:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine Sonbahar..
MasaL_perisi
hazanmevsimisa1.jpg

Eyl?l yine haz?rl?ks?z yakalayacak beni. Sararan yapraklar aras?nda dola??rken seni unutmaya ?al??aca??m. Senin sevdi?in Sahil ?i?eklerini arayaca??m. Ve ihtimal yine bulamayaca??m.

Yine ince bir ya?mur alt?nda ?slan?rken, bilmedi?im sokaklardan, tan?mad???m yollardan ge?ece?im. Duvar diplerinde kaybedecek ?eyleri kalmam?? ihtiyar ayya?lara selam verip oradan buradan konu?aca??z. Sensiz bir geceden daha g?ne?e do?ru yol al?rken, bulvarlar?n ?slak kald?r?mlar?nda, atmosfere girmi? g?kta?lar? gibi par?a par?a y?re?imle eski bir ?ark? m?r?ldanaca??m. Senin s?yledi?in eski bir ?ark?...

O saatlerde sokaklarda birka? sahipsiz kediden, benden ve bek?i d?d?klerinin sesinden ba?ka bir ?ey olmayacak.
Yine i?imde senin yoklu?un, sonbahar?n k?r?k d?k?k tela?? sabaha kadar bir ba??ma dola?aca??m. Sonra ya?mur susacak, yorgunlu?umu ve seni unutmak i?in evime d?nece?im. Son umudum son sigaramla ayn? anda k?llenecek. Islak ve yap??kan bir d???nce oturacak beynime. S?l?k gibi kan?m? emecek zaman, kahrolas? ellerim yine titreyecek.
Ac?kt???m? unutaca??m yine, beni ?ld?rmeye yeten sa?lar?n ve simsiyah g?zlerin ge?ecek g?zlerimden.
Kimbilir o saatlerde sen nerede olacaks?n? Nerede gezinecek d???ncelerin.
?imdi ne olursa olsun cebimde mutlaka bir resmin sakl?d?r. Uzak da?lar?n ard?nda da olsan, bakt???n y?ld?zlar? g?recek, ayn? g?ne?in alt?nda olmay? d???nmek bile ?s?tacakt?r bedenimi serin ?afaklardan sonra...
Yani bir g?n daha bitecek senden uzakta. Hasretinle bir bahar? daha geride b?rakacak ellerim. Ellerim ki sensiz edemez, sensiz yapamaz hayallerim. R?yalar?m yoklu?unu hemen fark eder...
Demek y?ld?zlar da terk edecek g???m?. Eyl?l de ba??n? al?p gidecek uzaklara. Depremde yerle bir olmu? g?kdelen enkaz? y?re?imle ba?ba?a kalaca??m. Yaral? iniltiler y?kselecek k?lcal damarlar?mdan. Kimseler duymayacak. Kimseler bilmeyecek Etna kadar b?y?k bir sevdan?n i?imde volkan volkan p?sk?rd???n?...
Ve ?im?ek ?im?ek ?akt???n?, k?rd???m d???ncelerin.
Bu kadar y?k? bunca y?ld?r ben mi ta??m?? durmu?um? Ben miyim eflatun renkli bulutlardan medet bekleyen dilenci? S?k?nt?lar?n arka sokaklar?na can simidi gibi sar?lan?
H?z?n tepelerinden hasret vadilerine akan bir avu? sanc? ben miyim?
Biliyorum birazdan ya?mur yine ba?layacak. Ellerim kara kara d???necek ellerini. Sesini duymayacak olsam da biliyorum sen de beni ?zleyeceksin. Konu?urken sesin titreyecek. Peynir ekmek yer gibi kolay olmayacak unutmak. Meltem estik?e sesini, han?meli koktuk?a sa?lar?n? m?mk?n olmayacak unutmak...
Sen ancak ?iddetli depremlerle hat?rlayacaks?n y?k?ld???m?. Ormanlar yanarken anlayacaks?n y?re?imin yang?n?n?. Ve hi?bir zaman yoklu?unun ne demek oldu?unu bilmeyeceksin. Oysa ben y?ld?zs?z gecelerde, uykusu ka?m?? yatalak hastan?n g?nd?z? bekledi?i gibi bekleyece?im seni...

Gelmeyeceksin...
Ya?mur yeniden ba?layacak...

O. Aksoy

Ara
in_love_girl
eLine saqLık cnm çok güzeLmiş gerçekten...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Depremlerde Yine Gü-lŞ«m-se 2 687 07-22-2022, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Dokunamasamda Sana Yine Seni seviyorum Aşksı@z 11 3,480 07-27-2008, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: chacy35
  seni yine sessizce özlüyorum PaPaTYa_PReNSeS 2 2,049 05-07-2007, Saat: 04:34 PM
Son Yorum: df1984
  Yine sen... Yine sana... in_love_girl 2 865 08-17-2006, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: in_love_girl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 04:17 AM