:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum...
fındık-s
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Begendigine sevindim Fındık...Herşey gönlünce olsun

Sevgilerimle..

saol çilek beğenmemek elde mi yüreğine sağlık
ÇiLeK
555550qi.png

Şimdi yazmaya kıyamam seni..
Her cümlenin sonuna koyduğum üç nokta..
Seni anlatır yavirgs.gifSen ben ve bizi..
Önce birdik...Bir noktada ikimizdik..
Sonra çoğaldı noktalar 2 noktada birleştik..
3 noktayla yetinemedik...
Son noktayı koyduktan sonraki gidişinle bendeki tüm noktaları bitirdin.!
Haklıydın kendince sebeplerden duvar ördüğünde tenine..
Ben uzaktan uzağa yasakta olsa seni düşlediğim her geceye binlerce lanet yağdırmak istedikçevirgs.gifDahamı çok seviyorum ne...?
Gözümün senden başkasını görmemesi körlükse..Evet körüm ben..
Görmediğin tek bensem..Evet körsün sen...!
Benim çocukça hayallerime yenik düşüyorsun.

Kana buluyorsun dünyamı
Her gün biraz daha uzağıma düşünce sen.
Bitiriyorum yavaş yavaş hayalimi.
Yetmiyor..!Avuntu yok..Ümit yok..Olabildiğince umutsuzluk var..
Çokça yetinecek kadar..
Ölmeyi dahi isteyecek kadar.

Seni unutmayı beceremedim hiç güzüm...
Acı noktam oldu hepvirgs.gifsevinç virgülüm...

Görmüyorsun..Sana ağlıyorum her satırda..
Gözyaşı biriktirdim yastıklarda..
Görmeni dilediğim aşkıma akıttığım onca gözyaşıvirgs.gifSevmiyorum bu yalanı..!
Ağlamıyorum..Gözüme aşk Kaçtı..!
Bak halime..Ne gördüğünü söyle.
Çokmu bitmiş eksik yanlarım?Çokmu eskimişim bende..?
Zamana direnip en doğruyu söyleme..!
Bırakta buda beyaz yalan olsun hikayede..
Başımın üstünde taşıdığım kocaman bir düşüncevirgs.gifYada hesaba katılmamış ağırlık bedende..
Çok değilsinvirgs.gifçok gelen sen değilsin ömrüme..
Kalp bu ya hevesli korkmadan sevmeye...
Yüreğime batdı sevdan..Çok içime...

((Önceden senvirgs.gifben ve aşkımız vardı...
Üç noktaya sığdı(...)
Sonra senvirgs.gifben ve biten umutlarımız kaldı....
Dört noktaya sığdı(....)
Şimdi ise elimde sen ve yeşertmeye çalıştığım aşk kaldı...
Noktalara sığmadı.
Gözyaşlarım vardı..
Ne denizLer ta$ırdı...))
Ara
ÇiLeK
eliflendimsendeaskmisinom6.jpg

