:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir k?p?rt? var i?imde ( o ozel olan ?nsana )
CeYDa HaNDe KeSiM
evet ben yen? bastan do?dum aska onu herkez tan?yo bu sayfadak? en guzel yaz?lar? yazan ben?m kalb?m? k?p?r k?p?r eden o adam bu sayfadaki biri itiraf ediyorum ki ben senden cok hoslan?yorum (e) b?lmem ?nan?rm?s?n?
Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
Ara
blue_belial
kımmıs enıstemız
MasaL_perisi
Daha kimse bişey yazmadı...Smile
Belki inanır neden olmasın...
Ama cevap verir mı bilemem...Smile
Umarım gelir...
Ara
eRCi
Nas?l Anlatsam Anlatmaya Kelimelerim Yetermi Hep Arad???m Birg?n ??k?p Gelecek Nas?l Ne Halde Bilmiyorum Ama Gelecek Dedi?im Sendin Geldin Ve Bana Hayat? En G?zel A?k? Getirdin ?yi Ki Geldin G?zbebe?im ?ehrime,Y?re?ime,G?nlerime,Gelece?ime Ho?geldin Confusedmiley31:
eRCi
Nasıl Anlatsam Anlatmaya Kelimelerim Yetermi Hep Aradığım Birgün Çıkıp Gelecek Nasıl Ne Halde Bilmiyorum Ama Gelecek Dediğim Sendin Geldin Ve Bana Hayatı En Güzel Aşkı Getirdin İyi Ki Geldin Gözbebeğim Şehrime,Yüreğime,Günlerime,Geleceğime Hoşgeldin Confusedmiley31:

CeYDa HaNDe KeSiM
belirsiz bi yolculuktu benim yollar?n? t?ketti?im ama biiliyordum sonunda sonunda beni bi?ey bekliyordu ??nk? sana yakla?t?k?a yollar bana daha bi s?cak geliyordu ayaklar?m yerden kesiliyor tenimden mutluluk ya??yordu biliyordum sarma????m sendin beni o amans?z yolculukta sar?veren biliyordum sarma????m sendin beni yeni ba?tan ba?latan...........
Ara
eRCi
bu ya?ananLar, hissetti?imi sand???m ?eyler bir yan?Lsama m?? yoksa eskiLere duyulan ?zlem mi?...Yok de?il; defaLarca sordum..ald???m cevap hep "seni seviyorum" oldu..U?up giden hisler pe?inde ko?arken sen,biz neLere tutunduk,biliyorsun..Neler var bi d???n..A?k her?eyden ?nce "SessizLikte" bile konu?makt?r..etti?imiz kavgalar? birbirimizi y?pratmak pahas?na bile olsa bitiremiyorsak bunlar bizi tutuyor diye..C?mLelerimizi dinle en ?okta kendininkiLeri...AsL?nda olmad???n? d???nd???n bu iLi?ki ?ok zamand?r var...Sadece bir ad? konuLmam??t?..
Confusedmiley31:
CeYDa HaNDe KeSiM
seni seviyorum
Ara
eRCi
Ho?geLdin !! Hayat?m?n AnLam? Ho?geLdin!!

Sensizli?in engebeli yollar?nda kaybolurken sevdama d??en ya?murlar?na kald?ramayaca??n hislerle dolu bir te?ekk?r yazd?m...ya kalacakt?n; ki bunun zorlayaca??n? kaderin yolumu senle kesi?tirdi?i ilk g?n anlad?m..ya gidecektin korkarak; yabanc? tenlerde "yaLanc?" hisLer yaratacakt?n kendine...

O g?zLerde "yaLan" yoktu biliyorum...G?n?L almal?yd?n bir kuru dalla veya bir iki kuru s?zLe,bekLedim...bekledi?imden daha ?teydi "sana a????m" dedin...Sende ?yle bir y?rek varki,benim bakt???m yerde oLmadan anla??Lmaz..

