:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yönetimden şikayetçiyim!!!
isyanbitmezzz
ÇOK YAZIK. BEN SAKİNLİÄžİMİ KAYBETMEDİM AMA SİZ İNSAFINIZI KAYBETMİŞSİNİZ. ŞİMDİ AÇACAÄžIM KONUYU DA KAPATABİLİRSİNİZ. BEN DOÄžRUMU ANLATACAÄžIM SADECE SİZİN YANLIŞLARINIZ VE SINIRLI BAKIŞ AÇINIZDAN KURTARIP. ŞUNU BELİRTEYİM. BENİM İÇİN BİR SANİYE "BANNED" OLMAKLA SINIRSIZ OLMASI ARASINDA BİR FARK YOKTUR. BEN Masal_yüzLü'DEN DAHA ÇOK YÖNETİMDEN ŞİKAYETÇİYİM.

İLK OLARAK MORCİVET'İN SÖYLEDİKLERİNE CEVAP VERECEÄžİM.

Görüyorum ki, çok değer verdiğimiz kişiler de bu şekilde ağır tartışmalar yapabiliyorlar, gönül isterdiki güzel bir tartışma olup, kendi aralarında halledilip, tatlıya bağlanması idi... Fakat bunlardan hiç biri olmadı, tam tersi oldu denilebilir...

GÖRMEK YETMİYOR DEMEK Kİ BİRAZ DAHA OLAYLARA MÜDAHİL OLMAK GEREKİYOR. BU Masal_yüzLü'NÜN ŞAHSIMA YAPTIÄžI KAÇINCI HAKARET. TABİ BUNU GÖREMİYORSUNUZ. NEDENSE GÖZDEN KAÇIYOR BU!!! TARTIŞMALARIMDA SEVİYEMİ KORURUM BU DURUMU İNCELEYEBİLİRSİNİZ. AMA HER YORUMUMDAN SONRA HAKARET EDİLİYORSA VE BUNA DA (ŞİKAYETLERİME RAÄžMEN) YÖNETİM TARAFINDAN GÖZ YUMULUYORSA BENİM DE BİR SABIR SINIRIM VAR. SANIRIM SİZ BENİM BU SINIRA ULAŞMAMI BEKLİYORDUNUZ YAZIK!!!

Geçmiş zamanlardaki tartışmaları, başka insanların konularına taşınması olayından nefret ediyorum... Başkasının hakkını yediklerinin farkındalar mı bu arkadaşlar tabi onu da düşünmek gerekir...

GEÇMİŞ ZAMANDAKİ TARTIŞMALARI YENİ KONULARA TAŞIMAK GİBİ BİR ZEVKİM YOK. SEN BİZİM ARKAMIZDAN BUNLARI YAZARKEN BİZİM HAKKIMIZI YEDİÄžİNİN FARKINDA MISIN MORCİVET EFENDİ?!.

Madem bu kadar birbirinize kin duyuyorsunuz, özelde tartışın, bunu genele taşımanın, ne anlamı var ve bu hangi akla ve mantığa sığıyor... Güzel arkadaşlıktan, dostluktan bahsediyorsunuz, fakat kendi davranışlarınızı neden kontrol edemiyorsunuz...

SANA HANGİ AKLA VE MANTIÄžA SIÄžDIÄžINI AÇIKLAYAYIM. BENİM KİMSEYE KİN DUYDUÄžUM YOK. EÄžER BANA BİR YANLIŞ YAPILIYORSA BUNU GÖZ ÖNÜNDE GÖSTERMELİYİM Kİ BİR DAHA BİR BAŞKASINA YAPILMASIN MANTIÄžINA UYUYOR. ÇÜNKÜ SADECE BANA DA YAPILMIYOR. TABİ SİZ YILAN SİZE DOKUNMADIKÇA BİN YIL YAŞATMA MANTIÄžINDA OLDUÄžUNUZ İÇİN FARKLILAŞIYORUZ. BU BENİM İÇİN ÖZEL BİR MESELE DEÄžİLDİR.

