:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Ve Gecelerim Hep Sevece?iz Seni
€BeRimSin
Daha ka? geceler b?yle sessiz, b?yle sensiz ya?ayaca??m? Bilmiyor musun ki ey yar, beni ne ?ok mahvediyor uzakl???n, ne ?ok b?l?yor kalbimi kalbin...

Bir gece daha ba?l?yor... ?n?mde upuzun ya?ayaca??m bir gecem, bir karanl???m daha var. Saatlere, saniyelere girece?in; damar?mdaki kan?ma kadar i?leyece?in bir gecem daha ba?l?yor... Bir gecem, bir sevdam daha ba?l?yor ama yaz?k ki g?zya?lar? ma giren olmayacaks?n yinede.

Beni art?k ac?lar?mla ba? ba?a b?rakt? a?lamalar?m. G?zya?lar?m bile beni terketti.Sen geldi?inden, sen oldu?undan beri t?m her?ey beni terketti. Ben de t?kettim onlar? zaten. Evet art?k geceleri uyuyam?yorum. Karanl?klar ba?lar ba?lamaz ba?l?yor kalbimin aglamalar?.?nceleri onlar? dinlemeye, onlara ses vermeye ?al???yordum. Farketmiyormu?um gibi davran?yordum. S?rf o
karanl?k geceyle y?z y?ze gelmemek i?in.

Biliyordum o yaln?zl??? ya?amam gerekiyordu. Bir insan ar?yordum yan?mda, geceyi bana unutturacak.

Onun iyi, g?zel ve ?irkin olmas? da ?nem ta??m?yordu. Yeter ki olsun yan?mda. Olsun ki gece ?zerime ?zerime gelmesin. Yan?mda birini g?r?p vazge?sin benden.Veya yan?mda birileri olsun da unutay?m istiyordum SEN?. Biliyordum ki geceyle y?z y?ze kald???m zaman Sevda d???nda bir ?ey olmayacakt?m. Sonra, sonra bu d?nem de kayboldu. Yaln?zl??? arayan, yaln?zl??a ?zlem duyan oldum.O karanl?k gecelerin ?ss?zl???na g?m?lmekten ka?amaz oldum. ??nk? onlar da seni buluyordum. ??nk? bana g?nd?zlerin veremedi?ini veriyordu geceler SEN?...

G?nd?zlerde yoktun, ayd?nlarda yan?mda y?r?yen de?ildin. Ama geceleri ?yle miydi? Geceleri y?re?imde y?r?yordun ve ben ad?mlar?nda ya?ayand?m. Art?k uyuyam?yorum. Hem de hi? mi hi? Ne kadar ?abalasam da olmuyor. Bir garip a??rl?kla kah seni bekleyerek kah gelmeyece?inden emin olarak ge?iriyordum saatleri.

Seni ya??yordum. Gecelerde y?z y?ze kal?yorduk seninle.Gece vefal?, fedakar bir anne gibi kuca??na al?yor beni sabaha kadar g?t?r?yordu. Zaman ak?yormuydu, ge?iyor muydu bilen de?ilim. Hi?bir zaman da bilen olmad?m. Bu yaralarla, bu kan?ma i?leyen a?k yang?nlar?yla sabaha nas?l k?l olmadan varabiliyordum? Bilmiyorum ger?ekten. Yanmaktan ate? oldu?um bu gecelerde beni t?ketmeyen neydi?Sevgin mi? Beni evirip ?evirip kora getiren s?nd?rmeyen neydi?Ba?r?mdaki yang?ndan neden yok olmuyordum? Beni sabaha vard?ran geceler miydi yoksa?

Geceler Benim gecelerim.... Senin gecelerin... Seni ya?ad???m Geceler. G?nl?mde bir derin yaras?n sen! Bu gecelerde de ?ok ?ey istedim bir ?eyler yapabilmeyi. Elime ?o?u kez kalem ka??t al?p seni yazmay? istedim. Olmad? ama.Kalbim seninle ?ylesine doluydu ki her hareketim s?n?k kal?yordu. Ben ?aresizli?i kap?l?p gidiyordum. Ne yapt???m? bilmiyordum. Saatlerce, saatlerce oturup seni d???n?yordum. Kalbimde bast?rmaya ?al??t???m duygular?ma ilk olarak geceleri ya?ama hakk? veriyordum. Herkesten gizlemeye ?al??t???m o korlar? gecelere ??kart?yordum sanki. Gecelerden saklam?yordum hi?bir?eyi. Gecelerle payla??yordum, ve geceler sar?yordu beni. Beni al?p sensizli?in okyanusunda bo?muyordu. Beni sensizli?in zirvesinde, en u? noktas?nda a?k?n sonsuzlu?una g?t?r?yordu.

