:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
banada yardım edin lütfen :(:(
mutsuz_kı@z
seneler sonra ilk aşkımı buldum o zamanlar ona açılmamıştım ama bulduğumda söledim meğer oda beni seviomuş o zamanlar fakat şimdi konuşduğumda kız arkadaşı vardı şuan ayrıldı ama kız arkadaşından ayrıldığı günü bana sölediği günden sonra benimle konuşmamaya başladı napıcağımı bilmiorum çok mutsuzum bana bi fikir verin lütfen Sad
Ara
Aşksı@z
demekki seni kız arkadaşı kadar şimdi sevmiyormuş.önceden oda sana ilgi duymuş ama orda kalmış sanırım.sense hep içinde saklamışsın.
Bence mademki sevdiğini söyledin oluruna bırak.Fazlada önemseme sonradan hüsrana uğramayasın.bırak o senin peşinden gelsin o seni arasın
Ara
casus021
kardeşim size yüz vermiyorsa bırakın gitsin ve fazla zorlamnında bir anlamı yok belki böyle daha hayırlıdır ve bundan daha hayırlı olanı bula bilirsin illede bul olsun diyorsan ileride bazı olumsuzluklara katlanmalısın çünkü ileride bu size belki söylenir ben mi seni istedim sen beni istedin gibi laflar çıka bilir size tavsiyem sabırla beklemenizdir ozaman her şey gün yüzüne çıkabilir
Ara
mutsuz_kı@z
yardımlarınız için saolun
Ara
casus021
rica ederim kardeşim
Ara
nry8
çok ilginç:Sben bile çözemedim durumu:S:S
Ara
casus021
çözemeyecek bir şey yokki
Ara
nry8
fatih24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çözemeyecek bir şey yokki
o zaman ben piskolog modumda değilim...:yikildim:
Ara
casus021
psikoloklukla alakası yok ki bır yıl insanlarla iç içe olursan hepsini çözersin
Ara
nry8
fatih24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:psikoloklukla alakası yok ki bır yıl insanlarla iç içe olursan hepsini çözersin
sen bana antisosyal falan mı demeye çalışıyosun?bana her yerde bişi diyosun annamadım sanma:Sben senin gezmediin akdar gezdim bee!neyse o da öyleymiş fatih24:yikildim::yikildim::teytey:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 955 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,058 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 716 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,267 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,405 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:21 AM