Duygusuz.com'da hiç bir şahsın, bir başka şahsa ; hakaret etme, kişiliğe saygısızlık, rencide etme, kışkırtma, saygısızlık gibi, formumuza aykırı nitelikleri kullanmaları kesinlikle yasaktır ve bu yaptırım haline gelemez...

İŞTE BUNU OKUDUÄžUMDA GERÇEKTEN GÜLDÜM. ZAMANINDA AÇTIÄžIM KONUYA NEDEN CEVAP VERİLMEDİ? "KİMSE BİR BAŞKASINA 'ULUMA' DİYEMEZ" ORADA BİR ŞAHIS, BAŞKA BİR ŞAHISA HAKERET ETMİYOR MUYDU? KİŞİLİÄžENE SAYGISIZLIK YOK MUYDU? RENCİDE EDİLMEDİ Mİ? DEFALARCA BANA YAPILAN HAKARETLERE ELİMDEN GELDİÄžİ EN OLUMLU ŞEKLİYLE VE KESİNLİKLE HAKARET ETMEDEN CEVAP VERDİM. ŞİMDİ BAKTIM CEZANIN NEDENİNE YİNE GÜLDÜM.İŞTE NEDENE BAKIN
"Kışkırtıcı kelimeler sarfetme ve yönetime şikayet etmeden kendi oluruna bırakma."
EÄžER KONUYU İNCELERSENİZ İLK KİMİN MESAJINDA NOKTALARA BAŞLADIÄžINI GÖRÜRSÜNÜZ. GEÇMİŞTE DE BU HEP BÖYLEYDİ VE ŞİKAYET ETME SADECE BİR HİKAYEDİR. DEÄžİŞEN BİRŞEY OLMAYACAKTIR.
BEN YÖNETİME BU KONUYU DAHA ÖNCE ŞİKAYET ETTİM. HATTA BUNUNLA İLGİLİ KONU AÇTIM. ARTIK BİR YERDEN SONRA BAKIYORSUNUZ Kİ BİR DEÄžİŞEN YOK. O ZAMAN ŞİKAYETE DE İHTİYAÇ DUYMUYORSUNUZ!!! ŞUNU AÇIKLIÄžA KAVUŞTURALIM Kİ ÇOK EKSİKSİNİZ BU CEZAYI ASIL SİZE VERMEK LAZIM!!!

Bunu defalarca soyledik fakat, nedense asıl uyması gereken, bilmesi gereken dostlarımızdan bunları görmek gerçekten bizi rencide etti...

ASIL BURADA RENCİDE OLAN BENİM MORCİVET EFENDİ OLAYLARIN BURAYA KADAR TAŞINMASI SİZİN SUÇUNUZ. HERKESİN BİR SABRI VAR. BUNUN TAŞMASINI BEKLEMEMEK LAZIM. YİNE DE ÇOK SEVİYESİZ KONUŞMADIM. BENİM MESAJLARIMDA SİLDİÄžİN YERLERDE DE Masal_yüzLü'NÜN SÖYLEDİKLERİ VAR. TAMAMINDA DEÄžİL. HEM ONCA HAKARETE UÄžRA HEM DE CEZA AL. BU SİZİN YÖNETİMİNİZİN ADALET ANLAYIŞINA SIÄžIYOR. HİÇ ŞİKAYETİM OLMAMIŞ HİÇ KONU AÇMAMIŞIM GİBİ BANA CEZA VERDİÄžİNİZE GÖRE!!!
Bundan sonra umarım, yönetim olarak bu tür tartışmalara ev sahipliği yapmayız... Biz insanız, bize yakışan davranışlar kesinlikle bu değil...

YANİ BU DAVRANIŞLARI YAPANLAR İNSANA YAKIŞMAYAN DAVRANIŞ YAPTILAR KİM BU İNSAN OLMAYANLAR MORCİVET EFENDİ. İFADEYE BAK !!!

