:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahura kalkmayan kocaya kaynar su !
soyle
Edinilen bilgiye g?re, gece sahur yeme?i haz?rlamak i?in yata??ndan kalkan Suzan K, yeme?i haz?rlad?ktan sonra e?i Yusuf K’yi uyand?rarak, yan odadaki sofraya oturdu.

Bir s?re bekledikten sonra e?inin halen gelmemesine sinirlenen Suzan K, mutfaktan bir s?rahi i?inde getirdi?i kaynar suyu e?inin ?zerine d?kt?.

V?cudunun ?e?itli yerlerinde yan?klar olu?an Yusuf K, ambulansla Aksaray Devlet Hastanesine kald?r?ld?.

Jandarma taraf?ndan g?zalt?na al?nan Suzan K, ifadesinin al?nmas?n?n ard?ndan serbest b?rak?ld?.

Olayla ilgili soru?turman?n s?rd?r?ld??? bildirildi.
Ara
w00w
allam ya. sevap için kalkıorsun günaha giriorsun adamı incitiorsun. sana ne kalkar kalkmaz günahı sevabı ona kalmış. sen onu kaldırmaya çalışarak zaten sevaba girdin. yakarak nie günaha giriosun bu mübarek ramazanda ?

Paylaşım için teşekkürler...
Ara
soyle
ee arizali cok ne yapcan Smile
Ara
AdAmIn1i
Oda G?zel ?nsanlar ??ld?rd? Art?k
Ara
yasmin
bu kadın tam bi akıl hastasıymış ya.iyleşincede kocası sahur yemeği hazırlarsa kötü,herhalde o da kadının üstüne kızgın yağ döker Big Grin
Ara
YARGIÇ
:yikildim: :yikildim: :yikildim: kad?n u?mu? ya Confusedmiley18: Confusedmiley18: Confusedmiley18: Confusedmiley36:
Ara
yasmin
bencede uçmuş.bu arada yargıç senin gözün niye mor yoksa sendemi sahura kalkamadınBig Grin
Ara
tutubii
aman???nnnn booo.......Confusedmiley32:nediyek suyun kald?rma kuvveti yan?nda kaynam?? suyun inletme ?zelli?inide ??renmi? oldukConfusedmiley20:
Ara
tutubii
angels38zf5.gif
Ara
kankiler
insanlar sasırmış abı valahi ya töveb yarabbım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eve ge? kalan kocaya en korkun? ceza soyle 0 379 11-22-2006, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: soyle
  K?t? kokan kocaya dava a?t? soyle 4 461 10-06-2006, Saat: 07:00 PM