Hiç bir kitap yazmaz böyle bir gidişi..Ve yazmaya yürek dayanamazdı asla..
Kim görmüştür bu kadar kansız bir cinayet..?Arkasında izler bıraksada bulunamayan katili..? Koskoca ay bile şahit edilirmi yalan aşka..?Yada hiç üstüne yeminler edilirmi daha büyütülmemiş bir küçük sevdaya..?
Hiç olmadığını bildiğimiz bir yerde yaşanırmı sevda..?Yada sözler söylenirmi öylesine bomboş bu soğukta..?
Hiç bir kitap yazmaz böyle bir gidişi..Bir yazar düşünemez böyle kirlenmişliği..
Giden gittiğiyle kalır uzakta.. Herşeye rağmen masum yaşamaya çalıştımsadavirgs.gifKalbimden tutupta beni asmaya kalktın dar ağıcına.. Hiç bir insan bile bile inanamaz yalana..
Göz yummak gerekirvirgs.gifsabır gerekir..Hatta o gözleri yok edipvirgs.gifsabırı taşırmak gerekir..
Bunu yapmak elbette marifet değildir.. Daha bu sabah açtırmış olduğum çiçeklerden yana baktımda sana..Hala güzelliğin çıkmıyor ortaya.. Sadece kalbimden baktığımda sanavirgs.gifmasum görüyorum hala..Hiç hiçliğe ağlamamıştımvirgs.gifbu sabahta bunu keşfetmişim aslında.. Bulamadığınvirgs.gifbelkide hiç aramak istemediğin yangınlarım çıkıyor ortaya..Önce çiçekleri yanıyorvirgs.gifsonra bedenleri..
Bilirsin herşey sırayla bu hayatta..
Küçükten alıştırmaya başlarlar seni..Önce ayrılığavirgs.gifsonra yüz üstü bırakılmaya.
Alışırsın sırayla..
Küçükken küçüktür dertlerin..Umurunda değildir dünya..
Büyüdükçe tadarsın acıyıvirgs.gifbu acı tat sana güzelliği anımsatmasada..
Hepsi sırayla..
Yaşıyorum acıyı ama sırası yok bende..Birdenmi büyüdüm ne..?Hep yanlışmı yaptım?
Yoksa baştanmı ayrılıklar yazıldı kaderime..? Böylesini bilmek acı versede içime..
Ayrılık kelimesini katmışlar ömrüme..Ve sen gidince anlıyorum bu kelimevirgs.gifbasit değilmiş meğerse..
Hiç bir kitap yazmaz böyle bir gidişi...Ve hiç bir insan isteyerek inanmaz yalana..
Yoksa ben aşıkmıydım sana?
Hani gelip geçiciydi..Hani kalıp gidicekti..?Bu kadar misafirlik olmaz aşk çıkıp gitmelisin hayatımdanvirgs.gifyaşamaya çalışmalıyım bana kalanla..
Zaten ne bıraktınki bana..Kalp desen o yaşamıyorvirgs.gifgöz desen o hiç susmuyor..
Dudaklarım bu suskunluk mühürünü tanıyor..
Hiç bir şair yazmaz böyle bir gidişi..Çünkü o hep buluttan bakar ağlamaya..
Hiç bir insan acımadan canıvirgs.gifakıtamaz bu kadar gözyaşını.. Yazık değilmiydi onlara..?
O yürekten kopan dağılmalara..O inci beyazlığındaki safvirgs.gifduru gözyaşına..
Neden hepsi mahkumdu kurumaya..?Şimdi yürek yenilerini akıtmak zorunda..
Gidişini anlattımda yağmuravirgs.gifinanırmısın o bile inanmadı bu duruma..
Olmaması gerekirdi aslında... Ama ben tutamazdım seni daha fazla..
Gitmeye karar vermişsinvirgs.gif

Ben
Sana
Geliyordum

[SIZE=3]Oysa...
[/SIZE]
Ara
fındık-s
Bir yanım sensiz, tanımsız tarifsiz,
Bir yanım senden uzakta habersiz,
Düşerim geçip giden zamanın peşine,
Sonsuz olan aşkların alemine.

Feryadım duyan olmaz, karanlıktayım,
Martılar bana ağlar, ben uzaktayım,
Satırlar sana kıyar, isyanlardayım,
Gölgemin ardında uyanmaktayım,
Gölgemin peşinde uyumaktayım.
ÇiLeK
realdogusxs3.jpg

