:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GitGide aL???yorum sana...
in_love_girl
Gitgide Alisiyorum Sana

Gitgide alisiyorum sana; hi? bir aliskanlik bu kadar g?zel olamaz. Ellerin ellerimden uzakta nasil g??s?z?m bilemezsin. Yanimda oldugun zamanlar sigara dumani gibi cigerlerime doluyor, alkol gibi damarlarima yayiliyorsun. Durmadan basim d?n?yor verdigin hazdan.

Aliskanliklar daima korkutur beni; d?s?n ki ben yasamaya bile aliskin degilim... Kendimi kendime alistiramadim yillardir fakat simdi sana alisiyorum.

Alistik?a ?zlemim artiyor, daha yogunlasiyor. Yalniz i?imde garip bir korku var. Sana t?m alismaktan degil seni kendime alistirmaktan korkuyorum. Bir g?n sana simdi verdiklerimden daha g?zelini daha degerlisini verememekten korkuyorum. Bir g?n ansizin ?lmekten ve seni bana olan aliskanliginla yapayalniz birakmaktan korkuyorum. Oysa ki her zaman ve g?n?n her saatinde yaninda olmaliyim senin. Bana alismis olmaktan pismanlik duyacagin bir dakikan bile olmamali. B?t?n zamanlarini zamanlarimla karistirip emsalsiz bir zaman bilesiminde yasatmaliyim seni. Uykularda bile ayni r?yayi g?rmeliyiz. Her seyin ve her zevkin yarisi senin olmali, yarisi benim.

"Bana alis," demeyecegim. Nasil olsa alisacaksin bir g?n. Simdi ?irkinligimde g?zellikler bulan o g?zlerin o zaman en g?zeli g?recek bende! Aliskanliginla, sevginle yepyeni bir "ben" yaratacaksin benden!

ilk defa sevilmenin ?rpertileri i?indeyim inan. Sevgimle mukayese edebilecegim tek seyi beni sevmende buldum... ?mr?mde kimse bana sevmenin gerekliligini ?gretmedi. Kimseden sevgisini istemedim, verdiler almadim. Bencildim bir zamanlar hi? sevmemis oldugumu kendi kendime biraz da utanarak itiraf ediyorum. Asil b?y?k sevgiyi seni sevmekte buldum ve sevgim senin sevginle degerleniyor, ayri bir anlam kazaniyor...

Sevgin olmasaydi degersiz bir cam par?asiydim. Sevginle bir aynayim simdi. Bana bakanlar bastan basa seni g?recekler i?imde...

Bir zincirin iki halkasiyiz seninle anliyor musun? Ayni kadehte karismis iki i?kiyiz. iki kelimeyiz seninle birbirini tamamlayan. Her yerde iki oldugumuz i?in bir b?t?n haline geliyoruz durmadan.

Aliskanligim devamli sana ?ekiyor beni. Durup durup dudaklarini ?pmek geliyor i?imden. Sa?larini oksamak geliyor, ellerini tutulmak geliyor... Kokunun tenime sindigini hissediyorum geceleri. Teninin dudaklarimda eridigini hissediyorum. Boynunun en g?zel yerini benden baska kimse bilemez artik; seni kimse benim kadar benimle bir b?t?n olduguna inandiramaz.

Gitgide bu aliskanligin i?inde kayboldugumu g?r?yorum. Beni yasadigim zamanin disina ?ikariyorsun. Bir g?n tarih ?ncesinde yasiyoruz bir g?n bulutlarin ?st?nde. A?ilmis b?t?n kuyularin derinligi i?imde seni buldugum yer kadar derin degil.

Aliskanlik kozasini ?ren bir ipekb?cegi gibi gitgide tamamliyor bizi. Korkun? bir yangin basladi y?reklerimizde. ?zlem, kiskan?lik, arzu, ne varsa i?imizde hepsi birden bire tutustu. Hi? bir su bu atesi s?nd?remez artik. Bu yangin biz birer kor haline gelinceye kadar s?recek.

?nce bakislarimiz alisti birbirine sonra parmak u?larimiz... En mutlu oldugumuz yerde en g??l? olacagiz seninle.

GE?MISTEKI T?M ALISKANLIKLARIN BANA ALISMANI ?NLEYEMEZ ARTIK...

?mit Yasar OGUZCAN
Ara
tatlı_cadı
güzelmiş jnm paylaşımın için tşk..
Ara
in_love_girl
beyendiiine sewindm jnm..
Ara
cadım_
cok cok hoşşş

Aliskanliklar daima korkutur beni; düsün ki ben yasamaya bile aliskin degilim... Kendimi kendime alistiramadim yillardir fakat simdi sana alisiyorum.
Ara
in_love_girl
siz saoLun...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  g?zya?lar?m? tutam?yorum art?k......... bilgeis 16 1,188 04-02-2022, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: wildfang
  Umudun T?rk?s?n? S?yl?yorum.... >As!_M€L€q< 5 778 03-31-2022, Saat: 10:47 PM
  Sen? ?zl?yorum ... Tam1_MaynaK 10 1,404 03-31-2022, Saat: 07:40 PM
  Bir Veda Mektubudur Bu Sana Hiç Verilmeyecek Beyaz 2 714 11-19-2015, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bu Yürek Sana Emanet Birtanem.. Orhan-38 0 785 08-09-2012, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: Orhan-38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:29 PM