Bu tartışma hakkında kimseden birşey duymak istemiyorum, konunun sağlığı açısından... Hiç kimse buraya isyanbitmez ve Masal yüzlü'nün tartışmaları ile ilgili en ufak birşey yazmasın... Bu her kim olursa olsun...

BU TARTIŞMA HAKKINDA BURAYA YAZABİLİRSİNİZ. BU KONUNUN SAÄžLIÄžI YOK.

"MorciveT : Burada kimsenin küfretmeye, kişilere hakaret etmeye, rencide etmeye hakkı yoktur..." ESKİDEN VARDI ŞİMDİ Mİ YOK MORCİVET. BİLEN BİLİYOR BENİM AÇTIÄžIM KONUYU O ZAMAN AKLINIZ NEREDEYDİ YOKSA BU KURALI YENİ Mİ KOYDUNUZ AMA PARDON DEFALARCA SÖYLEMİŞSİNİZ SANIRIM KENDİNİZE BİRAZ DAHA SÖYLEMENİZ GEREKECEK. ÇİFTE STANDART ANLAYIŞINIZ VARSA BUNU BİLELİM Kİ. BURADA İYİ BİRŞEYLER OLMASI İÇİN HARCADIÄžIM ENERJİYİ BAŞKA YERLERE AKTARIRIM. BU AYNI YAZININ İKİ KİŞİNİN ALTINA DA YAZILMASI ONLARI EŞİTLİYOR. NE BEN BAŞLATTIM NE BEN BİTİRDİM. AMA DİREKT OLARAK KİŞİYE HAKARET ETMEDİM. SİZİN BU YAZINIZ BİLE BENİM İÇİN HAKARETTİR. MADEM MESAJLARI "EDİT"LEYİP MAHVETTİNİZ ALTINA BU İBAREYİ KOYMANIZ ANLAMSIZ. TEŞHİR ETMEYE VE KÜÇÜLTMEYE ÇALIŞMA ÇABASI BU. YAZILANLARIN OLDUÄžU ŞEKİLDE KALMASINDAN YANAYIM. YOK EÄžER O ŞEKİLDE KALMAYACAKSA TÜMDEN KALDIRIN O ALTTAKİ İFADELERİ DE KALDIRIN!!!

YÖNETİMDEN CEVAP BEKLİYORUM. İSTEYEN YORUM YAPABİLİR TABİ Kİ.
Ara
ZeNiTH
Sevgili Arkadaşım Ban Yediğini Görünce Bende Çok Şaşırdım Gerçekten ...

Olmaması Gereken Bir Ban Bence Tabiki Wink

O Ban Masal_Yüzlü ye VeriLmesi Lazım Sadece ...

Hakaret Eden Alevlendiren Ve Sonucu Bu Hale Getiren Bence Sen DeğiLsin ...

Konuyu Basından Beri Takip Ediyorum ... Ve Haklısın da İsyanbitmez ...

Ban Yemeyi Haketmiyosun ...

ZeNiTH
Şimdi Bazıları Hakkımda Kötü DüşünebiLir...

Siz Tartısırken Özelden Yazın Dedim ...
Şimdi de Seni Savunuyorum ...
İnsan Bazı Seyleri Ve Kisileri Gec AnLyabiLir ...

Kusura da Bakmayın ...
isyanbitmezzz
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Arkadaşım Ban Yediğini Görünce Bende Çok Şaşırdım Gerçekten ...

asıl benim takıldığım konu ban nedeni. böyle bir durum kesinlikle yok. bu yöneticilerin tek bir olay üzerinden hareket etmesi olarak görüyorum........
Ara
isyanbitmezzz
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şimdi Bazıları Hakkımda Kötü DüşünebiLir...

Siz Tartısırken Özelden Yazın Dedim ...
Şimdi de Seni Savunuyorum ...
İnsan Bazı Seyleri Ve Kisileri Gec AnLyabiLir ...

