:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayetçiyim
Leader
Mesaj kutunuzdan kastınız özel mesajlarınızı okumaksa eğer bir sorun yok. Başarılı bir şekilde giriş yapılıyor.
AyyüzLüm
tesekkürler o zaman sorun bende..
Ara
Leader
http://www.firefox.com adresinden Mozilla Firefox'un son sürümünü indirebilirsiniz.
Yorgun Yürek
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten sıkıntı burada. Bu sebeplerden dolayı insanalra güveniyoruz. İnsanlar güvenimi sarstığı için Tüm insanlardan hala şikayetçiyim.
İnsanlar,insanlara ne kadar çok güvendik ve sonra da birşey olduğunda o güvenmiş olduğumuz kişiler yüzünden tüm insanlardan nefret eder olduk değil mi ? ve onların suçunu ise tüm insanlara ödetiyoruz hep birlikte....
bunu bende çok yapardım ama artık yapmıyorum çünkü öğrendim yapmamayı...
İnşaAllah sende en kısa zamanda öğrenirsin Tolga....Hayat bu çünkü....
Ara
Leader
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsanlar,insanlara ne kadar çok güvendik ve sonra da birşey olduğunda o güvenmiş olduğumuz kişiler yüzünden tüm insanlardan nefret eder olduk değil mi ? ve onların suçunu ise tüm insanlara ödetiyoruz hep birlikte....
bunu bende çok yapardım ama artık yapmıyorum çünkü öğrendim yapmamayı...
İnşaAllah sende en kısa zamanda öğrenirsin Tolga....Hayat bu çünkü....

Ben tüm insanlara birşey ödetme peşinde değilim. Kimseye bana davranılan gibi davranmadım ve davranamamda. Ben sadece "Tüm İnsanlardan Şikayetçiyim!"
MaNeSiA
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Emin ol hayatımda ilk defa gördüğüm onlarca kişiye her gün Merhaba derim. Çoğu adres sormaya gelen adamla sohbet ederim. Her bayramda huzur evlerine ve kimsesiz çocukları ziyaret etmeye çalışırım. Ve her akşam herkese dua ederim.

Yeterlimi sence ?

Zaten sıkıntı burada. Bu sebeplerden dolayı insanalra güveniyoruz. İnsanlar güvenimi sarstığı için Tüm insanlardan hala şikayetçiyim.
cvp verdiğin için teşekkür ederimSmile
ama yinede bu kdr karamsar ve tek taraflı bakma hayataWink
Ara
Leader
Asla karamsar değilim. Geleceğimden ümitliyim. Güzel bir gelecek, güzel bir hayat beni bekliyor. Bundan eminim. Ama siz benim sıkıntımı anlamıyorsunuz. Ben tüm insanlıktan şikayetçiyim.
MaNeSiA
sende beni anlamıorsun nedn insanlıktan?
neden insanlardan değilde insanlıktan insanlık sana ne yaptı ?
seni kıran inciten ağlatan seven güldüren hepsi insanlar değilmi? ve bu insanlara o hakları veren sen değilmisin?
kime ne hak verdiysen ii düşün hak edip etmediklerinide tabiki

bu arada sakın beni yanlış anlama sadece kendini savunacak gücü olmayan insanlığı savunmak istedimWink
Ara
*AnGeL_GirL*
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Emin ol hayatımda ilk defa gördüğüm onlarca kişiye her gün Merhaba derim. Çoğu adres sormaya gelen adamla sohbet ederim. Her bayramda huzur evlerine ve kimsesiz çocukları ziyaret etmeye çalışırım. Ve her akşam herkese dua ederim.

Yeterlimi sence ?

Zaten sıkıntı burada. Bu sebeplerden dolayı insanalra güveniyoruz. İnsanlar güvenimi sarstığı için Tüm insanlardan hala şikayetçiyim.

işte herşey burda başlıyor ben herkezle konuşuyorum herkezle slm laşıyorum ve bazılarıylada arkadaş oluyorum ama kimseyle dost olmuyorum arkadaşlarımı gözlüyorum belki yanlış ama içimden o bana bugün şunu yaptı veya ona şunu yaptı yarın buna bana da yapar diye düşünüyorum üzülmemek içinde o kişiden kendimi uzaklaştırıyorum ve daha az zarar görüyorum
Ara
Leader
Neden mi insanlıktan şikayetçiyim ?

Gündemi mutlaka takip ediyorsunuz. Dünyaya bir bakın. Savaşlar, kürsel ısınmalar daha sayamayacağımız bir milyon tane sıkıntı. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı...

Tüm insanlıktan şikayetçiyim.

Bu arada yeni forum iconlarımız çok ağır oldu sanırım. Biraz daha soft mu yapsak ne yapsak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yönetimden şikayetçiyim!!! isyanbitmezzz 43 2,443 04-10-2022, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,391 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,311 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,179 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Kız arayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 17 1,104 09-21-2008, Saat: 04:36 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:16 AM