:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fırtına Gönül
Firari Fırtına
Ya?anmam?? a?klara , yar?m kalm?? sevdalara inat ...

Biliyoruzki her sevdal? g?n?lde bir f?rt?na eser , heyecan , tutku , ?a?k?nl?k ve a?k?n getirdi?i dil tutulmas? gibi . Nas?l sevdi?imizi ?zleriz ?zleriz de bir an onunla kar?? kar??ya geldi?imizde donup kal?r?z ya , ??te i?inde esen f?rt?nan?n g?nl?ne h?kmetmesi bu donup kalma halinden ba?ka bir?ey de?ildir . Yada diller tutulur dedik , evet evet o an konu?amazs?n?z bile . Ona s?ms?k? sar?lmak ve ?zleminizi y?re?inizde i?ine akan g?zya?lar?n?zla ba?r?na basarak hayk?rmak . Bazen insan?n kan? donuyor be ...

Bu durumda zaten yap?lacak bir?ey yokdur . O f?rt?na y?re?inizde esecekdir ve g?n?l olanda bu sevda o f?rt?naya boyun e?ecekdir . D???nsenize , onu seviyorsunuz ama dokunmaya bile k?yam?yorsunuz , onu seviyorsunuz ?pmeye bile k?yam?yorsunuz , bu ne demekdir biliyormusunuz ?

Allah?na kadar sevip , d?r?st olan ?erefli olan bir a?k? ya?atmakd?r . O ise sadece g?zleri dolu dolu sana olan ?zlemini , hasretini , y?rek ac?s?n? g?zleriyle anlatmaktad?r . Sen sadece kafan? hafifce ?ne vererek can?ms?n anl?yorum seni der gibi yapars?n . O ise sana sar?lmad?kca seni ?pmedikce o f?rt?nan?n dinmeyece?ini bilir . Eller kavu?ur , g?zler kavu?ur , sonras?nda hasretlik bitermi , biter ....

F?rt?na G?n?llerde var olan bir , bazen ac? , bazen ate? , bazen volkan gibi ac?mas?zd?r . Bazende bir kuzu gibi zarars?z ve sevecendir . Sevgilerde ihanet ve menfaat yok ise i?te kuzu zaten f?rt?nad?r , var ise vahh halinize ... F?rt?naya kap?l?r evlerin ?at?lar?yla birlikde talan olur gidersiniz . Arkan?zdan bende bye bye ?ekerim hafif g?l?mseyerek .

?ylesine tak?ld?m i?teeee , Belki devam ederim .... Belkide etmem ....Devam edbilmem i?in f?rt?nan?n hangi y?nde esece?ini bilmem laz?m . ?uan y?n m?n yok ki .? Kar???k ve asi , ve bilin?siz bir esinti halinde . Yani susmak laz?m gibi .. Susuyorum zaten ... K?zma bana ...

Sevg ...
*TATLI BELA*
çok güzel çok beğendim....tşklr fırtına gönül....
kayıp_gölgeler
Fırtına Gönüllerde var olan bir , bazen acı , bazen ateş , bazen volkan gibi acımasızdır . Bazende bir kuzu gibi zararsız ve sevecendir . Sevgilerde ihanet ve menfaat yok ise işte kuzu zaten fırtınadır , var ise vahh halinize ... Fırtınaya kapılır evlerin çatılarıyla birlikde talan olur gidersiniz . Arkanızdan bende bye bye çekerim hafif gülümseyerek .

çok güzel teşekkürler...

sevg...Smile
Ara
Firari Fırtına
Yüreklerinize sağlık .. Ben tşk. ederim ....

Sevg ...
ROSE
SEVGİYE VERDİĞİMİZ DEĞER NE KADAR FAZLA YA..KELİMELER YETMEZ DERİZ AMA ÖYLE SÖZLER ÇIKARKİ DİLİMİZDEN MİLYONLARCA DEMET SEVGİ BAĞI OLURUZ..

SEVİP,ÖZLEYİP ,ULAŞAMADIĞIN YERDE ONU İÇİNDE SAKLAYARAK ONA KIYAMAMAK ...

HER GÖNÜLE Bİ FIRTINA GELİR ESER,AMA ACIMSIZCA AMA HAFİFÇE SAVURARAK ...

Sevgilerde ihanet ve menfaat yok ise işte kuzu zaten fırtınadır , var ise vahh halinize ... Fırtınaya kapılır evlerin çatılarıyla birlikde talan olur gidersiniz ..

