m sahipci?im beni nereye g?t?r?yorsunuz acep...lan bu laptop geldi ben manyad?m.ya bu benim manyak ikinci ele g?t?r?yo beni...hay?rrr.
"2.el g?n?"
hard disc ??kt?,h?p?rl?r?m ??kt? fare burda offf anam al?n burdan beni soyuyolar beni portakal gibiiiii
"ahamda tirinaaam"
beni bi sulug?z ald?.la bunla ben ii e?lenirim her?eye a?l?yo beni al?rken bile a?lada.muhahahahah hahahahah ahamda msneye sokmim ?unu bakal?m napcak
"""""""""""""""""
nese bu arada daaa yazam?yom g?nl?k word pad doldu.suklug?z a?lad? dayanamad?m 2 dakkda seni printlim ben seni okim sulug?zle a?layal?m...ulan pc kendine gel a?lamazs?n bi g?nl?kteeen aman elifi unuttum o kesin benim eski manya??n pcsiyle ??k?yo amammamaaaan bende burda elenimleyimmmmm"eleni hayat?m evet ayyy yani yes kiss me you kiis ma?allaaah kisss
Ara
eXseLanS
güselmişş...
Ara
p£r!k!z!
tşkler Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bilgisayarın cinsiyeti erkek mi yoksa disi mi?? peri kızı 7 453 04-11-2022, Saat: 01:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Hamamböceğinin Günlüğü Crazy Semo 3 501 04-06-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Kül Kedisnin Günlüğü MaNeSiA 7 535 09-24-2008, Saat: 06:01 AM
Son Yorum: *AnGeL_GirL*
  Kadının ve Erkegin Günlügü chuLsuzz péri! 0 386 08-16-2008, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Dertli bir üyenin günlüğü chatlaq 18 732 06-09-2008, Saat: 12:53 AM
Son Yorum: speedy_girl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:37 AM