:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖLümü DiriLtmek İstiyoRum ,, YokLuğunLa . . .
_BarBie_
asfdasdasvj0.jpg

Sensizliğe attığım her adımvirg.gif ben benlikten çıkıyorum benvirg.gif ben olamıyorumvirg.gif senin esirin oluyorumvirg.gif gecelerin kör karanlıklarında.Şarkımızı mırıldanıyorum sanavirg.gifve ben yine sen oluyorum.

Ben neden sende özlemlerimle sevgimle tutuklu kaldım.?

Sensizliğe attığım her adım da görmek istiyor gözlerim seni. Baktığım her yerdevirg.gifhep seni görmek için bakıyorum boşluklara..

Gerçeklerin gün ışığına ihtiyacı yok artık. Yeni yüzler de sunma banavirg.gif usandım senden. Usandım yaşar gibi yapmaktanvirg.gif usandım gözü yaşlı günler yaşamaktan...

Sensizliğe attığım her adım davirg.gif okunaksız izini sürüyorum mutluluğun ve terkediyorum seni...

Sensizliğe attığım her adımvirg.gifHer adresvirg.gif her yolvirg.gif sana çıkıyor kaç kişi birden yaşadığımı bilmiyorum artık. Sanki her biri bir çoçuk. Biri benim yerime kalabalıkta sevilenvirg.gif neşeli birini oynuyor.Bir başkası tıpkı çocuk gibi aklına eseni..

Hissettiği her şeyi yapabileceğinivirg.gif herkesin onu sonsuza dek seveceğinivirg.gif kimseyi yitirmedenvirg.gif kimseyi kırmadan böyle hep mutluvirg.gif sonsuza dek yaşayabileceğini sanıyor.
Bir başkası hep mutsuz herşeyin kötülükle dolu olduğunuvirg.gifbu yalan dünyanın bu acımasızlığının ne yaparsak yapalım değişmeyeceğini çok iyibiliyor.

Biri ise durmadan ve hiç yılmadan seni sayıklıyor suç bendeymiş gibi isyanlar ediyor banavirg.gifsadece beni suçluyor...

Bütün bunlar benimle birlikte.
Bazen onları taşımaktan yoruluyorum.
Beklemeler senden uzak kalınmaya çalışılan günler.

Sensizliğe attığım her adım. Bilsen ne isyanlar ne nefretler taşıyor gecelerime.

Oysa sen susuyorsunvirg.gif
Ve ben hep uyanığım zamansız ölümlere. Bilsenvirg.gifne dayanılmaz. Kendimi hiç bir yerde bulamamak.Yapanyanlılığımda da olsa haykıramamak ne zor !
Şimdi söyle virg.gif nerede o gül ektiğimiz umutlar?Hayal bululutlarında bitirdiğimiz yağmurlar?
Ve kana kana içmeler susuzluğu?
Yıldızlı göklerdeki suskunluklarımı?

Sensizlik ateşlerimi Kutuplar'a sürdüğüm ve kendime yandığım o "düş" nöbetlerindeki özgür zamanlar. Nerde !

Oysa yaşamak vardı göğün erişilmezliğini.
Her attığım adımda biraz daha geri gitmek. Her intiharda yeniden dirilmek.

Ölümümü diriltmek istiyorum yokluğunla. Kendimi diriltecek kadar ölüvirg.gif seni ölümüne sevecek kadar deliyim ben....
Mutluluk bile sensiz çekilmiyormuş geç anladımvirg.gif gözlerinde bir anda dört mevsim. Her mevsimin güzelliğinde sen.. Yemyeşil nehirler çizsem zamanın yüzüne adını sonsuzluk koysam ve her saniyesini o sonsuzluğu seninle yaşasam.

Umudun olacak kivirg.gif inanacaksın. Umut su'da boğulmuşsa; nehirlerin suçu ne...?

Öğreniyorum sevdiğim. Umudum yeşil akarsularda boğuldu ama o nehirlerde hayat'ta kalmayıvirg.gif o nehirin mahkumu olmayı ve o nehir de seni sevmeyi öğreniyorum... Sensizliğe attığım her adımda. Ben sana özlemlerimle

[SIZE=4]Yanıyorum . Yanarken; öğreniyorum . . .[/SIZE]

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 424 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: wildfang
  Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum... PaPaTYa_PReNSeS 8 676 04-09-2022, Saat: 01:07 AM
  .. Seni istiyorum, yar?n de?il... ?imdi!.. >As!_M€L€q< 6 341 04-04-2022, Saat: 04:32 AM
  sadece beni sewmeni istiyorum friendly82 5 437 03-31-2022, Saat: 09:15 PM
  Birini sevmek istiyorum Beyaz 2 544 11-14-2014, Saat: 02:26 PM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:52 AM