:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adimi cok anacaksin(özel)
MeLeÄžiMMM

7d7a7e653433851b17b972385f27e1a6.jpg

bir bakışa teslim ettim yanan yüreğimi. yanan benliğimle yollarına düştüm karanlıklarda. tek ışığım "sana" ulaşmak için gönlümün fırtınalarına direndim. direndim ama Sen yoktun...

Sen yoktun, baktığım heryerde herşeyde. İçim umarsız ziyanlara boğuldu. Sendin sevgili bana bunları yaşatan. Senin yokluğundu. Ben sana deliler gibi yanarken sen kimbilir hangi kollarda üşüyordun.
Kahroldum... sen üşüdükce üzüntüm yangınlarımı büyüttü. Sana ulaşmak daha bir zorlaştı. Ağladım. Yangınım dinsin, sensizlik bitsin diye geceleri yaşlara boğuldum.

Sana uzanmak isteyen ellerim şimdi yokluğuna sarılıyor cânânım. Sen bir mucizeydin bana gelen. Gittin mucizelerim kırık hayallerim oldu. Ben kırık yolların içinde hayallerimi sakladım. ben sen diye her yere baktım. sen diye şarkılar söyledim. şiirler yazdım geceye. ama sen yoktun...

nerdesin ey sevgili. nolur duy beni. nolur duy sesimi halimi gör ki; dinsin kanayan yaralarım. ben sana duyguların en güseliyle bağlıyım. söylesene nasıl gidebilirim senden.
söylesene nasıl alışırım sensiz uykusuz geçen gecelere.
şimdi kapı açılsa sen gelsen. ama gelemezsin. sen gittin ben yitik zamanlarda kaldım. hala senli anları yaşıyor tüm varlığım sen başka diyarlarda başka sevdalara uzanırken biliyorum sen başka kollarda mutlululuk sarıyor olacaksın. ama
unutma sen beni daha cok anacak daha cok yanacaksın....

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HERŞEYİM HASRETİM SeNSiN (ÖZEL) eRCi 19 1,291 04-12-2022, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: wildfang
  SeVGİLİLeR GüNüNe ÖZeL (CANIMAAA) eRCi 5 612 04-12-2022, Saat: 01:22 AM
  bir k?p?rt? var i?imde ( o ozel olan ?nsana ) CeYDa HaNDe KeSiM 16 969 04-02-2022, Saat: 12:20 AM
  Sen bir kitap kapağı gibi kapamışken adımı ben her sözcükte seni okuyorum harf harf… acemhe 7 641 07-24-2010, Saat: 01:17 AM
Son Yorum: history
  Sana olan aşkım; bu kadar kutsal bu kadar özel. acemhe 0 367 01-10-2010, Saat: 01:13 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:33 AM