:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cok mutsuzum
loveı@s...
sevmek zor, düzenli hayatmı yanlış kişiyle çok zor,ayrılmak mı o dahada zor birlikte yaşamak nasıl biri olduğunu 7 yıldır tanıyamadan offff offf ne senle oluyor nede sen siz ben gerçekten mutsuzum ya çok mutsuz aman dr canım cicim dr derdime bir çare kocaman dünyada kendimi yapayanlız ve caresiz hissediyorum arabesk günler başladı allah kimseyi böyle etmesin karar vermek bile çok zor geleceği görememek sonsuza gözü kapalı gitmek Confusedmiley13:
Ara
casus021
sizin çareniz biraz zor bulunur rabbim yardımcınız olsun sunuda ifade edeyim arabesk dinlemekle der ve keder bitmez onun bitmesini istiyorsan akıldan bitireceksin başka türlü olmaz
Ara
HÜDANUR
Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
Ara
TutkuM
Önce akılda btireceksin yürekte zamanla biter 7 senedir tanıyamadınsa bundan sonra tanıma..onla olup daha mutsuz olacağına onsuz ve yalnız yaşa daha iyi yalanlarda olmazsın en azından..
yinede Allah yardımcın olsun...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
7yılını verdiğin insanı nasıl tanımazsın belki seninde kendine göre sebeplerin vardır bunları söylerken.İnsan sevdimi işte gözü hiç bişey görmüyor ne onsuz olabiliyor nede onsuz (: senin derdine çare var mı bilinmez allah yardımcın olsun ne diyim..

mutluluk bi çok şeydedir eğer bakmasını bilirsen..

gönlüne göre olsun umarım herşey..
Ara
Firari Fırtına
Kaybedenlerinde suçu vardır , Öyle sizde hiç suç yokmuş gibi sızlanmayın .

Giden neden gitti acaba ......... ?
Ara
yarencim
duygularını anlıyorum.ama hayat bir insan üzerine kurulmuyor diye düşünürsen veya acaba o benim kadar,benim için üzülüyormu dersen kendine,eminim ki daha rahat atlatacaksın bu dönemi.şunu da aklından çıkarma ,hayatta ilk önce sen ,sonra sen olmalısın.kimseyi kendimizden çok sevmemeliyiz bence.kendimizi sevmemiz de, hayata pozitif bakmakla gerçekleşir...
Ara
sevsen
:booacı çekiyorum????????aşk bukadar niye kötü:boo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mutsuzum mutsuzum mutsuzm PeriKIZI35 8 1,008 04-09-2022, Saat: 10:56 AM
Son Yorum: wildfang
  çok özlüyorum ve çok mutsuzum İLKNURUM 3 753 07-22-2010, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  çokk mutsuzum ***hüzün*** 38 2,430 03-14-2009, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: ***hüzün***