Kusura da Bakmayın ...
SENİN KENDİ HAKKINDA DÜŞÜNDÜÄžÜN ÖNEMLİDİR. DİÄžERLERİNİN HAYATINI ŞEKİLLENDİRMESİNE İZİN VERME :Smile BEN ORTADA KUSUR GÖREMİYORUM. ORADA SÖYLEDİKLERİNLE İLGİLİ YORUM YAPACAKTIM AMA VAKTİM YOKTU. NEDENİ ÜSTTE AÇIKLADIM.....
Ara
MorciveT
GÖRMEK YETMİYOR DEMEK Kİ BİRAZ DAHA OLAYLARA MÜDAHİL OLMAK GEREKİYOR. BU Masal_yüzLü'NÜN ŞAHSIMA YAPTIÄžI KAÇINCI HAKARET. TABİ BUNU GÖREMİYORSUNUZ. NEDENSE GÖZDEN KAÇIYOR BU!!! TARTIŞMALARIMDA SEVİYEMİ KORURUM BU DURUMU İNCELEYEBİLİRSİNİZ. AMA HER YORUMUMDAN SONRA HAKARET EDİLİYORSA VE BUNA DA (ŞİKAYETLERİME RAÄžMEN) YÖNETİM TARAFINDAN GÖZ YUMULUYORSA BENİM DE BİR SABIR SINIRIM VAR. SANIRIM SİZ BENİM BU SINIRA ULAŞMAMI BEKLİYORDUNUZ YAZIK!!!

İsyanbitmez, ben bu konuyu okudum, gereken kişilere gerektiği kadar ceza verilmiştir... Geçmiş konularınla ben ilgilenmedim, tarafsızım ve senden bunları gerçekten beklemezdim... Her neyse kişisel görüşlerimi bir kenarıya bırakıp şunu söylüyorum, sen 1 günlük banı hak ettin ve cezanda 1 günlük bandır...

Kötü msj Moderatöre bildir diye bir şey var, sanırım sen bunu gerçekten bilmiyorsun, yada karşındaki insanı mahsuzdan kışkırtıyorsun... Gerçekçi olmak lazım...

GEÇMİŞ ZAMANDAKİ TARTIŞMALARI YENİ KONULARA TAŞIMAK GİBİ BİR ZEVKİM YOK. SEN BİZİM ARKAMIZDAN BUNLARI YAZARKEN BİZİM HAKKIMIZI YEDİÄžİNİN FARKINDA MISIN MORCİVET EFENDİ?!.

Geçmişte anlaşmazlığınız olduğunu herkes biliyor... Ben senin arkandan bunları yazıyorsam, bu yazdığım konuyu silmiyorum... 1 gün sonra okuyabilirdin... Ben senin hakkını felan yemiyorum... Konu bütünlüğünü senin ve masal yüzlü'nün bozduğu apaçık ortada....

SANA HANGİ AKLA VE MANTIÄžA SIÄžDIÄžINI AÇIKLAYAYIM. BENİM KİMSEYE KİN DUYDUÄžUM YOK. EÄžER BANA BİR YANLIŞ YAPILIYORSA BUNU GÖZ ÖNÜNDE GÖSTERMELİYİM Kİ BİR DAHA BİR BAŞKASINA YAPILMASIN MANTIÄžINA UYUYOR. ÇÜNKÜ SADECE BANA DA YAPILMIYOR. TABİ SİZ YILAN SİZE DOKUNMADIKÇA BİN YIL YAŞATMA MANTIÄžINDA OLDUÄžUNUZ İÇİN FARKLILAŞIYORUZ. BU BENİM İÇİN ÖZEL BİR MESELE DEÄžİLDİR.

