:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B? YORUM YAPIN LUTFEN???
M3rt
Efet Arkadsalar Iste dedııgımız gıbı luften bı yorum yaparmısınız beklıyorum bu cok onemlı hemde o kadar cokkkı anlatamam sızlerden gelcek yazılar gore dogru oldugum seye ınanadıgım seyı yapcam
Ara
Son Noktam
M3rt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm arkadsalar s?md? bu ne demek bunu s?ze b? k?z gonderse yan? seg?l?n?z gonderse ne anlard?n?z yada ne yorum yapard?n?z ona bunu yazd?ran s?sce ned?rk? bunu yazm?st?r :confused: ben anlamad?m yada anlamak ?stemed?m ama ne olur b? yorum yap?n bunu okuyunca bekl?yorum bu cok oneml? arkdaslar bu ned?r gercekten guzel b? yorum ?st?yorum ?y?ce okuman?z? hatta 1 2 deg?l 3 defa okuyun her okudugunuzda akl?n?za gelenlr? bana yaz?n lutfen

HoW CaN You Mend A BroKeN HeaRT?
[SIZE=3]?imdi bir yabanc?s?n.Bunu kabul etmek ?okta zor olmamal?.Ben bir yabanc? de?ilmiydim sanki sana bunca zaman boyunca.A??r gelen ?ok ?ey var asl?nda ama bunlar? s?ylemeye hakk?m yok.Aldanm?? olsamda! Safl???ma yanmak zorunda olsamda ve kabullenmek istemedi?im bir s?r? durum i?inde olsamda, art?k yak?nmaya hakk?m yok.[/SIZE]

Seni merak etmemeliyim mesela.Sen art?k kendi ya?am?n i?inde, kendi mutluluklar?n? ya??yorsun.Bunu sana ?ok g?rmemeliyim.Dedi?i gibi dostun ben art?k kendi derdime yanmal?y?m ve toparlanmal?y?m...

Sen ??kt?n, bir yan?m y?k?ld? ama bir yan?m yeniden kuruldu.Sanki b?yle olmas? gerekiyordu.Benim daha fazla salak rol?n? ?stlenmemem gerekiyordu.Yeni sayfan?n b?yle a??lmas? gerekiyordu.Hay?rl?s? olsun, sanada banada yeni ya?amlar?m?z...ve bu da sana yazaca??m son ?ey olsun!!!

vaLLa Mert aLLah Seni ?nand?rs?n 4 Kere Okudum Ve K?z Arkada??n m? Oluyor Art?k BiLemem Ama ?unLar AkL?ma qeLdi

vaLLa K?s Kendini Sana Kar?? Bir Yabanc?L?q ?ekti?i ??in Belkide Bunu Senin HareketLerinden Al?narak Yapm?$t?r(Yabanc?L?k Sebebi) Ya ?ff Ne BiLeim K?s D?kt?rm?? Ben Okudum Ama En K?sa S?z K?z Sana HayK?r?yor KArde?im ....
Ara
CariSmaBoY
bunlar çoook ince şeyler.. ama mert kızın sölediği kadarıyla onu çok üzmüşsün çoğunu görmemezlikten gelmiş.. sanırım bardağı taşıran bişiler oldu. açıkçası bir şeyi kaybettikten sonra diil elindeyken değerini bilmelisin.. bence artık yakınma aynı hataları yapmamaya çalış... eğer seviyorsan ona tekrar güven vermek için uğraşmalısın.. ama sölim güven vermek çook zor..
M3rt
Hım Saolsun Arkadsalar Ama Inanırmısınız Ben Hala Cozemedım
Ara
kardelen
bence de elindekinin kıymetini bilememişsin.kızlar kaba davranışlara çok kırılırlar.bende beni çok sevdiğini bildiğim ve çok sevdiğim sevgilimden geçen sene bana kaba davrandığı için ayrıldım ve değerimi bilmediğinden.hatalar birikiyo bi yerde patlıyo işte.kız arkadaşın da sevmiş belli ama kırmışsın.eğer bu sevgilisi olduğu haberi görünüşte bişeyse doğru değilse derim ki çok seviyorsan uğraş.peşinden koş.ona bi daha hata yapmayacağın konusunda kendini kanıtla.gerekirse kapısında yat.tabi o kadar seviyorsan.bi gün gelecek affedecektir seviyorsa.sevmiyorsa da yapılacak bişey yok..
Ara
M3rt
Iyı guzel dıyosunda artık bız kapıda yatcak yası coktan gectık eger ona bu kadar benımle barısması ıcın baskı yapar gıbı ustune gıder gıbı yaparsam ıyıce benı red eder benım ıcın artık sorun degıl bu yazılanlara gore unutyorum onu ama ne bılıyım sadece bu konu hakkkında bırılerınden bı kac yorum alıp ona gore davrancaktım ve halada bunu ınsanların okumasını ve buna bı yorum yapmaya devam etmelerını ıstıyorum cunku gercekten sımdı anladım degerını onun ama ozaman ben ondan emın degıldım bana hıc sevgı gosterısınde bulunmadı hep soguktu bende o nedenle davrandıysam elımde olmadan kotu davrandım ama ne bılıyım ayrılıncada actı agzını ve bunları yazdı bılmıyorum artık ne yapmam gerek ben ayrıdıgımız gun dedım bak ayrılmıyalım sadece aramıza bıraz zaman gırsın dedım yok bır daha zaten olmuycak dedı ne bılıyım ıste arkadslar sız okuyun ve yorum yapın ne olur
Ara
Son Noktam
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunlar ?oook ince ?eyler.. ama mert k?z?n s?ledi?i kadar?yla onu ?ok ?zm??s?n ?o?unu g?rmemezlikten gelmi?.. san?r?m barda?? ta??ran bi?iler oldu. a??k?as? bir ?eyi kaybettikten sonra diil elindeyken de?erini bilmelisin.. bence art?k yak?nma ayn? hatalar? yapmamaya ?al??... e?er seviyorsan ona tekrar g?ven vermek i?in u?ra?mal?s?n.. ama s?lim g?ven vermek ?ook zor..

Bahq Bana A?k Adam? Diolard? T?bee T?bee Ahanda Size A?k Adam? S?Lo Day? Big Grin
Ara
M3rt
baska yorum yapcak bay bayan arkadsalarımız yokmu ıyıkı onemlı dedık bı konu actık ama kımse yardımcı olmuyo bıkac arkdas dısında
Ara
M3rt
arkadslar ıyıkı okuyunda bı yorum yapın dedık yanı bayanlar ozellıklede sızden yorum beklıyorum ama erkek arkdaslarda sız bı erkek olarak bu yazılandan ne anlarsınız
Ara
M3rt
yorum yapacak vatandas kalmadımı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEN? SEV?YORUM! NEDEN M?? Okuda G?r!(sahibine) eRCi 6 427 04-07-2022, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: wildfang
  *******ben Sen? Sev?yorum******* eRCi 9 425 04-07-2022, Saat: 05:52 AM
  konuyu kapat?yorum cadım_ 3 389 04-07-2022, Saat: 02:52 AM
  A?l?yorum Asl?nda:( MasaL_perisi 10 499 04-07-2022, Saat: 02:08 AM
  ?en h?z?nlerimi qeri d?n?yorum eRCi 3 271 04-06-2022, Saat: 01:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:03 AM