:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayetçiyim
Leader
Arkadaşlar ben piskopatmıyım ya ?
Siz beni gerçekten böyle mi tanıyorsunuz ? Ben ne zaman bu forumda şahsi hareket etmişimdir ? Ben ne zaman birisini kişisel sebeplerden forumdan uzaklaştırmışımdır ?

Bunları bir şaka olarak kabul ediyorum.

Ayrıca ısrarla tüm insanlıktan şikayetçiyim. Herkes kendinden başka azıcıkta karşısındakinin mutluluğunu,onurunu ve gururunu düşünsün!...
ѕqρα кJмя
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayrıca ısrarla tüm insanlıktan şikayetçiyim. Herkes kendinden başka azıcıkta karşısındakinin mutluluğunu,onurunu ve gururunu düşünsün!...

Big Grin

Admin,

bu cümleye sadece gülünür.

Neden?

Artık öyle başkasını düşünen deee,

yok o ayağını çukura atmadan ben bi düşüp kontrol edeyim deee,

yok o yorulmasın bende biraz yardımcı olayım daaa,

diyen insan sayısı 1 milyonda 100 oldu artık!

Yani çok şanslı olman gerekiyor öyle birini bulman için..

Kısaca özet geçmek gerekirse;

Dünya çıkar dünyası oldu,

'babana bile güvenmeyeceksin'
diyolardı ya,hah aynen öyle işte..
Ara
Leader
Ramam işte. Bende bu sebeplerden dolayı ısrarla tüm insanlıktan şikayetçiyim :kizgin:
MaNeSiA
ban lafı banaydı galiba ama dikkat edersen smile varWink

eğer insanlık için bi kaç bişi yaparsak insanlıkta bizim için bikaç bişi yapar değiştirmeye önce çevremisden başlamalıyız mesela kendimisden

tek bi soru sabah işe giderken yolda göz göze geldiğin hayatında ilk ve son defa görebileceğin kaç kişiyle sırf göz göze geldin die gülümsedin?
Ara
Leader
Emin ol hayatımda ilk defa gördüğüm onlarca kişiye her gün Merhaba derim. Çoğu adres sormaya gelen adamla sohbet ederim. Her bayramda huzur evlerine ve kimsesiz çocukları ziyaret etmeye çalışırım. Ve her akşam herkese dua ederim.

Yeterlimi sence ?

Zaten sıkıntı burada. Bu sebeplerden dolayı insanalra güveniyoruz. İnsanlar güvenimi sarstığı için Tüm insanlardan hala şikayetçiyim.
AyyüzLüm
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Emin ol hayatımda ilk defa gördüğüm onlarca kişiye her gün Merhaba derim. Çoğu adres sormaya gelen adamla sohbet ederim. Her bayramda huzur evlerine ve kimsesiz çocukları ziyaret etmeye çalışırım. Ve her akşam herkese dua ederim.

Yeterlimi sence ?

Zaten sıkıntı burada. Bu sebeplerden dolayı insanalra güveniyoruz. İnsanlar güvenimi sarstığı için Tüm insanlardan hala şikayetçiyim.

Bence dogruyu yapiyorsun keske herkez bunlari yapabilse......
ayrica bende senden sikayetciyimSad mesaj yazdim cevap alamadim mesaj kutum acilmioSad
Ara
Leader
Şifreni özel mesaj ile bana gönder kontrol edeyim.
AyyüzLüm
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şifreni özel mesaj ile bana gönder kontrol edeyim.

gönderdim,ilg mesajim yerine ulasmadi umarim bu ulasmistir.
Ara
iLLeth.!
insan hakları mahkemeseii..DBig Grin
Ara
AyyüzLüm
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insan hakları mahkemeseii..DBig Grin

iLLeth daha mahkemeden haber gelmedi begliorum SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yönetimden şikayetçiyim!!! isyanbitmezzz 43 2,443 04-10-2022, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,391 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,314 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,183 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Kız arayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 17 1,106 09-21-2008, Saat: 04:36 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:12 AM