:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Fırtına'yım ...
Firari Fırtına
Ben Fırtına'yım ...

Ahhh be kahbe dünya , seni yaşarken bile sevemedim . Ölümüyüm ben bilmiyorum ama hala seni hissetmenin sıkıntısı içerisindeyim . Ahhh ahhh ....

Nesin ulan sen , sen kimsinde bana bu acıyı çektirsin be vicdansız be kitapsız be vefasız . Seni tanımıyorum varmı bir sorun ki , sen bende varolmaya devam ediyorsun . Çık benden ben fırtınayım , ben esen bir rüzgarın en serti olanım . Oyyy gönlüm sana acır oldum , sana dayanamam ben . Şuan kendimde değilim , sende de değilim amma işte bu aşk bu ateş ve bu sevda , ben fırtınayım .

Dünyam sana sesleniyorum . Ben senden ömür değil sevdiğimi istiyorum . Yahuu bir defada benim yüzüme gül ölürmüsün . Ölmessin ama sen bencilsin , bencilsin . Ahhh ahhh .... Çokmu şey istedim senden vefasız dünya , senle vuruşmaya geliyorum kolla kendini ben bir fırtınayım . Gücün bana yetermi bilmem ama ben senle sonuna kadar savaşacağım ve seni yenene kadar bu son nefesimi vermeyeceğim . Ulan sevdiğimi istedim senden , benden alıp geri bana vermediğin sevdiğimi . Ahhh ahhh ...

Gülüm , sen orda korkma olurmu , geleceğim az daha sabr eyle gülüm , kurban olurum ben gözlerine , kurban olurum ben saçlarına . Senin için her gece ağladım , her gece yazdım be gülüm . Unutmaki ben hala senleyim , seni sende yaşıyorum . Bir fotoğrafına sarılarak yatıyorum , senin hayalinle kavuşma ümidiyle yaşıyorum . Ahhh ahhh canımın içi , canısı , bebeğim gülüm .

Özledim yawwww ... Dünyanın çilesine bak . Şerefsiz , haysiyetsiz dünya . Ne vardı onu alacağına beni alaydın , yada kör edeydin beni . Hiçmi vicdanın yok senin , hiç mi insan değilsin sen dünya .

Allah'ıma olan sonsuz güvenim ile , ona kavuşacağım günü iple çekiyorum . Kurban olduğum Allah , sen duy sesimi ....... Sen duy ... Ben fırtınayım ....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

[ses]http://firarifirtinax.googlepages.com/sevvalsamBirFirtinaTuttuBizi.mp3[/ses]
Ara
AyyüzLüm
yanik yanik sarki yazilar ile bütünlesmis harikalar ötesi olmus FIRTINA emegine saglik.
Ara
Firari Fırtına
Yüreğim suskun dağlarda ,
Sen nerdesin bilmiyorum .
Ben nerdeyim
Onuda bilmiyorum ....................
Bilmekde İSTEMİYORUM .....
Ara
Yorgun Yürek
Gülüm , sen orda korkma olurmu , geleceğim az daha sabr eyle gülüm , kurban olurum ben gözlerine , kurban olurum ben saçlarına . Senin için her gece ağladım , her gece yazdım be gülüm . Unutmaki ben hala senleyim , seni sende yaşıyorum . Bir fotoğrafına sarılarak yatıyorum , senin hayalinle kavuşma ümidiyle yaşıyorum . Ahhh ahhh canımın içi , canısı , bebeğim gülüm .

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Ara
Firari Fırtına
Yüreğimizdeki ağlamlar , sen olanda da vardır , ben olanda da ....

Önemli olan gerçekden doyasıya ağlamnakdır ...
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğimizdeki ağlamlar , sen olanda da vardır , ben olanda da ....

Önemli olan gerçekden doyasıya ağlamnakdır ...
Doyasıya Ağlamak Ahh ahhh....
Ara
Firari Fırtına
Ben fırtınayım .............
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben fırtınayım .............
Esme Abim Fırtına gibi olur mu.......
Ara
Gulguzeliii
abı yaktın yıktın yuregımızı yıne ne dıyım kelıme cumle yokkı o tertemız yuregıne emegıne saglık....
Firari Fırtına
Tertemiz yürek .....

Sanmıyorum ki bende o yürek var .......... Sanmıyorum .......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırtına Gönül Firari Fırtına 25 1,854 04-05-2022, Saat: 09:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz'da Fırtına Show ... Firari Fırtına 24 1,505 09-30-2008, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:10 PM