Burada yöneticiler var İsyanbitmez, eğer sana haksızlık yapılıyorsa bildir biz de gerekeni yapalım... Ama ne yazıkki sen hiç bir yöneticiye böyle bir bilgi vermemişsin... Yılan bana ister istemez dokunur, yılandan korkmam... Dokunacaksa da dokunsun... Sonumu düşünseydim , yaşamaya gerek duymazdım... Özel bir mesele değilse, Fırtına'nın konusunda niçin kışkışrtıcı tavırlarla tartışıyorsun... ? ve sadece Masal yüzlü ile...

İŞTE BUNU OKUDUÄžUMDA GERÇEKTEN GÜLDÜM. ZAMANINDA AÇTIÄžIM KONUYA NEDEN CEVAP VERİLMEDİ? "KİMSE BİR BAŞKASINA 'ULUMA' DİYEMEZ" ORADA BİR ŞAHIS, BAŞKA BİR ŞAHISA HAKERET ETMİYOR MUYDU? KİŞİLİÄžENE SAYGISIZLIK YOK MUYDU? RENCİDE EDİLMEDİ Mİ? DEFALARCA BANA YAPILAN HAKARETLERE ELİMDEN GELDİÄžİ EN OLUMLU ŞEKLİYLE VE KESİNLİKLE HAKARET ETMEDEN CEVAP VERDİM. ŞİMDİ BAKTIM CEZANIN NEDENİNE YİNE GÜLDÜM.İŞTE NEDENE BAKIN
"Kışkırtıcı kelimeler sarfetme ve yönetime şikayet etmeden kendi oluruna bırakma."
EÄžER KONUYU İNCELERSENİZ İLK KİMİN MESAJINDA NOKTALARA BAŞLADIÄžINI GÖRÜRSÜNÜZ. GEÇMİŞTE DE BU HEP BÖYLEYDİ VE ŞİKAYET ETME SADECE BİR HİKAYEDİR. DEÄžİŞEN BİRŞEY OLMAYACAKTIR.
BEN YÖNETİME BU KONUYU DAHA ÖNCE ŞİKAYET ETTİM. HATTA BUNUNLA İLGİLİ KONU AÇTIM. ARTIK BİR YERDEN SONRA BAKIYORSUNUZ Kİ BİR DEÄžİŞEN YOK. O ZAMAN ŞİKAYETE DE İHTİYAÇ DUYMUYORSUNUZ!!! ŞUNU AÇIKLIÄžA KAVUŞTURALIM Kİ ÇOK EKSİKSİNİZ BU CEZAYI ASIL SİZE VERMEK LAZIM!!!

Bak isyanbitmez, ben kimin ne yaptığını bilecek yaştayım, tekrar söylüyorum, senin diğer konularına ben bakmadım... Ben senin bu konuna baktım ve haksız olanlar cezalandırıldı... Uluma demek tabiki de kişiliğe hakarettir... Ve buda forum kurallarına aykırıdır...

Ben eksik olduğumu düşünmüyorum ve şu an ki yönetici kadromuz gayette iyi ve sıkı bir denetim içinde... Bunu sana açıklamak zorunda değilim ve değiliz... Ben burdayken merak etme kimseye haksızlık yapılmayacak ve taraf tutulmayacak... Gelen şilayetlerin hepsi, en ince ayrıntısına kadar incelenecek... Bu zaten boyleydi ve boyle olmaya da devam edecek...

ASIL BURADA RENCİDE OLAN BENİM MORCİVET EFENDİ OLAYLARIN BURAYA KADAR TAŞINMASI SİZİN SUÇUNUZ. HERKESİN BİR SABRI VAR. BUNUN TAŞMASINI BEKLEMEMEK LAZIM. YİNE DE ÇOK SEVİYESİZ KONUŞMADIM. BENİM MESAJLARIMDA SİLDİÄžİN YERLERDE DE Masal_yüzLü'NÜN SÖYLEDİKLERİ VAR. TAMAMINDA DEÄžİL. HEM ONCA HAKARETE UÄžRA HEM DE CEZA AL. BU SİZİN YÖNETİMİNİZİN ADALET ANLAYIŞINA SIÄžIYOR. HİÇ ŞİKAYETİM OLMAMIŞ HİÇ KONU AÇMAMIŞIM GİBİ BANA CEZA VERDİÄžİNİZE GÖRE!!!