Art?k bu geceleri sevmeye ba?l?yorum. Bana seni getiren geceler...Benim gecelerim onlar...Benim senlerim benim yaln?zl?klar?m, benim a?klar?m diyebildi?im gecelerim.Evet art?k uyuyamayan, a?layamayan g?zlerime a?lam?yorum. Gecelerimi de feda ediyorum sana. G?nd?zlerde s?yleyemediklerimi gecelerde hayk?r?yorum. Ve u?suz bucaks?z seviyorum seviyorum SEV?YORUM.

Art?k uyuyam?yorum, evet. Uykular haram oldu bana senden sonra. Hem nas?l uyuyabilirim ki? G?zlerin var art?k gecelerimde, senin g?zlerin senin karanl?k g?zlerin.. Hi? g?rmedi?im g?zlerin.... San?yorum ki art?k sana yaln?z ben de?il, geceler de vurgun! Beni b?ylesine koynuna al???, karanl???nda bunca ayd?nlatmas? neden? Evet sen ?yle g?zel, ?yle g?zelsin ki, geceler de seni sevdi.?yle ki sana ihanet edip de seni ya?am?yormu??as?na uyumaya, g?zlerimi yummaya ?al??t???m zaman hemen giriveriyorlar i?ime ve seni getiriyorlar bana. G?zlerimi ?yle bir a??yorlar ki bir dahas?na kapayam?yorum bile...

Ve a?layabilmeyi diliyorum baz? geceler. Bunu gecelerden sonsuza diliyorum. A?lasam, doyas?ya h??k?r?rcas?na a?lasam belki seni bir par?ac?k olsa unutur ve kendi i?ime g?m?l?r birazc?k g?zlerimi yumabilirim diye d???n?yorum. Sabahlar? uykuda yakalayan olmaktan ??k?p, sabahlar? uykuda bulunan olmak istiyorum. Bunun i?in istiyorum a?layabilmeyi. Sana olan ?zlemimi, i?imde bir da? kadar ulula?m?? hasretini belki bir par?a dindirebilirim diye d???n?yorum. Belki seni birazc?k g?mebilirim de y?re?ime, rahatlar?m diye umuyorum olmuyor.

A?lamaya ?al???yorum, a?lamalar?m bana isyanlar ediyor. Geceler bana bu iste?imi vermiyor. Ne zaman a?lasam yaln?zca ve yaln?zca bir iki g?zya?? olup kal?yorsun g?zlerimlde. G?zlerimde donan birka? damla ya? oluyorsun, o ya?lar? da sar?yor geceler. O ya?larla birlikte al?yor yan?na geceler beni... Geceler unutmam? istemiyor seni, geceler bana ihanet ediyor. Geceler senden yana sevdi?im, geceler seni ya?amam? istiyor. S?z?m? dinlemiyor....

G?ne?i ?zledi?im oluyor arada bir. Yeter diyorum bunca y?ld?zla arkada? oldu?um. Seni unutup da y?ld?zlar? g?rd???m anlar olursa tabii. Beni b?yle g?rd?kleri zaman anlam?yor insanlar. Nas?l b?yle saatlerce kalabildi?imi sorup duruyorlar. B?yle t?m d?nya uyku i?indeyken benim nas?l karanl???n i?inde bak??lar?m? dayatt???m?n s?rr?n? anlam?yorlar. Ve onlar bilmiyorlar ki i?im bir kordur...T?m d?nya, t?m tabiat susmalarda ve uykulardad?r belki ama benim y?re?imde gizlenmektedir t?m d?nya... Ben i?ime t?m insanlar?,,, t?m milyarlar? alm???m. Fark?nda de?iller. Herkesi ve her?eyleri s??d?rm???m i?ime. Bir sen s??m?yorsun, bir seni s??d?ram?yorum kalbime, bilmiyorlar...Ve senin uzakl???n, ve senin gece kadar olan uzakl???n... Bana ?yle uzak ?yle yabanc?s?n ki sevdi?im, seni senden istemeye korkuyorum. Geceleri bu y?zden seviyorum. Seni sevmeme engel olmuyor, seni bana getiriyor... ve seni gecenin karanl???nda bulu?umdand?r seni g?nd?zleri istemeyi?im. Evet sevdi?im bana her ?eyden ve herkesten uzaks?n. Herkesin ya?am?na giriyor, her ?eyi payla??yorsun insanlarla... Ama bana gelmiyorsun. Ama ama sitem bile etmiyorum... Sana s?yleyecek s?z bulam?yorum. S?yleyecek bir ?eyler arasam ve bulsam biliyorum geceler al?r onu elimden, dilimden de. Sana s?yleyeceklerimin hesab?n? yapsam sabahlar buna izin vermez. Ve ben seni ya??yorum. Olsa olsa sana BU SEVG?Y? YA?A diyebilirim.Gel birlikte ya?ayal?m demeye dilim varmaz. Geceler bunu b?rakmaz yan?na. Kaybetti?im de?ilsin. Ben seni hi? yitirmedim. ??nk? i?imde ta??d???md?n hep. Benden bir par?a oldun sen. Ben kendimi yitirmedi?im s?rece sen de kaybolmayacaks?n.

