:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buda benım hem şikayetim hemde önerim
lorient_19
sayın site yönetimi yarişma bölümüne neden kendi oyunlarımız yayınlayamıyoruz. neden sadece site yönetimi oyun açip we ödül weriyo örnegin böyle bi formada zevkli we eglenceli oyunlar oynayabiliriz mesela zeka testi weya ne bilim farklı oyunlar açsak sorularımızı yazıp cvplarını yarşima bölümünün moduna wersek 12saat sonra bu sorunun cvpları yayınlasa kazanana ise şu avatarın altınada yazan şeler warya oraya bu kadar sorun içinde bu kadar soru bildi gibi bi ek yapsak nasıl olur bir bir hafta içinde en çok kım dogru soru cvp werdiyse ona formumuza layık bi ödül werelim benım düşüncem fikirlerim bunlar dikkate alınırsa sewinirim
Ara
lorient_19
ha unutmadan benım rep ekranımda 152 yazıyo kımler rep werdi die baktıgım zamanda 442 yazıyo bunu nedenınde ögrenebilirmiyim saygılar
Ara
Leader
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sayın site yönetimi yarişma bölümüne neden kendi oyunlarımız yayınlayamıyoruz. neden sadece site yönetimi oyun açip we ödül weriyo örnegin böyle bi formada zevkli we eglenceli oyunlar oynayabiliriz mesela zeka testi weya ne bilim farklı oyunlar açsak sorularımızı yazıp cvplarını yarşima bölümünün moduna wersek 12saat sonra bu sorunun cvpları yayınlasa kazanana ise şu avatarın altınada yazan şeler warya oraya bu kadar sorun içinde bu kadar soru bildi gibi bi ek yapsak nasıl olur bir bir hafta içinde en çok kım dogru soru cvp werdiyse ona formumuza layık bi ödül werelim benım düşüncem fikirlerim bunlar dikkate alınırsa sewinirim

Yarışma bölümünün ciddiyetini korumak ve adalet sistemini sağlamak adına teklif ettiğiniz yarışmaları ve detaylarını ilgili bölümde önererek yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha unutmadan benım rep ekranımda 152 yazıyo kımler rep werdi die baktıgım zamanda 442 yazıyo bunu nedenınde ögrenebilirmiyim saygılar

Tecrübe puanı ve reputation puanları farklı şeylerdir ve özel bir sistem ile iki puan sistemi ayrı ayrı değerlenir.
lorient_19
Tecrübe puanı ve reputation puanları farklı şeylerdir ve özel bir sistem ile iki puan sistemi ayrı ayrı değerlenir.[/quote] peki tecrübe puanı we reputation arasındakı fark ne onuda anlatırsanız sewinirim
we repin nasıl werildigini açıklarmısınız
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  benim de bir önerim var ama ??? bilgeis 2 576 04-11-2022, Saat: 12:17 AM
Son Yorum: wildfang
  Şikayetim var ciddi PrinceSs 9 656 04-10-2022, Saat: 03:04 PM
  bir önerim war ama olurmu_? Rüya Güzeli 22 1,565 04-10-2022, Saat: 03:49 AM
  şikayetim varrrrrrrrrr HAYLAZ 2 512 04-02-2022, Saat: 06:58 AM