Damla damla oldu aşkın döktüm gözler önüne..Karşımda görünce seni silmeye çalıştım acele..
Acemivirgs.gifkorkakvirgs.gifyılmıştım..Karşında öylece kala kaldım..
Sense anlamadın sana ağladığımı..İçimde sana biriktirdiğim gözyaşlarımı.
Gülümsedin gözlerimin içine..Sordun:
-Ne oldu yine...?
Bensevirgs.gifdürüst olamadım sana.. Hiç olmadığım kadar yalancıydımvirgs.gif
-yok yok hiç birşeyim..
İçimden bi ses fısıldadı:
-Sensin benim herşeyim..
Öylesine sevmedim seni..
Ben seni yüreğimde görünce sevdim.
Boş bir anımda değildim...Boşuna sevmedim.
Seni sevmelimiyim diye doğrusu hiç düşünmedim..
Ben seni boş bir zamanımda sevmedim.
Savunmasızdım amavirgs.giftanıyordum aşkı.
Seni sevdiğimde yoktu kelimelerin anlamı..
Ne zaman nerde yüreğimden kopacağını bilmeden yaşıyordum..
Ben seni sevmeden önce bu kadar güzel değildi gecevirgs.gif
Baktığımda gökyüzünevirgs.gifiçindekini göremiyordum.
Ben seni sevmeden öncevirgs.gifateş nasıl yakar bilmiyordum...
Haykırabilsem..ahh anlatsam seni gönül sürgünüm..
Ben seni sevmeden önce bilmiyordum..
Öncedende böyle güzelmiydi nefes almak..
Öncedende böylemiymiş aşık olmak..
Haykıramıyorum..
Öncedende böylemiydi susmak..
Konuşmak istiyorum suskunluğum susturuyor beni..
Ben seni sevmeden önce bilmiyordum çaresizliği..
Haykırabilsem..!
Anlatabilsem içimdekini..
Söylesemvirgs.gifiçimde kalmasa bu güzel aşk hikayesi..
Anladım..
Sus konuşma şimdi..!
Sen mızıkçı bir çocuk olarak bil beni..
Sayki;beğenmedi bu oyunu ve gitti..!
Bakma gözyaşlarıma..Onlar emanetti..

Akıttım ve bitti..

«CeYLaN
Ara
fındık-s
çilek harikasın .....
ÇiLeK
N4-1.png
Bu gün gittim senden..
Bana ait birşeyler olmadığını gördüğüm kalbinden..
Vazgeçtim işte sevin senden..
Ya sen söylemeliydin bunu yada hiç görmemeliydim ben..
Farklıydık hep birbirimizden..Aynı olduğumuzu sanıp sevmiştim ya çok erken..
Hiç birşey düşünmedenvirgs.gifhiç birşeye karar veremeden..
İkimizide düşünmemiştim giderken..
Hiç hesap etmemiştim bizi biterken..
Küçük korkulardı bizim büyük hayallerimizi engelleyenvirgs.gif
Ve katiliydi duygularımızın zaman geçip giderken..
Biz öyle yoktukki serden..Geçmeliydik bu yasak sevgiden..
Adın bir başka..Tadını unutmak imkansız derken..Tamda alışmış deli gibi severken.
Ben yokluğunda yok olurken..Hiç hesap etmemiştim bizi biterken..
Görmeliydin kalbimi nasıl acılar çektiğimi..Ve sen farklı olmalıydın diğerlerinden.
Baktığımda aşkı gördüğüm gözlerden tatmak varmış ihaneti en kötüsünden..
Acemi hallerimivirgs.gifaşka küsmüş günlerimivirgs.gifen derin acılarımı gördün sen..
Beni ben olarak gördün..Seni sen olarak hiç tanımamışım ben.
O gözlerin yalan söyleyebileceğini düşünmemişim..
Ne kadar körmüşsün yüreğim..
Sen beni mahvettin..Bitiyorum ama daha çok erken..
Başarmalıydımvirgs.gifulaşmalıydım yüreğindeki sevgiyevirgs.gif
Bunu yapan belkide ilk olacaktımvirgs.gifson olmayı dilerken..
Ya ben fazla abartmıştım seni yüreğimdenvirgs.gif
Ya sen bana hiç yer vermemiştin yüreğinden..
Şimdi herşey bi resimdeki kadar donuk yaşantımızda..
Ne kadar çok zaman ilerlemiş olsaktavirgs.gif
Ben hala ordayım gözlerinin uzaklığında..
Biliyorum dönemem verdiğim onca sözden..
Başladığımı sanmıştımvirgs.gifdeğiştiririm sanmıştımvirgs.gifherşey olabilir sanmıştım..
Yanılmışım başladığımı sanarken..
Bitiyorum ama daha çok erken...
Bana verseler aşkın en saf halinivirgs.gif
Bıraksalar seni yüreğimdevirgs.gifgidemesen bir adım öteme.
Ben sevmişim ya en dürüst sevgiylevirgs.gif
Sevdiğimi söylerken hep içimdenvirgs.gif
Bitiyorum ama daha çok erken..
Ara
ÇiLeK
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çilek harikasın .....