Evet, seni anlamakla, seni ya?amakla, seni sevmekle ge?irdi?im bu gecelerde, sabahlad???m bu gecelerde, benden ?ok uzaklarda bulunan sana uykular?nda bir rahatl?k veriyorsa sevdam, ne mutlu bana. Gecelerim...Sar?n yaralar?m? geceler demi? bir ?air.. Beni bu geceler mahvetti desem haks?zl?k m? ederim onlara. Beni sen mahvettim desem yalan olur bu. Ama beni bu geceler, geceleri de bana musallat eden sensin. Senin sevdanla ba?lad? gecelere sevda yazmam. Sevda masal? okumam bundand?. Ben bu gecelerde t?m karanl?klar? da??tabilirim. Bana h?z?nlerini, bana ac?lar?n? ver sevdi?im. Ver ki senin ac?lar?n? da ortak edeyim gecelerime. Ver ki gecelerle kavgal? olay?m. ?imdi seni getirdikleri i?in onlara ses bile ??karm?yorum. Sen ya?ad???ms?n, ya?atan?ms?n. Sevdams?n sen... Belki ben anlatam?yorum ama geceler bu sevdaya ?ahittir. ??nk? art?k onlarda bu a?ka ortak oldular. Belki benden bile ?ok seviyorlar seni. Ben seni hi? mi hi? g?zlerimle bitirmek istemedim. Ve gecelerin i?inde, gecelerle birlikte hep sevdim seni...VE HEP SEVECE??M...

Ne kadar birlikte olamayaca??m?z? bilsem de Ben ve Gecelerim Hep sevece?iz seni...

Kahretsin Unutam?yorum Seni...Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:

Allah Kimseye Benim Gibi Ac? Ya?atmas?n...Confusedmiley6: Confusedmiley6: Confusedmiley6:
Firari Fırtına
http://www.sevginehri.net/hikayeoku.asp?...hikaye=207
http://www.zurna.com/blogs/Ben_ve_gecelerim/
http://www.diyadinnet.com/HikayeBul-12&B...%9Fiz-seni

Daha örnekleri çok bunların .. Bu hikaye kişisel makale değildir , yani siz tarafından yazılmamışdır . Çok güzel hikayedir ben her okuduğumda içim titrer , bu arada siz bunu yaşadıysanız emin olun yaşayanlar bir hayli çok ..

Yinede emeğiniz için tşk. ederim ...

Sevg ...
€BeRimSin
Yanlış Yere Yanlış konu açTım Biliyorum
Ben Bunu Aşk Hikayeler Bölümüne AçaçakTım...
Şimdi 2 Kere Açmak Abes Kaçar Diye Tekrar Açmadım..
Mod ArkadaşLar Aşk Hikayeleri Bölümüne TaşırLarSa SeviniRim...

Tşk Ederim Uyarın İçin FırTına GöNüL...Wink
Firari Fırtına
Rica ederim . Olur böyle şeyler , zamanında bende çok yapardım bu hatayı Smile Olsun canımız sağolsun ...

Anlayışın için tşk.lerr

Sevg ...
€BeRimSin
serhatozz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?steginiz yerine getirilmistir.. ?yi forumlar..

T?k Ederim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Bekledi?im Kadar- H?ncal Ulu Firari Fırtına 1 345 04-05-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  1829 kere seni seviyorum!! >As!_M€L€q< 3 556 04-03-2022, Saat: 02:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Her aklına geldiğinde kırılgan sesiyle sessizce "Seni Seviyorum " diyordu... acemhe 9 2,043 01-21-2014, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: onaç
  111 Dilde Seni Seviyorum Aydos37 0 536 06-23-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: Aydos37
  Bırak...SEVGİ SENİ BULSUN... CaNaT 3 752 11-29-2009, Saat: 04:40 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:18 AM