:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Önerim Var:
*Asİ-yÜrEk*
Merhabalar sayın yönetim benim bir önerim var yeni bir alt başlık olsa mesela Banlanan Üyeler gibi ve kimin neden banlandığını öğrenmemizi sağlayan bir başlık yani olurmu saygılarımla.
Ara
MaNeSiA
hasan banned çok şey istio

gibimiTongue
Ara
ÐŽeşaren
Böyle bir Konu daha önce bir Üyemiz tarafından açıldı ve bu fikre sıcak bakılmadı
Sebebi ise; Banlanan Üyeleri bir tablo icersinde göstermiş olursak, yarın öbürgün yeni üyeler buraya bakıp " Bu Üye bunu yapmış, şu cezayı almış " diyecekler ve bu insanları fişliyormuşuz gibi olacak.

Bundan dolayı uygun görülmüyor happyqi2.gif
Ara
Firari Fırtına
Bence iyi fikir .....

Tabi düşünce biraz daha geliştirilebilir ... Ters tepki olmasın diye ...

Sevg ...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Böyle bir Konu daha önce bir Üyemiz tarafından açıldı ve bu fikre sıcak bakılmadı
Sebebi ise; Banlanan Üyeleri bir tablo icersinde göstermiş olursak, yarın öbürgün yeni üyeler buraya bakıp " Bu Üye bunu yapmış, şu cezayı almış " diyecekler ve bu insanları fişliyormuşuz gibi olacak.

Bundan dolayı uygun görülmüyor [url="http://img221.imageshack.us/img221/1392/happyqi2.gif"]happyqi2.gif[/url]

Abla öncelikle senin fikrine saygı duyuyorum fakat misafir olsun yeni üye arkadaşlar olsun bunu öğrenince ne diyecekler sakın yanlış anlama beni sadece fikrimi söylemek istiyorum seni kırmak yada sinirlendirmek için değil.

Forum kurallarına aykırı birşey yapılmış ve forumdan uzaklaştırılmış diyecekler ve bu nedenle herkez biraz daha dikkat edecek forum içinde yaptığı davranışlara ama tabii siz yöneticilersiniz son karar yine sizin teşekkür ederim.
Ara
casus021
ihtar ve cezalar bölümünün olması bence şart fakat bu fişleme sayılmaz diger üyeler yapılan yanlışlara düsmemek için o bölümdeki hataları okuya bilir yinede sizler bilirsiniz
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bende bunu anlatmaya çalışıyordum işte.
Ara
ÐŽeşaren
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abla öncelikle senin fikrine saygı duyuyorum fakat misafir olsun yeni üye arkadaşlar olsun bunu öğrenince ne diyecekler sakın yanlış anlama beni sadece fikrimi söylemek istiyorum seni kırmak yada sinirlendirmek için değil.

Forum kurallarına aykırı birşey yapılmış ve forumdan uzaklaştırılmış diyecekler ve bu nedenle herkez biraz daha dikkat edecek forum içinde yaptığı davranışlara ama tabii siz yöneticilersiniz son karar yine sizin teşekkür ederim.

Bu sadece benim şahsi fikrim değil, Yönetim tarafından verilmiş olan bir karar. msgplusimg0776xz9.png
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Tamam abla teşekkür ederim.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Reddeildiyse bu konu neden bekliyor kilitlensin.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  buda benım hem şikayetim hemde önerim lorient_19 4 617 04-14-2022, Saat: 06:30 AM
Son Yorum: wildfang
  benim de bir önerim var ama ??? bilgeis 2 579 04-11-2022, Saat: 12:17 AM
  bir önerim war ama olurmu_? Rüya Güzeli 22 1,568 04-10-2022, Saat: 03:49 AM
  Benim bi önerim olucaktı..! gnc_fb 16 1,341 03-05-2009, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: riukeen
  Bir Önerim var.... Yorgun Yürek 11 1,101 08-03-2008, Saat: 09:15 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:50 AM