Sende Harikasın....Smile
Ara
ÇiLeK
enci1607305ls3.jpg

Ölemedim kimi zaman..Yaşamayı beceremediğim gibi.. Kendime engel olamadımvirgs.gifgözyaşlarımı durduramadığım gibi.. Ben kimseyi bu kadar yürekten sevmedim! Seninde dediğin gibi;sevgilerin sahte olduğu bir dünyadavirgs.gifseni bu kadar yalansız sevmeyi bu yürek nasıl başarabildi..? Yaşayamadım kimi zaman..Ölümler vardı her yanımda..Gidemedim senden bir anvirgs.gifyollar hiç olmadığı kadar uzaktı bana.. Ben sende yaşıyordum her imkansızı..Senin yaşamaya korktuğun duyguları.. Ben engel olamıyordum bu duygu seline.Hiç korkmadan söylüyordum..Seni seviyordum. Sen korkularını yenipvirgs.gifbir an olsun bana gelemiyordun.. Nefes alamadım kimi zaman..Oysa kollarında ölmeyi seçmiştim çoktan.. Çokmu gördün bunu bana?Yoksa ölümmüydü seni korkutan.. Oysa bilmen gerekirdi sensiz yaşayamayacağımı. Nasıl bu kadar düşüncesiz olmuştunvirgs.gifyada neden artık seninle aynı düşünemiyordum.. Buzdan dağlarmı vardı aramızda?Yada uçurumlarmı girdi aramıza.. Seni bu kadar soğutanvirgs.gifbeni bu kadar alçaltan neydi..!? Nasıl beceremedik yanyanayken bir yürek olmayı sol yanımda.. Ya sevdamız yetmedi bunavirgs.gifyada gireceğimiz günahlar çeldi aklımızı... Ben hep vardım..Sendeydim..Sense kimi zaman yüreğime geldin.. Ben hep sevdim seni sevmeyivirgs.gifsenin için sevgi bu değildi.. Yıkılmıştım kimi zamanvirgs.gifsadece senin toparlayabileceğin yıkımlardı bunlar.. Sen gelmedin toparlamaya içimi..Belkide bu seferki parçalar toplanmaya değmezdi.. Sen sevmedin günahları..Kışın gelen baharlar uzaktı sana.. Bense hep güneşi bekledim..Isıtmasını dilediğim her anda... Sen sevmedin günahları..Tadına doyulmaz sevaplardı yapmak istediklerin.. Başardınmı peki?Hiç bilmedin.. Ben seni günahta olsa sevdim... Şimdilerde sessiz ve soğuk bir ölüm sardı bedenimi.. Yaşamaya çalışmak bu değildi..Unutmaya çalışmayı sorarsanvirgs.gif Başaramadım..Ölümden beterdi.. Korkma bu sevda yaşanmazdı biterdi.. Dediğin gibi sevgili aşkın katiliydi. Yüreğim seni sevmemeliydi . . .