Burada suç, iki kişinin; senin ve Masalın... Biriniz kışkırttınız, biriniz hakaret ettiniz... Masal yüzlü küfrettiği için, daha uzun sure banlandı... Dediğin gibi herkesin bir sabrı var.... Yinede çok seviyesiz konuşmadım demişsin, ordaki yinedenin anlamı nedir... Demekki konuşmuşsun... Farkındasında... Benim yönetim anlayışım tarafsızlıktır İsyanbitmez... Hakettin ve cezanı aldın... Bana bir şikayette bulunmadın, ben herkese elimden geldiğince her konuda yardım etmek için can atıyorum nedense bunu bazıları göremiyor... 20000 tan e konu açmış birisi 1 tane konu açmış birisine hakaret ederse, 20000 tane konu açmış kişiye gözünün yaşına bakmadan gereken cezayı uygularım... Burada kimsenin hakkını yemem yedirtmem...

YANİ BU DAVRANIŞLARI YAPANLAR İNSANA YAKIŞMAYAN DAVRANIŞ YAPTILAR KİM BU İNSAN OLMAYANLAR MORCİVET EFENDİ. İFADEYE BAK !!!

Biz insanız, bize yakışan davranışlar kesinlikle bu değil...

Benim cümlem bu, burada biz derken ne anladın bilmiyorum... Biz diyorum... İfadeye birde gerçek boyutuyla bak, kendi boyutunla değil...

BU TARTIŞMA HAKKINDA BURAYA YAZABİLİRSİNİZ. BU KONUNUN SAÄžLIÄžI YOK.

Buna sen değil, ben karar veririm.

ESKİDEN VARDI ŞİMDİ Mİ YOK MORCİVET. BİLEN BİLİYOR BENİM AÇTIÄžIM KONUYU O ZAMAN AKLINIZ NEREDEYDİ YOKSA BU KURALI YENİ Mİ KOYDUNUZ AMA PARDON DEFALARCA SÖYLEMİŞSİNİZ SANIRIM KENDİNİZE BİRAZ DAHA SÖYLEMENİZ GEREKECEK. ÇİFTE STANDART ANLAYIŞINIZ VARSA BUNU BİLELİM Kİ. BURADA İYİ BİRŞEYLER OLMASI İÇİN HARCADIÄžIM ENERJİYİ BAŞKA YERLERE AKTARIRIM. BU AYNI YAZININ İKİ KİŞİNİN ALTINA DA YAZILMASI ONLARI EŞİTLİYOR. NE BEN BAŞLATTIM NE BEN BİTİRDİM. AMA DİREKT OLARAK KİŞİYE HAKARET ETMEDİM. SİZİN BU YAZINIZ BİLE BENİM İÇİN HAKARETTİR. MADEM MESAJLARI "EDİT"LEYİP MAHVETTİNİZ ALTINA BU İBAREYİ KOYMANIZ ANLAMSIZ. TEŞHİR ETMEYE VE KÜÇÜLTMEYE ÇALIŞMA ÇABASI BU. YAZILANLARIN OLDUÄžU ŞEKİLDE KALMASINDAN YANAYIM. YOK EÄžER O ŞEKİLDE KALMAYACAKSA TÜMDEN KALDIRIN O ALTTAKİ İFADELERİ DE KALDIRIN!!!

