:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iadesiz!
isyanbitmez
???MDE DOLA?IYOR G?ZYA?I BULUTLARI. HA A?LADIM HA A?LAMAYACA?IM! ??M?EKLER ?AKIYOR I?IKLAR TOHUMUNU ?OK ?NCEDEN ATMI?. Y?NE DE ???MDEK? BU G?R?LT?LER A?IR ?LERLESELER DE PE??MDE. G?KG?R?LT?S?NDEN KORKUYOR ?OCUKLU?UM. ??MD? I?IKLARIN PE??NDE.

D?N SA? TARAFINI KAYBETT?M BEYN?M?N. EN SEVD???M D?Z?Y? ?ZLERKEN REKLAMLAR BA?LADI. GE??P ODAMA KEND?M? ?LD?RD?M. REKLAM ARALARINDA ?EK?LM?YOR HAYAT.

VURULDUK?A G??LEN?YOR MU ?NSAN? PEK? BU YARALAR NE OLACAK. EVET KIRILMADI BEL?M AMA KALP KIRIKLI?INI K?M ONARACAK. BU SESS?ZL?K SENDEN ?NCE DE VARDI.

KALB?M? G?NDER?YORUM SANA ?ADES?Z ZARFININ ???NDE E?ER ULA?MIYORSA SANA ZATEN NE FARK EDER K?M?N OLACAK.........
toxique_lierre&b.b.k
aglamak istiyorum
Ara
kayıp_gölgeler
s?per ya te?ekk?rler payla??m?n i?in...Confusedmiley32:
Ara
isyanbitmez
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aglamak istiyorum
BEN DE NEDEN?N? B?LMEK M?MK?NSE.......
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s?per ya te?ekk?rler payla??m?n i?in...Confusedmiley32:
BENCE S?PER DE??L. SEN ?YLE BULDUYSAN BU DA SEN?N SORUNUN NE D?YEL?M : )
MasaL_perisi
Güzel...
Yüreğine sağlık...
Gerçekten de çok güzel.
..............................
Adsız adrese kalbini gönderme...
Yolda çok hırpalarlar kalbiniSad
Ara
MasaL_perisi
Bazen yazılanlar zayıf gibi görünsede içindeki yazılmış duygular yansıtıyorsa bir parça ortaya işte super diye bir şey çıkıveriyor...
Ara
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bazen yaz?lanlar zay?f gibi g?r?nsede i?indeki yaz?lm?? duygular yans?t?yorsa bir par?a ortaya i?te super diye bir ?ey ??k?veriyor...
NE YAN? YAZILANLAR ZAYIF MIYDI? ???NE FAZLA MI DUYGU KA?MI? AMAN AFFET! S?PER D?YE B?R ?EY D?YORSAN DED???M G?B? B?R ?EY D?YEMEM BU SEN?N SORUNUN : )
MasaL_perisi
Aman da sorunlu bir periyim deseneSmile
Açıkçası yazılanlar daha güçlü olabilirdiSmileseni burda tanıdığım kadarıylaSmile
Bak iyi bir şey dedin bana...
Şimdi ben kendime bir meşgüliyet buldumSmile
Sorunlarımdan kurtulmakSmile
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:???MDE DOLA?IYOR G?ZYA?I BULUTLARI. HA A?LADIM HA A?LAMAYACA?IM! ??M?EKLER ?AKIYOR I?IKLAR TOHUMUNU ?OK ?NCEDEN ATMI?. Y?NE DE ???MDEK? BU G?R?LT?LER A?IR ?LERLESELER DE PE??MDE. G?KG?R?LT?S?NDEN KORKUYOR ?OCUKLU?UM. ??MD? I?IKLARIN PE??NDE.

D?N SA? TARAFINI KAYBETT?M BEYN?M?N. EN SEVD???M D?Z?Y? ?ZLERKEN REKLAMLAR BA?LADI. GE??P ODAMA KEND?M? ?LD?RD?M. REKLAM ARALARINDA ?EK?LM?YOR HAYAT.

VURULDUK?A G??LEN?YOR MU ?NSAN? PEK? BU YARALAR NE OLACAK. EVET KIRILMADI BEL?M AMA KALP KIRIKLI?INI K?M ONARACAK. BU SESS?ZL?K SENDEN ?NCE DE VARDI.

KALB?M? G?NDER?YORUM SANA ?ADES?Z ZARFININ ???NDE E?ER ULA?MIYORSA SANA ZATEN NE FARK EDER K?M?N OLACAK.........

birader nedir bu gerginlik be?enmediim.bu duygular i?inde olan yine senmisin onada bir anlam veremedim.....
vurulduk?a g??lenen insan bu acaba hayattan ne bekledi?inle alakal? k?sm? de?il mi?
?u kal? k?r?kl??? ve onarma k?sm? sence konu uzman? bir tamirci var m??
?u c?mlenin sonunu merak ediyorum a??k?as? birader buras? neden aksik...

bu sessizlik senden ?ncede vard?.
burada kesin bir nokta var.ve bunun sonunda bu kadar sessizli?in ve be?enmedi?in bir durum i?inde kalbini g?nderebilecek misin?asl?nda beslenme kaynaklar?na bakarak evet sen g?nderirsin derdim....

(bu arada birader sa?l?k durumun nas?l)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:46 PM