:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.. Seni istiyorum, yar?n de?il... ?imdi!..
>As!_M€L€q<
yagmur8rluk2.gif
Mutluluk ad?na i?imde olan her duygumu erteledim durdum ben... Belki de doya doya ya?ayabilece?im her ?eyi sonraya b?rakt?m. Sonra diye bir ?eyin olmad???n? bile bile hep yar?na dair hayaller kurdum ve belki de hi? gelmesi m?mk?n olmayan zamanlar? bekledim durdum...

A?k zamana meydan okur ama sen ona kar?? koyamazs?n. Orada durup ?yle bekleyemezsin gelece?i. Bir ad?m atmal?s?n, bir el uzatmal?s? a?ka do?ru... A?k?n anahtar? cesaret de?il mi? Cesur olmak gerekmez mi sevday? ya?amak i?in, bir sevday? b?y?tmek i?in?..

Ka? gece yaln?z ge?ti hesaplasana. Ka? gece bir sonraki g?n? d???nerek ge?ti. Neler yapabilirdik neler ya?ayabilirdik bir d???nsene... Her sabah? birlikte kar??lamak vard?. Sevi?mekten yorgun d??m?? bedenlerimizi, g?n ????? ile birlikte ?p?c?klerimizle yeni g?ne haz?rlayabilirdik. G?z?n? a?ar a?maz ilk g?rd???n ben olabilirdim ve sen benim y?z?mde o mutlulu?u g?rebilirdin...

Bu kentin her yerinde, her soka??nda herkesin i?inde el ele dola?abilirdik, bak??lara ald?rmadan her an sana sar?l?p ?pebilirdim... Bir ?ark?y? s?zlerini bilmesek de ba??ra ?a??ra s?yleyebilirdik. Sonra bir filme gider, bir kitap okur, denize bakar, bir mart?n?n bir lokma simit kapabilmek i?in vapurlar?n pe?inden b?kmadan u?u?unu izleyebilirdik...

Payla?t???m?z her ?ey beynimize bir daha ??kmamak ?zere kaz?nabilirdi. ?zlerdik birbirimizi delice, bir saati yaln?z ge?irsek bir sonrakini iki saatlik ya?ard?k, ya?amad???m?z o saatin ac?s?n? ??karmak i?in... Peki ya biz ne yapt?k? A?k? bir bekleyi?in s?rt?na y?kleyip ona sadece uzaktan bakmakla yetindik... Her an a?k? ya?amak varken, her g?n birbirimizi yeniden ke?fetmek varken, bu yolda birer ka?if olmak varken s?rg?nleri ya?amaya mahkum ettik birbirimizi...

Bu s?rg?nl??e son vermek saati geldi art?k belki de. Ben tutkunun en koyu, sevdan?n en deli s?zc?s?y?m... Onlar ad?na konu?uyorum ve onlar? ya??yorum umars?zca y?re?imde... Yar?n? olmayan zamanlarda, hi? bir ?eyi d???nmeden erimek ad?na konu?uyorum. G?zlerinin i?ine bakarak seni seviyorum demek istiyorum. A?k?n ak???na kap?l?p, hi? bir kayg? duymadan gidebildi?im yere kadar gitmek istiyorum. Kokunu i?ime ?ekmek, teninin s?cakl??? ile irkilmek istiyorum. Ya?am?ma senin ad?nla anlam katmak, mutlulu?u bulmak ve bir daha asla kaybetmemek istiyorum onu g?zlerinde...

Seni istiyorum, can?ma bir can daha katmak i?in, ruhumun yaln?zl???na, y?re?imin ac?s?na son vermek i?in, daha mavi bir deniz, daha mavi bir g?ky?z? ve daha mavi bir sevda i?in.

Seni istiyorum, yar?n, ?b?r g?n, ?b?r hafta, ?b?r ay, ?b?r y?l de?il... ?imdi!....
CariSmaBoY
artık utanmaya başladım yaa Sad
çok tşkler aşkımm...
>As!_M€L€q<
aşkım nie utanıon beee deli şeyy kıjık aşkımm
rija ederim bu arada bebeimmm
eRCi
?kinizde s?persiniz yaw te?ekk?rler arkada?lar....Wink
>As!_M€L€q<
rija ederim kardeşş hehe saol
CariSmaBoY
saolasın erci

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 457 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 965 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 839 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 360 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 311 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:17 PM