:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine sen... Yine sana...
in_love_girl
Sana uzak kentlerden birinde zaman?n bir yerinde seni ve senli g?nleri an?msatt? ak?am g?ne?i...Onca zaman?n ?st?nde eskimeyen bir d???ncesin ?imdi.. ?nsan her g?n an?msar m? ayn? g?zleri?
SEN? SEV?YORDUM ve senin haberin yoktu..
Sa?lar?n? izliyordum uzaktan, kula??n?n arkas?na d????? ve burnun, herkesten ba?kayd? i?te... G?ld???n zaman yukar?ya bakard?; yukar? kalkan ba??n ve g?len g?zlerin vard?... Ne g?zeldiler sen bilmiyordun...
BEN SEN? SEV?YORDUM...
Kalbime s??m?yordu akl?mdan ge?enler.. Duvarlara, vitrin camlar?na, kald?r?mlara ?arp?yordu.. Geri d?n?yordu ?o?alarak.. Senin sesini duydu?um masalarda erteliyordum her ?eyi, her ?eyi erteleyi?im oluyordun.. Kalp a?r?s? oluyordun, birlikte soludu?umuz sokak isimleri oluyordun.. Mevsimler de?i?iyor ve b?y?yorduk, d?neme?ler ge?iyor, k?pr?ler g?ze al?yor ve bazen tekin olmayan sular?n ?zerinden atl?yorduk.. Cesurduk... Ufuk ?izgisi maviydi, g?n bat?m? hep turuncu ve k?zm?z?yd? b?t?n karanfiller...
Ben SEN? SEV?YORDUM sen bilmiyordun...
Sevin?lerim oluyordun ara s?ra sen hi? bilmiyordun.. Sonra herhangi biri oldun, b?t?n sevin?lerim bittikten sonra.. Ya?murlar ya?d?, serin haziran ak?amlar?.. Derken bir g?n uzaktan g?rd?m seni... Sa?lar?n bana inat ba??n her ?eye meydan okuyarak i?te yine ayn?.. Kalbimi ac?tt?n, her zaman ki gibi... De?i?tik san?yordum ve sen yine bilmiyordun..
?imdi bunlar? anlatsa sana birileri kim bilir yada bo?ver bilme en iyisi..
[?clal Ayd?n]
- Sen gitti?inden beri ka? zaman ge?ti bilmiyorum.. Sayam?yorum art?k g?nleri.. Sen gitti?inden beri hayal kurmad?m hi?. Ya?amad?m hayallerimi sen gitti?inden beri.. Sadece hayallerim de?il bende ya?amad?m.
- Sesini duymak de?il seni sevmek.. Seni g?rmek de?il seni sevmek.. Yoklu?unda, sensizli?imde d?kt???m g?zya?? seni sevmek.. Ve ben her ge?en g?n seni daha ?ok seviyorum...
Ara
Firari Fırtına
Bir tanesin sen yaaaa ... Helal

Teşekkürler ...
in_love_girl
rica ederim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Depremlerde Yine Gü-lŞ«m-se 2 677 07-22-2022, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  GitGide aL???yorum sana... in_love_girl 5 727 04-07-2022, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Veda Mektubudur Bu Sana Hiç Verilmeyecek Beyaz 2 715 11-19-2015, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bu Yürek Sana Emanet Birtanem.. Orhan-38 0 785 08-09-2012, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: Orhan-38
  sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor büyülü_j0juk 1 1,374 04-09-2012, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 09:16 AM