Eskidende vardı, şimdi de var ve bundan sonrada olacaktır... Burada sana ceza vermem hoşuna gitmedi ve bahaneler arayıp su yüzüne çıkmaya çalışma... Ben bunu kendimede soylerim defalarca, alt kadromada söylerim defalarca, üyelerede söylerim defalarca... Burada çifte standartın olmadığını sen kendin bilmen lazımdı, gerçekten üzüldüm... Kendi 14 senelik arkadaşımı kendim Modluktan aldım, en yakın akrabamı forumdan banladım, evet çok iyi çifte standart uygulaması örnekleri değil mi bunlar... Dostum karşına senin, hakyemeyen birisi çıkmadı mı, ondan mı bu kadar şaşırıyosun...
İstediğin yerde enerjini harcayabilirsin, kalana git, gidene de kal demeyiz, forum olarak grurumuz var, gerek benim gerek forum üyelerimizin...

Ben editlediğim konunun sonuna, niçin yaptıgımı koyarım çünkü ; bunu okuyan diğer arkadaşların vay bize soylemediniz tarsında ifadelerle birdaha karşılaşmayalım diye...

DİREKT OLARAK KİŞİYE HAKARET ETMEDİM.

Biliyorum ama çok iyi kışkırtıcı kelimelerin oldu, sende biliyosun...

Hiçbir ifade kalkmayacak...

Dip Not : Seni kazanmak için yaptığım bütün davranışlarım için pişman ettin beni...
Ara
AFAROZCU

açılan konu fırtınanın küçük bir sitemiydi Tabi küçük diyorum çünkü Ben gerçkten büyük sanmıştım....
bir yorum yaptım ve kenmiden bir kesit verdim Tabi şaka vardı konuda
İŞSİZ OLDUÄžUMU belirtim ve gece olduğu için çıkmak zorundaydım..

İkinci bir yorum yaptım yorum Boş insanların boş konuları açıp sitenin kalitesini düşürmesiydi..

BUNU YENİ ÜYE OLAN BİR ARKADAŞ KENDİ ÜSTÜNE ALDI tabi ben yoktum..

GELDİM BAKTIM yazılıpta yazılmışşş..
TABİ BOŞ deidğim kelime üzerine NEYSe onuda geçtim
EÄžER dikat edilseydi BENİM 3 yorumum FIRTINAYA SİNİRLE YAZDIÄžIM YORUMDU..
ÖZEL MESAJ KOSUNDA admini yakalamışım demişti..
BENDE ONA KONUYU BOŞA ALDIN DEDİM VE KIZDIM cevap yazmadım..

SONRA MARDİNDEN GELDİM GİRDİM NETE..
BAKTIM İSYANBİTMeZ ARKADAŞ
ORDA PİS PİS gülmüş .....
ALAKASI OLMUYAN BİRİ VE BEN YORUMLARIMDA İSYANBİTMEZİ MUHATABIM GÖRMEDİÄžİM İÇİN AKLIMDA YOKTU..
YAZMIŞ ;YAZDIÄžINI 100 KERE OKU ANLARSIN DİYE..

SİZCE YAPTIÄžI BİR TÜR SALDIRI DEÄžİLMİ??..
NEYSE ONUDA GEÇELİM....
BENİ ELEŞTİRMESİ İÇİN ONUN ADININ GEÇMESİ GEREKİR???..
AMA BENİM 1300 MESAJ OLMUŞ GALİBA İSYANBİTMEZ ARATIN SADECE 10 yerde geçer oda BANA LAF ATTIÄžI İÇİNDİR... morcivetin dediği gibi : '' [SIZE=2]"Kışkırtıcı kelimeler sarfetme ve yönetime şikayet etmeden kendi oluruna bırakma." [/SIZE]

BENİM SİTEDE KİMSEYE KASTIM YOK OLMAZDA!!...
AMA SİTEYE KONU AÇILIYORSA EMEK kavramını BİLMEK GEREKİR!..

BEN TÜM GÜN VE GECE ONLİNE BİRİYİM...
KONU AÇMAM O KADAR AMA AÇTIÄžIM KONUYU HER GÜN GER GÜN BAKARIM...
GÜNCELİÄžİ VE VARSA BİR EKSİK TAMAMLAMAK İÇİN...