SEVGİYE KARIŞAN BELKİ DE EN ACIMASIZ FIRTINA BU OLSA GEREK..BEN DAYANAMAZDIM YAKARDIM ATEŞLERİMİ BENDE MEYDAN OKURDUM ONA AMA AYNI KARŞILIKLA DEĞİL ONU BAZEN Bİ SÖZ BİLE YERDEN YERE VURABİLİR..ALDATMAKTA BELKİ YANINDA HİÇ KALIRDI ..ONA VERİLECEK EN KÖTÜ CEZADA BU OLSA GEREK SEVGİYLE ALDATMAK KARŞINDAKİNİ..SÖZLE ALDATMAK ...

VARSIN Bİ FIRTINA DA BİZİ YENİDEN TUTSUN YİNE AYNI BİZ YİNE AYNI SEVDALI YÜREKLER..TÜKENMESİN SEVGİ NE OLUR YA...!

YÜREĞİNE SAĞLIK FIRTINA YAZIN ÇOK GÜZELDİ HATTA HARİKA O KADAR ANLAMILI Kİ İÇİNDEN ÇIKARIP ALMAK LAZIM BİZE ANLATMAK İSTEDİKLERİNİ.
HEPSİ DE Bİ O KADAR GERÇEK BENİM GÖZÜMDE..
YAŞANMIŞIKLARA SAYIYORUM BENDE....
Ara
İLAYDA
teşkkürler arkadaşım
Ara
Firari Fırtına
Ben tşk. ederim ...Çok sağolun ...

Sevg ...
Firari Fırtına
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEVG?YE VERD???M?Z DE?ER NE KADAR FAZLA YA..KEL?MELER YETMEZ DER?Z AMA ?YLE S?ZLER ?IKARK? D?L?M?ZDEN M?LYONLARCA DEMET SEVG? BA?I OLURUZ..

SEV?P,?ZLEY?P ,ULA?AMADI?IN YERDE ONU ???NDE SAKLAYARAK ONA KIYAMAMAK ...

HER G?N?LE B? FIRTINA GEL?R ESER,AMA ACIMSIZCA AMA HAF?F?E SAVURARAK ...

Sevgilerde ihanet ve menfaat yok ise i?te kuzu zaten f?rt?nad?r , var ise vahh halinize ... F?rt?naya kap?l?r evlerin ?at?lar?yla birlikde talan olur gidersiniz ..

SEVG?YE KARI?AN BELK? DE EN ACIMASIZ FIRTINA BU OLSA GEREK..BEN DAYANAMAZDIM YAKARDIM ATE?LER?M? BENDE MEYDAN OKURDUM ONA AMA AYNI KAR?ILIKLA DE??L ONU BAZEN B? S?Z B?LE YERDEN YERE VURAB?L?R..ALDATMAKTA BELK? YANINDA H?? KALIRDI ..ONA VER?LECEK EN K?T? CEZADA BU OLSA GEREK SEVG?YLE ALDATMAK KAR?INDAK?N?..S?ZLE ALDATMAK ...

VARSIN B? FIRTINA DA B?Z? YEN?DEN TUTSUN Y?NE AYNI B?Z Y?NE AYNI SEVDALI Y?REKLER..T?KENMES?N SEVG? NE OLUR YA...!

Y?RE??NE SA?LIK FIRTINA YAZIN ?OK G?ZELD? HATTA HAR?KA O KADAR ANLAMILI K? ???NDEN ?IKARIP ALMAK LAZIM B?ZE ANLATMAK ?STED?KLER?N?.
HEPS? DE B? O KADAR GER?EK BEN?M G?Z?MDE..
YA?ANMI?IKLARA SAYIYORUM BENDE....

Sevgili Rose ...

Bu anlat?mlar?n kayna?? nedir biliyorsun , i?te ger?ekde ordad?r zaten . Yaz?larda zaten olmazd? yalan . Elbette ya?anm??l?k vard?r ..

Te?ekk?r ederim ...

Sevg ...
ROSE
SEVG?L? FIRTINA ANLIYORUM TAB?K? ..Smile

R?CA EDER?M ...
Ara
€BeRimSin
Tşk'ler Çok GüzeL...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Deli Gönül deha 2 485 06-17-2011, Saat: 08:35 AM
Son Yorum: YasSmin
  Duygusuz'da Fırtına Show ... Firari Fırtına 24 1,505 09-30-2008, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Ben Fırtına'yım ... Firari Fırtına 34 1,971 09-30-2008, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:51 AM