:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir roman gibi sevdim seni
YaÄžMuR PeRiSi
Herşey çok güzel başlamıştı,beni seviyordun,seninle sonsuz bir mutluluk duyuyordum,ne olduğunu anlamadan hayatıma girmiştin,benim herşeyim oluvermiştin..Her buluşmamızda beni ne kadar çok sevdiğini söylerdin,ne kadar derdim,herşeyden çok derdin..
Buluşurduk,ellerimi tutardın,sıcacık bakışların beni ne kadar çok sevdiğini söylerdi,seninleyken hiç üşümezdim..Sen olmadan zaman geçmek bilmezken,yanında o kadar çabuk geçerdi ki,hiç bitmesin isterdim..O kadar iyiydin ki güven verirdin bana,yanından ayrılırdım,insanlar soğuktu,herkes yabancıydı senden başka,korkardım..
Bir akşam seni aradım,özlemiştim,açmadın telefonunu defalarca aramama rağmen açmıyordun,korkmuştum..Telefon elimde öylece beklemeye başladım,tekrar tekrar aradım,sonunda açtın,hastalanmıştın,sesin çok kötü geliyordu..O gece hiç uyuyamadım..Seni öyle çok seviyordum ki sana birşey olmasına asla dayanamazdım..
Sigara içerdin çok severdin sigara içmesini,eski bir alışkanlıktı bu sende..Maddi olanakların seni geçindirmeye yetmezdi..Bir gün parasız kaldın,buluşamadık bende olanalarla sana sigara aldım,çok gururluydun kabul ettirmak çok zor oldu ama aldın sonunda..Belki de sendeki bu gururdu beni sana bağlayan..Seni incitmeden maddi ihtiyaçlarına da cevap vermeye çalışıyordum..
Sınavların başlamıştı,sürekli çalışıyordun,doktor olmak kolay değildi..Tam da sınavlarının olduğu anda rahatsızlandı annen..Ambulansla hastaneye kaldırdınız..Gece telefonla haber verdin bana,sesin çok telaşlıydı..ÜzülmüştüN..Çok üzülmüştüM..
O günkü sınavını geçmiştin,zorluklar seni yıkmıyordu..SevinmiştiN..Çok sevinmiştiM..
Zaman geçip gidiyordu beni öyle çok seviyordun ki,aldığın nefes içitiğin suydum senin,bir ömür boyu seni seveceğim derdin..Bense sana öyle bağlıydım ki bu aşktan da öte birşeydi tarifi imkansız bir duyguydu bu..Sonuna kadar,hayatımın sonuna kadar tak aşkımsın derdin,mutluluk verirdin bana..
En çok da oyuncak arabalar severdin,küçüklüğünde hiç olmamıştı,kırmızı bir oyuncak araba hediye etmiştim sana..Çocuklar gibi sevinmiştin..Kırmızıydı araban,aşkımızın renginde..
Bizi hiç ilgilendirmese bile ayrılık kelimesini duymak çok üzerdi seni bir çocuk gibi yüzünü asardın..Korkma sevgilim biz hiç ayrılmayacağız derdim,ışıltısı kaybolan bakışların tekrar eski halini alırı..Mutlu olurduN..Mutlu olurduM..
Seni seviyorduM.Beni seviyorduN,hem de öyle çok seviyordun ki bir gün gidersem eğer ölürdün,öyle söylemiştin bana..
Her zamanki gibi buluştuk yine,akşamdı,canın sıkkın görünüyordun,çok güzel olmuştum yine o akşamda,ve çok mutluydum,ama neden böyleydin bu akşam,bakışların değişmişti,bir yabancı gibiydin..
Defalarca sordum,hiç bir sebep yoktu,tekrar sordum hayır,hayatında başkası da yoktu,beni artık sevmediğini söyledin,yıkıldım,mahvolmuştum,nasıl söyleyebilirdin bana bunları,yok hayır bu sen değildin,başkasıydı,sen olamazdın..
Ellerini uzatsaydın tutacaktım,çok yakınımdaydın,gitme sevgilim diyecektim..
Sevgi yanındayken onu uzaklarda hissetmemek değil,uzaklardayken onu yanında hissetmekti..
Çok ağlıyordum,gözlerime baksaydın seni ne kadar sevdiğimi söyleyecektim..
Sevgi senin için dökülen göz yaşıydı..
Sigarandan derin bir nefes çektin,dile gelseydi,bu güne kadar sana ne kadar emek verdiğimi söyleyecekti..
Sevgi emekti..
Hani ben istediğim herşeyi çabucak unuturdum,senden önce hep öyle olurdu?
Sevgi kendini sende unutabilmekti..
Eğer bir gün hayatından gidecek olursam öleceğini söylemiştin..
Sevgi verdiğin sözleri tutabilmekti..
Nedensiz yere bırakıp gitmiştin beni,kal desem kalırmıydın gerçekten?
Sevgi yanında kalmayı bilmekti..

Benim sana olan sevgim bir ROMANdı..

Ömrün boyunca okusan da hiç bitmeyecek bir ROMAN..

YaÄžMuR PeRiSi

Ara
Aşksı@z
Benim sana olan sevgim bir ROMANdı..

Ömrün boyunca okusan da hiç bitmeyecek bir ROMAN..

Mükemmel bir yazıydı ellerine Yüreğine sağlık Yağmur perisi altında ismin olduğuna göre yazı senin. Mükemmel yazmışsın Kalbinden o Aşk Yüreğndende sevgi hiç eksik olmasın
Ara
esmeriim
Sevgi yanındayken onu uzaklarda hissetmemek değil,uzaklardayken onu yanında hissetmekti
çok güzeldi teşekkürler
Ara
rock_prensesi
Sevgi yanındayken onu uzaklarda hissetmemek değil,uzaklardayken onu yanında hissetmekti..

çok güzel olmuş...
Ara
YaÄžMuR PeRiSi
Hepinize çok teşekkür ediyorum..

Yazı benim ve tarafımdan hepsi yaşandı..

Zaman ve beklemek dışında yapılacak hiçbir şey yok şimdilik..

Hepiniz sevgiyle kalın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Bekledi?im Kadar- H?ncal Ulu Firari Fırtına 1 358 04-05-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  1829 kere seni seviyorum!! >As!_M€L€q< 3 574 04-03-2022, Saat: 02:03 PM
  Ben Ve Gecelerim Hep Sevece?iz Seni €BeRimSin 5 650 04-02-2022, Saat: 07:15 AM
  Her aklına geldiğinde kırılgan sesiyle sessizce "Seni Seviyorum " diyordu... acemhe 9 2,067 01-21-2014, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: onaç
  111 Dilde Seni Seviyorum Aydos37 0 545 06-23-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: Aydos37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:14 AM