BiLiyorum sevmeyeceksin beni..Eskisi gibi oLmayacak hi?bir?ey ??nk? sen benim ?zerime kurdun bu iLi?kiyi ve derinlikli de?ilsin...Ger?ekten hissediLenlerin g?r?nenLer olmad???n? biliyorsun..Sen bu de?ilsin ??nk?,biLdi?im tan?d???m adams?n haLa...

AkL?mdan ge?enleri senLe payla?mak i?e yaram?yor art?k biliyorum..Ac?samda g?stermemeye ?aL???yorum ger?i g?zLerime bakt???nda bilirsin i?imden ge?enleri sen...Ama " ?zLem" ?yle belirgin ki senin de g?zlerinde.."Seni Seviyorum" c?mlesini s?radanla?t?rd???m yerden uzakLa?t?rd?m ?imdi...

Bazen soruyorum kendime; bu ya?ananLar, hissetti?imi sand???m ?eyler bir yan?Lsama m?? yoksa eskiLere duyulan ?zlem mi?...Yok de?il; defaLarca sordum..ald???m cevap hep "seni seviyorum" oldu..U?up giden hisler pe?inde ko?arken sen,biz neLere tutunduk,biliyorsun..Neler var bi d???n..A?k her?eyden ?nce "SessizLikte" bile konu?makt?r..etti?imiz kavgalar? birbirimizi y?pratmak pahas?na bile olsa bitiremiyorsak bunlar bizi tutuyor diye..C?mLelerimizi dinle en ?okta kendininkiLeri...AsL?nda olmad???n? d???nd???n bu iLi?ki ?ok zamand?r var...Sadece bir ad? konuLmam??t?..

G?nL?m?n ikinci bahar?n? ya?arken ben,seninde eLinde kocaman bir hayat?n i?inden ge?erek ve sana minnettarL?kla sunuLmu? bir a?k var...KoruyabiLirsen koru , " e?i yok benzeri yok "...Ben a?k? sende biLdim..iki ki?iLik bir d?nya yaratt?k senLe..inand?m belki ger?e?ine inat..inanmak istedim sevdi?ine..??nk? biliyordum o g?zlerin i?inde ba?ka bir " yaLana" yer yoktu..

Kar???k ve h?zL? ya?anan a?kLar aras?nda ve ya?ad???m?z bu ?ehirde biz duyguda buLu?uyoruz...??nk? sen de ben de biLiyoruz " Kaybedersek b?yLesi yok "...ve sen biliyorsun i?imden ge?enleri var etmek istediklerimi..Amac?m "eski sayfaLardaki c?mLeleri yarg?Lamak de?iL" yeni a?t???m sayfaLara senden, benden ve a?k?m?zdan bir iz b?rakmakt?r sevgiLim..??nk? sen benim " geLece?imsin"...

SeninLeyken ama ad? " SensizLik " olan bir g?n daha bitti inceden..Merhaba! diyorum merhaba sonraki g?nLer...Ve " Seni ?ok Seviyorum " hayat?m?n anLam?...Ho?geLdin!! geceLerime..Ho?geLdin!! sabahLar?ma...
ManyaX_GirL
ya süper yaaa..
alıcam yawwss göslerim yaşardı..
ALLAH mutluluunusu kat kat faslalaştırsınn..
çok mutlu oldum yaa..
sanki ben barıştım sefgilimle hee..
size çok çok çok mutluluk diliom..
ALLAH bi yastıkta kocatsın Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Deniz kıyısı olan bir yürekti.... eRCi 1 607 04-12-2022, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: wildfang
  HERŞEYİM HASRETİM SeNSiN (ÖZEL) eRCi 19 1,290 04-12-2022, Saat: 02:38 PM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 249 04-12-2022, Saat: 08:12 AM
  SeVGİLİLeR GüNüNe ÖZeL (CANIMAAA) eRCi 5 609 04-12-2022, Saat: 01:22 AM
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 464 04-11-2022, Saat: 12:17 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:43 PM