DAHA GÜZEL BİR PAYLAŞIM NASIL OLUR DİYE HERGüN BİRŞEYLER ÖÄžRENME ÇABASINDAYIM
AMA BİRİ GELİP DEÄžER VERDİÄžİM BİR KONUYA SAÇMA SAPAN KONUŞURSA

VEYA GERÇEKTEN BOŞ BİRŞEY YAZARSA HAK ETTİÄžİNİ ALMIŞTIR BENDEn...

SANAL AŞK KONUSUNDA BEN 3 YORUM yaptım birincisi..
ŞAKAYLA KARIŞIK GERÇEKTEN KESİNTİ...
2 Cİsi İse GERÇEKTEN BOŞ İNSANLAR VAR DERKEN... KONUYA PARALEL OLAN SİTEDE GEREKSİZ İŞLER YAPAN ÖZEL MESAJ NİTELİÄžİ TAŞIYAN Konu içerisinde geçendi...
TABİ BUNU SEVGİLİ FIRTINA DİLE GİTRMİŞTİ...
3. YORUM İSE DEDİÄžİM GİBİ YİNE FIRTINA ARKADAŞA sitem ve sinirdi..
OLDUÄžU GİBİ DİLE GETİRDİM..

______

KONUYLA ALAKASI OLMUYAN İSYAN BİRDEN BALIKLAMA ATLADI...
HİÇ BİR ŞEY YAZMADAN ALAYLI KIŞKIRTICI BİR TAVIRLA YAZDIÄžI YORUMDU....

_______
İSyanbitmez kendisi AFAROZCU NİKİNİ İYİ TANIR..
çünkü Başka bir FORUMDA masal_yüzlü'ye laf atmıştı Afarozcu nikiyle ( HALA ONUN KİNİYLE SALDIRIYOR ''kuyruk acısı diyebiliri '')....

DAHA onun KİNİ ordan gelir..
KİNCİ BİR KİŞİ OLDUÄžUN İÇİN İSYAN KARDEŞ... MUHATABIM değilsin...

BU ARADA İMZAN VARDI SANA YAKIŞAN ONU KULLAN!!....

MASAL_YÜZLÜ SÜRESİZ BAN YEMESİ GEREKİRDİ ÇÜNKÜ SENİN YAPTIÄžIN KIŞKIRTMALARINA 3 GÜNLÜK BAN AZ....

AFAROZCU
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Arkadaşım Ban Yediğini Görünce Bende Çok Şaşırdım Gerçekten ...

KONU BAŞTAN TAKİP EDİYORSUN AMA kaçırdığın nokta var
SENDEN ÖNCESİ....
Ve bilmeden araya girme ki sen zaten girip Kötü olursun...
Ban yemesi gereken kimse ban yemiştir.. Smile

zincirler koptuktan sonra Masal_yüzlü ban yese ne olur yemese ne olur ?
MorciveT
İki şahıstada hata vardı, kimin başlattığı yada başlatmadığı değil...

Hırsızlık fikri birinden çıkar, 2 kişi uygular, birisi elini bile sürmez sadece dışarıda gözcülük yapar, ikiside ceza alır...
Tartışma bu değildir... Artık kapatalım, ve ileriye bakalım lütfen...
Ara
cadım_
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İki şahıstada hata vardı, kimin başlattığı yada başlatmadığı değil...

Hırsızlık fikri birinden çıkar, 2 kişi uygular, birisi elini bile sürmez sadece dışarıda gözcülük yapar, ikiside ceza alır...
Tartışma bu değildir... Artık kapatalım, ve ileriye bakalım lütfen...

ıkısıde ceza alır ve gözculuk yapana daha az ceza verılır...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,399 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,316 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,192 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Şikayetçiyim Leader 53 3,100 10-04-2008, Saat: 06:26 AM
Son Yorum: Leader
  Kız arayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 17 1,117 09-21-2008, Saat: 04:36 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 01:49 PM