:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iadesiz!
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aman da sorunlu bir periyim deseneSmile
A??k?as? yaz?lanlar daha g??l? olabilirdiSmileseni burda tan?d???m kadar?ylaSmile
Bak iyi bir ?ey dedin bana...
?imdi ben kendime bir me?g?liyet buldumSmile
Sorunlar?mdan kurtulmakSmile

SORUNLU OLAN SENS?N. PER? DE??L. A?IK?ASI YAZILANLARA HER ZAMAN DAHA G??L? OLAB?L?R. BU DA TATM?N SORUNU. BU YAZI BU ?EK?LDE YAZILMALIYDI. DAHA G??L? YADA G??S?Z DE??L. TAM B?R MELANKOL?.

BAK ?Y? B?R ?EY DED?M SANA.
ME?GUL ETME BEN? DAHA FAZLA.
SORUNLARIN BEN OLAYIM BENDEN KURTUL YETS?N SANA.........
MasaL_perisi
Teşekürler...
Ricanız dikate alındı...
Meşgül edilmeyeceksiniz...
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birader nedir bu gerginlik be?enmediim.bu duygular i?inde olan yine senmisin onada bir anlam veremedim.....
vurulduk?a g??lenen insan bu acaba hayattan ne bekledi?inle alakal? k?sm? de?il mi?
?u kal? k?r?kl??? ve onarma k?sm? sence konu uzman? bir tamirci var m??
?u c?mlenin sonunu merak ediyorum a??k?as? birader buras? neden aksik...

bu sessizlik senden ?ncede vard?.
burada kesin bir nokta var.ve bunun sonunda bu kadar sessizli?in ve be?enmedi?in bir durum i?inde kalbini g?nderebilecek misin?asl?nda beslenme kaynaklar?na bakarak evet sen g?nderirsin derdim....

(bu arada birader sa?l?k durumun nas?l)
HAK?KAT ?U K? GERG?N DE??L?M. AMA SIKKINIM BUG?N B?RAZ. BU DUYGULAR ???NDE OLAN TA! BEN?M. ??MD? B?R ANLAM VER.

VURULDUK?A G??LENEN ?NSANI SEVM?YORUM. VURULMAYI BEKLEMEK G??LENMEK ???N ?Y? DE??L. HAYATTAN B?R ?EY BEKLEM?YORUM. NASIL GEL?RSE ?YLE.....

TAM?RC?S? OLMAYA DERT YOK. DERD?N? SEVM?YORSAN TAB?. HANG? C?MLEN?N SONU. KALB?M? NEDEN G?NDERMEYEY?M. BE?ENMED???M DURUM NE?
EVET BEN G?NDER?R?M.

(?DARE ETMEKTEN ?TEYE G?TM?YOR {?OK D???NCEL?S?N EYVALLAH B?RADER})
YARGIÇ
Valla birader bazı cümlelerinden senin bu yazıyı sıkıntılı yazdığını hissettim.anlam verme kısmına gelince şimdi senin duygunada cümlenede sıkıntına da bi anlam yüklemek bana uymuyor (sanırım biraz kaçamak cevap oldu) açıkçası birader yorum yapmaya biraz uzağım bazı konularda vasatın üzerine çıkamıyorum...

yanlız bu hayattan birşey bekledikçe zaten sadece hava alıyorsun....derdini sevmiyorsan tabi (BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM )misali birader
birader ben şu hani ( bu sessizlik senden öncede vardıWink cümlesinin sonuna bir soru koyuyorum peki ya bundan sonra!!!!
senin göndereceğin konusunda da şüphem yok zaten....

düşünce kısmına gelince ne mutlu kendini düşündürmeyi bilene demek isterim birader......
Ara
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler...
Rican?z dikate al?nd?...
Me?g?l edilmeyeceksiniz...
TE?EKK?R GEREKS?Z.
R?CA DE??L EM?RD?.
HALA ME?GUL ED?YORSUN S?Z?NDE DUR B?RAZ.....
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla birader baz? c?mlelerinden senin bu yaz?y? s?k?nt?l? yazd???n? hissettim.anlam verme k?sm?na gelince ?imdi senin duygunada c?mlenede s?k?nt?na da bi anlam y?klemek bana uymuyor (san?r?m biraz ka?amak cevap oldu) a??k?as? birader yorum yapmaya biraz uza??m baz? konularda vasat?n ?zerine ??kam?yorum...

yanl?z bu hayattan bir?ey bekledik?e zaten sadece hava al?yorsun....derdini sevmiyorsan tabi (B?R DERD?M VAR B?N DERMANA DE???MEM )misali birader
birader ben ?u hani ( bu sessizlik senden ?ncede vard?) c?mlesinin sonuna bir soru koyuyorum peki ya bundan sonra!!!!
senin g?nderece?in konusunda da ??phem yok zaten....

d???nce k?sm?na gelince ne mutlu kendini d???nd?rmeyi bilene demek isterim birader......

BU SENS?ZL?K SENDEN ?NCE DE VARDI. BU SENS?ZL?K CANIMI YAKTI. D?YE DEVAM EDECEKT?M ASLINDA AMA BENCE ORADA KESMEK DAHA ?Y?YD?. B?R B?LMECE G?B?. EYVALLAH HER ?EY ???N B?RADER........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU SENS?ZL?K SENDEN ?NCE DE VARDI. BU SENS?ZL?K CANIMI YAKTI. D?YE DEVAM EDECEKT?M ASLINDA AMA BENCE ORADA KESMEK DAHA ?Y?YD?. B?R B?LMECE G?B?. EYVALLAH HER ?EY ???N B?RADER........

eyvallah bizden birader b?ylesi daha g?zel eline sa?l?k ??renmek istedi?im buydu.....
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eyvallah bizden birader b?ylesi daha g?zel eline sa?l?k ??renmek istedi?im buydu.....
bu gece bitmeden sus s?yleme ye de bir yorum yap?ver.....
Masal_yuzLu
yorum yapmak isterdim

ama kişilere verilen cevaplar..

okadar saçma ki..

arkadaşım Emir vermek gibi bir lükse sahip..

buda onun seviyesini düşürüyor.

Emir verme bi daha ki insan sanalım!...
Ara
Leader
kilitli.. .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:40 PM