[SIZE=3]…ĺmKąŅ´SıZıM'a…
[/SIZE]

Ara
ÇiLeK
46600800gp5.jpg

Ne kadarda safmışım gerçkleri göremedim sana teşekkür etmem lazım bana zalimi öğrettin.
hayatımı hiçe saydım deli gibi aşkının peşinden geldim.. ne kadarda safmışım..bana dünya ateşinde yanmayı öğrettin. tüm mutlulukları değil ama tüm acıları yaşadım ve gördüm seninle ne kadar teşekkür etsem az sana aslında... yaşarken ölmenin acısını yaşattın bana... ne yapıp nerelere gideceğimi bilemezken virgs.gif ben kendi etrafımda dönüp dururken virgs.gif çoktan gitmiş başkalarını sevmişsin..
ben her gün sana uyanırken sen başkasında açmışsın gözünü.. ne kadar safmışım görmemişim bu kadar zalim olduğunu! umut etmeyi sevmiştim seninle sabrederek beklemeyi sevmiştim. hep içimde seni tutup.. sonra birden dışa vurmak seni.. papatya falları bakmak seviyor sevmiyor diye.. her yeni güne aşk dolu uyanmak.. yolda gördüğüm uğur böceğine bile selam vermek . ne güzeldi aslına... hiç düşünmeden gideceğini virgs.gif yüreğimi yüreğine bağlamak güzeldi aslında..
ama sen ne yaptın..(?) Koşarak uzaklaşırken ardından yüreğimi sürükledin yüreğinde.. ama sen giderken bir ben kaldı içinde.. ama sen giderken gözyaşları yağmur oldu kışlara.. birdaha gelmedi bahar hiç yeryüzüne.. ama sen giderken beni benden aldın seni bende bıraktın.. ne çok şey eksilttin hayatımdan ne çok şey çaldın.. ses çıkaramadım yapma virgs.gif etme virgs.gif gitme.! diyemedim. sessizce izledim gidişini.. sessiz ölümümü bekledim.. sessiz acını yaşadım sessiz ağladım..
her gün sensizlikle uyandım içimde kocaman bir sensizlik vardı..onu nereye saklasam biri görüyordu. yastıklardaki gözyaşımı kurutmaya çalışsamda ıslaklıklar hep kalıyordu... ben gizleyemedim arkandan ağlayışımı..karşına çıkıp sarılıp ağlamak istediğimde gördüm ki kolların boş değildi seninben arkamı döndüğümde sen içindeki benim boşluğumu çoktan doldurmuştun.. toz pembe hayallerim uçmuş tozları kalmıştı ellerimde.. birde yağmurla yarışan gözyaşlarım.. birde bidaha hiç bahar yaşamayışım kaldı bende..
Bir bahar günüydü gidişin.. tozlu bir bahar havası vardı .. doğum günündü senin.. benim ise ölümmümdü gidişin.. senin başladığın yerde ben bitmiştim.. güneş batmıştı çoktan benim için .. durmalar faydasızdı şimdi .. şimdi bana düşen ölüyken yaşamayı becermekti.. sen gittiğinden beri bahar gelmemişvirgs.gif uğur böcekleri uçmamıştı sevgili.. sen başka kollardayken .. mezarımı kazan ben oldum.. sen her bahar günü doğdun .. ben her saniye sensizlikte boğuldum.. sen güneşli havaları sevdin hep .. ben karanlıklarda yok oldum...

..CeyLan..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 419 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: wildfang
  Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum... PaPaTYa_PReNSeS 8 668 04-09-2022, Saat: 01:07 AM
  .. Seni istiyorum, yar?n de?il... ?imdi!.. >As!_M€L€q< 6 333 04-04-2022, Saat: 04:32 AM
  sadece beni sewmeni istiyorum friendly82 5 430 03-31-2022, Saat: 09:15 PM
  Birini sevmek istiyorum Beyaz 2 540 11-14-2014, Saat: 02:26 PM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:06 AM